0 oy
133 göst.
Aile kategorisinde (32 puan) tarafından
21+6 haftaligim bugün detaylı ultrasona girdim ve bebeğimin bacakları kısa gibi dedi ikili tarama ve 3lu tarama temiz çıkmıştı cinsiyetini sordum kıza benzettim ben emin değilim dedi 16 ve 18ci hafta erkek dediler hiç Bir sorumun merakım cevaplanmadi aksine daha çok üzülüyorum böyle başına bişey gelen varmı kendi doktorum da bugün yokmuş sonucada baktirmadim  

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
21 haftalık nasıl cinseyeti anlamadılar ki 
(32 puan) tarafından
Onuda ben sordum öyle cevap verdi yoksa cinsiyeti fln demicekti kız erkek fark etmez sağlıklı olsun ama herşey detaylida belli olur diyor doktorlar ama benimki yine kafa karıştırıcı kaldı
tarafından
Aynı doktora mı gidiyorsun canım
(32 puan) tarafından
Kendi doktorum bugün izinliymis başka doktor bakti
-Reklam-
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Nerede yapıldı bu detaylı ultrason. Ozelmi devletmi
(32 puan) tarafından
Devlette
0 oy
tarafından
Nasi detayli ultrason ya bir kac kiside yazdi boyle. Benim gittigimde 4 boyutlu renkliydi neredeyse.cocugun tipini bile gördük 1 saat surdu tam. Cinsjyeti goremediyse orgaara nasi bakti bu nasil detayli ultrason
(32 puan) tarafından
Bende çoğu kişide okudum ne güzel anlattılar diyorlardı benimine bastan savma bakılıp  birde bacaklari geride dediler
tarafından
Ozelde mi bu
(32 puan) tarafından
Devlete gidiyorum maalesef
(32 puan) tarafından
Kendi doktorundan çok memnundum ama detayliya başkası girdi
tarafından
Aslinda doktordan ziyade cihaz onemli burda ben ozelde oldugum halde cihaz yok diye doktorum bi radyoloji uzmanina gondermisti disariya

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 59 göst.
0 oy
6 cevap 327 göst.
21 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Gizlianne (389 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 136 göst.
17 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Butterffly- (568 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 66 göst.
5 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Elif nur9 (72 puan) tarafından soruldu