0 oy
510 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

yuzumde gözenekler ve leke var biraz bide kullanan varsa nasıl kullanıyorsunuz kızlar hepsini aynı gün mu  kullaniliyo acaba bilen var mı 

10 Cevaplar

0 oy
(119,481 puan) tarafından
Kremi kaca aldin 
tarafından
20 tl aldım cnm
Aaa iyiymis kiz gule gule kullsn
tarafından
Saol cnm sen kullaniyonmu bakım urunleri
Ben baska kulkaniyom bende sivilce falan yok yaa
tarafından
Bende leke var ya sevda gözenek bide. Hangisini kullaniyon sen
-Reklam-
0 oy
(13,099 puan) tarafından
Şu sivilce karşıtı olani sabah akşam yüzümü yikardim. Garnier de peeling maske felandi.

Diğeri de Krem  ama kremi gündüz sureraen güneşe çıkma 
tarafından
Tamam cnm günde bir sefer mi sadece surcem sende fayda sağladı mi ?
(13,099 puan) tarafından
Kremi annem kullandı yüzünü temizle öyle kullan bir sefer kullan
tarafından
Anladım cnm annemde işe yaradı mı krem kırışıklik varmı yuzunde
(13,099 puan) tarafından
Var tabiki kuzum tamamiyle gidermiyor bunu sende destekliyorsun mesela fondöten pudra gibi şeylerle tamamen kapanıyor
tarafından
Hım anladım canım
0 oy
tarafından
Garnier i kullaniyorum ben kuzum 2 seneden fazla dır her ay 2 kutu aliyorim çok memnunum ben maske olarak kullanıyorum direk sürüp yikamiyorum diadermine de var ama onu düzenli kullanmadım çok memnun kalıp her ay aldığım ürünleri atıyım sana dur 
tarafından
Sende işe yaradı mı cnm gözenek ve leke var bende işe yararmi
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Organik gül suyu al cildine sabah akşam sür elma sirkesi kullan bunlar yerine daha fazla fayda görürsün 
tarafından
Gül suyu da aldım tonikledim cnm az once
tarafından
A101 den aldım maa organik mi degilmi bilmiyom
(1,428 puan) tarafından
İçindekileri oku sadece gül olcak içinde
tarafından
Evet gül yaprakları filan yaziyo
0 oy
tarafından

image

kuzum bunlar ı kullanıyorum ben dr clinic cild sütü ve yüz temizleme köpüğü günlük kullanıyorum bazen niveanin kini. Gözeneklere en iyi gelen Garnier içinde sert pütürcukler var diye çok güzel temizliyor cildin yaglı ise mükemmel ama kuru cildin varsa Garnier kurutur önce Garnier ile cildini temizle yatarken de diadermine kremini sur işe yaramaz ise bir aylık kullanımda dr.clinic ürünlerini tavsiye ederim eczane de de var 
tarafından
Yok cnm yuzum yağlı Anladım canım iyi sevindim valla bekarken almıştım Garnier aslında ama düzenli kullanmadım hiç işe yaramadı i
O yüzden sivilceler bitti evlenince şimdide leke biraz var bide gozenek düzenli kullanalım bakalım işe yarar umarim yaramazsa dediklerini alırım cnm . Sen de bu ürünler işe yaradımi yüzün nasıl leke varmi
tarafından
Kuzum beyaz tenliyim sigara kullandığım için hafif sararma olmuştu o sararma ve siyah noktalarım geçti bebek poposu gibi pürüzsüz su an yüzüm inşallah ise garar kuzum sende de
tarafından
Ne güzel.masallah nazar değmesin:)) insalla yarar kuzum ya valla bıktım bu lekelerden
0 oy
tarafından
Kremi diadermini sabah akşam sürüyorum Garnier olanı hafta da 3 kez sürüyorum cildi güzelleştiriyor
tarafından
Anladım cnm valla dediğin kadar var ilk sürüşümde ayna da kendimi güzel gördüm :)
0 oy
(2,259 puan) tarafından
Garnier çok güzel ya bende kullanıyorum yüzüme sürüp 10 dj falan kuruyana kadar bekletiyorum kuruduktan sonra yıkarım yüzümü yumuşacık pürüzsüz yapıyor. Ama diğerlerini kullanmıyorum onlarla ilgili bilgim yok canım
tarafından
Aynen ya burnum tırtıklı olmuştu pürüzsüz yaptı az evvel kullandım
0 oy
(196 puan) tarafından
Su turuncudan kullanmıştım sivilceli yüzüm var ve daha da mahvetti
(196 puan) tarafından
Ama diadermine de kullandım o çok iyi.
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Garnier nin hicbir ürününden memnun kalmadım onu geçiyorum. Neutriginia boya ve sls içeriyor diye biliyorum onu da kullanmadım. Ama diadermine günlük bakım kremi ve göz çevresi kremi kullanıyorum memnunum 
0 oy
tarafından
Turuncu sivilce karşıtı olan benim cildimi çok kuruttu canım ya üstelik yağlı cildim olmasına rağmen pütür pütür döküldü cildim. Ama herkeste aynı sorun olacak diye birşey yok bana iyi gelmeyen sana iyi gelebilir herkesin cilt yapısı farklı deneyip göreceksin.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 49 göst.
22 Eylül 2023 Aile kategorisinde Bsmllah (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 22 göst.
16 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 130 göst.
13 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 890 göst.

381,125 soru

11,409,967 cevap

34,946 kullanıcı

...