0 oy
670 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
bebegim 8 aylik esim ikinci cocugu 1 yil sonra istiyo bende yok diyorum guvenemiyorum kendime zaten cok yoruluyorum bi 3-4 yas aralarinda olsun istiyorum tabi Allah verirse.. Sizce nasil daha rahat olur fikirleriniz tavsiyeleriniz nelerdir

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canim ben kizim 5 qylikken isteyerek hamile kaldim zorlugu oldu olmadi degil sonra oglum 3 yaşındayken tekrar isteyerek hamile kaldim simdi biri 5 biri 4 yasinda ufagi 7 aylik guzel geciyor günlerimiz bin şükür iyiki dogurmusum diyorum he sen diyecenki simdi o zaman senin cocuklar uslu hayir degil cok yaramazlar qma ne yapsınlar eve tıkılıp kaldi enerjilerini alamıyorlar kavga dövüş eğlence guzel anılar hepsi birlikte yani ama bundan 10 sene sonra boylu boyunca olucak dusuncesi bile sevindiriyor Rabbim hayirli evlat yetiştirmeyi nasip etsin sana gelince sen bileceksin cunku sadece sen bakacaksın kimseden birsey beklemeden ben bakabilme gucunu kendimde gordum herkes bir degil sen karar ver olurmu kimseye bakma
tarafından
amin rabbim evlstlarimizi korusun yok benim istegim 4 yasta esime guvenmiyorum
tarafından
Amin canım Dedigim gibi sen bilecen
-Reklam-
0 oy
tarafından
3cunun arası 4buck 5 sene yine tek basna oodgum icn zorlaniyorum 
tarafından
aynen kuzum destek sartta kim bakcak
0 oy
tarafından
Hepsi aynı canım ya ablamın çocuklarının arasında 4 yaş var onlarda aynı hepsi aynı büyükten olsa anlayış göstermiyor 
tarafından
hayirlisi diyelim ozaman rabbim dogru zamanda versn
0 oy
(193 puan) tarafından
Sana bisey diyimmi bak ben sezaryan dogumumdan 3 ay sonra hamile kaldim kazayla rabbimin emanetidirki sukrettim herzaman simdi buyuk kizim 15 aylik kucuk 4 aylik vakitlerimizde cok guzel geciyor sukurki benim buyuk kizim huysuz bir cocuk degil hatta esimde saolsun ikinci cocuktan sonra odalari ayirmak sorunda kaldik mesela buyyk kizimla ikisi kizimin odasinda uyuyorlar gece kalkarsa esim kalkip bakiyor sabahta kalkip ise gider bende malesef 4 aylik emziren anne olarak ikisine bakamam o yuzden bizde bi odada uyuyoruz yani bi sekilde buyuyirlar ama sana tavsiyem yasamis biri olarak bence getirme cocuk bekle biraz daha gercekten 4 5 yas ideal ya . Haa ama simdi yillar sonra iyiki dogurmusum dicem iki kiz kardes kolkanat gererler birbirleeine bu konuda onlar cok sansli:)
tarafından
cok sukur rabbim sana bagislasin❤️
tarafından
3 4 yas olsun istiyorm
(193 puan) tarafından
Amin allah razi olsun. Aynen simdi hic düsunmeyin

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 40 göst.
11 Ocak 2024 Aile kategorisinde Nazlihilal44 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 93 göst.