0 oy
553 göst.
Diğer kategorisinde (980 puan) tarafından

Benim kuaföre girerken cam kapıyı görmemem sonucu burnumu çarpıp kanaması ve gülerek silen kişi çok iyi silmiş sanki cam yok gibi demem :D:angel:

21 Cevaplar

+1 oy
(940 puan) tarafından
Bankaya girdikten sonra memur adam benden kimlik istedi Ben de çantadan cuzdanimi çıkarmaya çalışırken ped çıkarıp rafa koydum hayatımın en utanç verici anı
(813 puan) tarafından
Aman Allahım ben bile utandım şuan :D
(940 puan) tarafından
Rezillik yaklaşık 10 yıl önce;(((
(813 puan) tarafından
Ben öyle durumlarda bi daha beni görmeyecekler nasılsa diyerek kendimi avutuyorum sende yap zaten 10 yıl geçmiş :)
(940 puan) tarafından
Aynen canım bir daha gidemedim o bankaya
(813 puan) tarafından
Normal gidememen canım :))
-Reklam-
+1 oy
(813 puan) tarafından

Otobüste ayaktaydım inicektim şoför sağolsun birden fren yapınca tutunacak yeri denk getiremedim adamın birine arkadan resmen sarıldım yerin dibine girmek istedim o an ama yapamıycağım için kendimi otobüsten attım hemen :D

tarafından
Hahah kız kuzenimde bı oğlanın kucağına oturmuştu otobüs anı fren yapınca oglanda kuzenimi kucağından firlatmisti resmen küpeli biseydi çocuk hahah
(813 puan) tarafından
Ahaha fırlatma iyiymiş :D
Benim sarıldığım adamda dönüp bana tuhaf tuhaf bakmıştı ya aklıma geldikçe utanıyorum (ಥ﹏ಥ)
tarafından
Tuhaf oluyor ya bende öyle birinin elini tutmuştum demirler olur ya otobüste elinin üstüne koyuverdim elimi
(813 puan) tarafından
Ayy erkekler yapsa sapık deriz valla :))
tarafından
Haha aynen
0 oy
tarafından
düzenlendi

Şuan hangisini söylesem diye düşünüyorum :D

En kötüsü minibüs hareket halinde iken adam beni istediğim yerde bırakmadı bende kendimi attım aşagıya 2 takla attım kahkaha ata ata işe gittim :D sgsgdg.
İlk defa etek gitmiştim minibüsten inerken yırtmacı g. Ötme kadar açılmıştı :D allahtan siyah kalın çorap vardı bide dize kadar tirenç onlar olmasaydı arkam meydandayfı :D indim direk vardı arkamı direğe yasladım arkadaşim geldi beni götürdü  yaaaaaaa çok güzel günlerdi bidaha olsa bidaha yaşamak isterdim 
(980 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kusura bakma ben de güldüm. ☺️❤️
Ama yırtmaç kısmına üzüldüm.
0 oy
tarafından
Butun tencerelerın tek tek kafama dusmesı ve kapaklarının kırılması ve granıttı kafam patladı sandık 3 tencere yedım neden benım anı hareketim yuzunden 
(980 puan) tarafından
Geçmiş olsun ☺️
0 oy
(7,098 puan) tarafından

Yeni gelin oldugum dönemlerde kaynimin üstüne su dökmüştüm ay hala esim arada anlatır güler ya :ninja:

