0 oy
134 göst.
Diğer kategorisinde (471 puan) tarafından
kizlar dünden beri makine sıkma yapmiyor sizce profilo servisini mi arayip cagirim yoksa tamirci mi hic başına böyle bise gelen var mi

8 Cevaplar

+2 oy
(15,944 puan) tarafından
Garantisi varsa servisi çağır 
(471 puan) tarafından
vardi servisi çağırdım ama sorun benden kaynakli oldugu icin para verdim arka gider hortumu tikanmis içi deterjan ve kireç dolmus dedi 6 ayda bir ilacini alip temizlemen lazim dedi
(15,944 puan) tarafından
Kireç olmaması için suyun geldiği yerden bir şey koyuyorlar sana koymadılar mi
-Reklam-
0 oy
(673 puan) tarafından
Bence servisi çağır canım. Makineni kac yıldır kullanıyorsun bilmiyorum ama profilo pişmanlıktır. 
(471 puan) tarafından
3 yillik canim ya daha
(673 puan) tarafından
Annemin makinesi profiloydu. Yanlış hatırlamıyorsam 9 yil kadar kullandi. Sonra makineye ufak bi battaniye attı. Dahada duzeltemediler. Servis kac kere geldi. Tabirciler çağırdık. Düzeldi 2 gun sonra bozuldu mecbur değiştirdik. Biz yine 9 yıl iyi kullanmişız
(471 puan) tarafından
bencede cok iyi kullanmissiniz ya
(673 puan) tarafından
Sanirim arçelik daha iyi ya. Başka markalari kullanmadım bilmiyorum ama arcelikten şaşmam diyenlerdenim
0 oy
tarafından
Servis cagır canim en iyi onlar anlar
(471 puan) tarafından
çağırdım canım garantiside gecmemisti ama sorun benden kaynakli oldugu icin para aldi yine
tarafından
Hadi ya tuh canım
0 oy
tarafından
Valla servis bakınca bile geliş ücreti istiyor 50 lira falan haberin olsun . Sonra tamir için de ekstra fiyat veriyor 
(471 puan) tarafından
canim servis cagirdim garantisi vardi diye 170 lira para verdim sorun benden kaynakliymis garantiye girmiyomus
tarafından
Ha iyi iyi sevindim canım :)
0 oy
(916 puan) tarafından

Canım servis çağırmadan sana tavsiyem pompa yerini bir aç temizle . Annemin makine sıkmıyordu içine çorap kaçmış nasıl kaçtı anlamadık ama kaçmış onu aldım makine normal çalışmaya devam etti. Pompa yeri tikandiysa sıkma yapmıyor. Pompa yeri için işaret ettiğim yeri açman lazım . İnternetten video bakabilirsiniz

image

(471 puan) tarafından
yaptim canim 3 kere bosalttim ama arka gider hortumu tikanmis makinenin icide dolmuş dedi 6 ayda bir ilacini alip temizlemek gerekiyomus
(916 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım o zaman . Çözülmüş en azından
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Kuzum makinanın alt kısmına bişeyler girmiş olabiliri  orayı aç bak bi  kuzum  makinanın fotosunu atarmısın bi benimde profilo
(471 puan) tarafından
canim orayi 3 kere actim suyunu boşalttım ama arka gider hortumu ve ici dolmuş dedi  ilac kalıntısı kireç var dedi ilacini aldim ayriyetten parada verdim
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Öncelik le alt kapak var ya oraya k bisi oldu zamn sıkma yapmıyor yeni makinalar bisi yoksa ara mecbur 
(471 puan) tarafından
ordan hicbise cikmadi arka gider hortumu dolmus bide içi dolmuş canim
(4,061 puan) tarafından
Hey allh canım bnm düzeldi mi
(471 puan) tarafından
düzeldi canim cok şükür
(4,061 puan) tarafından
Çok şükür canm
0 oy
(4,540 puan) tarafından
Garantisi varsa servisi yoksa tamirciyi çağır
(471 puan) tarafından