(980 puan) tarafından
İyi ya ben kızgın yağ döküyordum az kalsın ☺️
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Babamın kafasına kasnak geçirmem 
(980 puan) tarafından
İyiymiş ben de babama yanlışlıkla bıçak sokmuştum.  En masum sakarlığım yukarı yazdığım. ☺️
(3,274 puan) tarafından
Ayy kız nasıl soktun bıçağı Allah seni napmasin birşey oldu mu babana peki
(980 puan) tarafından
Yok o zamanlar orta okula gidiyordum kahvaltıda beni kızdırdı bak bıçaklarım diye şakalaşırken azcık ucu bacağına girmişti. Tabi ben şok ve ardından özür dilerim babacığım diye ağlayıp sarılmıştım. Tabi bana neymiş demekki bıçakla şaka olmazmış diyip affetmişti ☺️
(3,274 puan) tarafından
Ayy evt kötü olmus cnm ☺️
0 oy
(425 puan) tarafından
O kadar çok varkiii
(980 puan) tarafından
Yaz birini ☺️
(425 puan) tarafından
Daha dün gece çayı demleyip odaya getireyim derken halıya takıldım çay olduğu gibi koridora döküldü bana Bişy omadı şükür ama ortalık battı
(980 puan) tarafından
İyi bari. Geçmiş olsun canım
0 oy
(1,169 puan) tarafından

O kadar çok ki bide zincirleme falan yapıyorum

Özellikle çarşıda mecnun gibi gezerim reyonlara bakmaktan devire devire giderim sonra topla onları:D:D

(980 puan) tarafından
Arada ben de yaparım öyle ☺️
0 oy
(2,075 puan) tarafından

A101de calisirken kalorifer borusunu patlatmistm.her yer su olmustu :D bi de dolabin buzunu kırarken buz dolabini delmistm

(980 puan) tarafından
Şansızlık olmuş ☺️
0 oy
tarafından
1 aylık gelindin kaynanamla kayınpederle aynı evde oturuyorduk perdeyi çekeyim de havalansn oda dedim salon yani perde elimde kaldı korniş kafama düştü eşim geldi aldı elimden çizikte oldu alnmda tabi 
(980 puan) tarafından
Geçmiş olsun. Kesin olacağı varmıştır senin elinde kalmıştır ☺️
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Sakarlik :) ramazanda ezan okudu babamlar orucunu açacakdi ben ben kolaya okadar calkalamistim kapağını actigimda havaya uçuştu sofra maf oldu 
(1,633 puan) tarafından
Evet cnm ya ayakabisiz dışarı kostumm hiç unutmadım :)
(980 puan) tarafından
Kaçmak en iyi çözüm zaten ben olsam ben de kaçardım ☺️
(1,633 puan) tarafından
Ahahhhh evet cnm yaaaaa  bı keresinde dışarı çık ezan okuyonca bana şöyle dedi küçük kardeşim beni kandırdı ezan okuduğunu söyledi bende gidip onlara söyledim orucunu açtılar sonra ezan okudu öyle bir dayak yedim :)
(980 puan) tarafından
Ah bu yaramaz bücür küçük kardeşler benimki de az değildi onun yaptığının cezasını az çekmedim ben de. ☺️❤️
(1,633 puan) tarafından
Ahhhhhhaaah evet cnm ya :)
0 oy
(37 puan) tarafından
İsaret parmağımı bilenderden geçirmiştim tabi delik deşik olmustu
(37 puan) tarafından
Geçiyor sonra endişelenmeyin
(1,296 puan) tarafından
Yani Kasım ayında oldu hala aynı hiç bir değişiklik yok o yüzden merak ettim
(37 puan) tarafından
Bilemiyorum ki sizinki baya uzun sürmüş belki benimkine göre daha derin gittiyse yaralar ama benim de aylar sürdü yani Olmadı günlük masaj uygulayın
(1,296 puan) tarafından
Anladım çok teşekkür ederim cevaplar için
(37 puan) tarafından
Rica ederim :)
0 oy
(940 puan) tarafından
Bir tane daha aklıma geldi 

Üniversitede sunum yaparken sutyenimin askısı düştü yerin dibine girip bir daha çıkmak istemedim herkes sok oldu sonra kahkaha tufanı bende güldüm hoca güldü 

Birde o sene ikisi basima geldi lanetlenmistim sanki 
(980 puan) tarafından
Ahh be büyük şanssızlık olmuş. ☺️❤️
0 oy
(4 puan) tarafından
Eşimi gece hırsız bilip kafasında şişe kırmışdım:)))
(980 puan) tarafından
Kıızz yazık olmuş adama ☺️
0 oy
tarafından

Misafirlere tepside çay dağıtırken ilk önce annemden başladım ve bütün çayları annemin üstüne döktüm :blush:

(980 puan) tarafından
Ayy kötü olmuş iyi yanı yabancıyı yakmamışsın. Bu arada annene bişey olmadı değilmi
tarafından
Yok çok şükür biraz yandı ama hemen müdahale ettik :) sonra adım sakar kız kaldı. Kayınvalidemlerde de bişeyler kırıp dökerim hep sonra kendi kendime derim aha gelin kalktı evi yıktı onlarda güler öyle :D
(980 puan) tarafından
Akıllı kadınsın olayı kendine laf söyleyerek yumuşatıp unutturuyorsun alkışş ☺️❤️
tarafından
Ahahahah :Dd
0 oy
tarafından
Pazarda yürürken demir direğe çarptım nasıl görmediysem artık 

Yeni evliyken bı sorun yaşadim eşimin gözü önünde isemistim ayy çok utandım ama kanamam olmustu o anda bide 
(980 puan) tarafından
Ayy kıyamam ❤️
0 oy
(971 puan) tarafından

O kadar fazla ki hangi birini sayayım :D

(980 puan) tarafından
Bende de çok işte yaz birini ☺️❤️
(971 puan) tarafından
Bi kere elektrikli süpürgeyi calistirken çok cekistirmiştim prizle birlikte gelmişti Allahtan elektrik carpmadi
Yerleri silerken arkamdaki kovayı unutmuştum birden çarptım kirli su oldugu gibi yerde
Bi defa kocamin gözünü cikariyordum az daha :D o yüzden hep sakatsin çok yaklasma der genelde tüm sakarliklarim ona oluyor Adamin başına neler getirmedim
Kaynanam gilde buzdolabını temizlerken rafini kirmiştim çok utanmiştim :D genel olarak çok sakar biriyim :)
(980 puan) tarafından
Kurşun mu döktürsen. Nazardandır o ☺️☺️
0 oy
tarafından

Üniversitede okula patika yoldan gidiyordum çamur hafif buzlanmıştı gördüm bilerek düşmem diye geçiyordum düştüm. Ertesi gün yine aynı yolda aynı yerde bu sefer düşmücem dedim ve yine düştüm :D

(980 puan) tarafından
Seninki bile bile lades olmuş. ☺️❤️
tarafından
Ama hoşuma gidiyor böyle şeyler :) :)
(980 puan) tarafından
Ahaa haa haa oda iyi ☺️❤️
0 oy
(1,550 puan) tarafından

Şey.. Ben tam arabadan indim. Meğer park etmemişler daha. Kapıyı açtım araba arkaya gitti ağaca takıldı kırıldı filan öyle işte :blush:

(980 puan) tarafından
Baya büyük bir talihsizlik olmuş
(1,550 puan) tarafından
Yoo baya sakarlıktı. Aceleden oldu hep :)
(980 puan) tarafından
☺️☺️❤️
0 oy
tarafından

Sakarlık mi bilmem ama nazar diyim şimdi gülüyorum da daha geçen gün tüm yemek takiminin tabakları tek tek kafama indi hepsi kırıldı kafam hala sis :D  birde eşim tam tatlı uykunun arasindayken nasıl becerdigimi bilmiyorum telefonu havada takla atirip kafasına dank diye düşürmem yazık adam o acıyla kalktı ne olduğunu da anlamadı bişey de demedi geri yattı :D

(980 puan) tarafından
En çok geri yatmasına güldüm ☺️☺️
tarafından
Yazık kız ben olsam demedigimi birakmazdim geri yattı :D

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 347 göst.
21 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 716 göst.
22 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Bbttnnmm (286 puan) tarafından soruldu
0 oy