0 oy
317 göst.
Aile kategorisinde (50 puan) tarafından
Ya arkadaşlar ben cep tlf ile çok konuşmayı sevmiyorum.ama benim okuldan bir kız ark.var hem de komşum.beni her gün ama her gün arıyor. Vücudundaki ağrıları anlatıyor çocukları anlatıyor kendini anşatıyor bnei de dinliyor tabi ama.ben cep tlf ile çok konuşmayı seven biri değilim.zaten bir sürü radyasyon alıyoruz.cep tlf benim için silah gibi iletişim amaçlı olmalı sohbet amaçlı değil.a

Neyse son iki hündğr de kendimi hiç iyi hissetimiyordum.bu kız ark yine aradı dedim iyi hissetmiyorum.neys eo gün kapaytık akşamına aradı diğer gün aradı yazdım ki başım çatlıypr inan.ya konuşmak istemedim açıkçası.neys ebu bana küsmüş.

Okulda söyledi seni aramama kararı aldım dedi.ne diyorsunuz buna siz?

9 Cevaplar

+1 oy
(1,850 puan) tarafından

Şuanda da radyasyon aliyosun :D

-Reklam-
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Amacima ulastim  deseydin :-))
0 oy
(327 puan) tarafından
Müsait değilim de canım sürekli konuşacak ne buluyormuş arkadaşın 
0 oy
(119,629 puan) tarafından

kurtulmussun kiz daha ne istiyon :D

0 oy
tarafından
eee ne guzel aramama karari almis bence sende seni dinlerim ama telefonla konusmaktan hoslanmiyorum senle alakasi yok de ne bilim ben oyle hergun hergun gelemem boyle seylere
0 oy
tarafından

Boşver kafan rahatlar :D

0 oy
tarafından
Senin adına sevindim rahat edersin işte:) ay insanlar kendini dinleyecek birini bulunca sürekli sürekli dert yanıyor. Hiç karşısındakini düşünmüyor 
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Sen dert dinleme duvarı mısın kararını saygıyla karşıla sevin boşver ya aman küserse küssün daha iyi olmus 
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Sonuna kadar kararını destekliyorum de :) 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 525 göst.
18 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 297 göst.
23 Nisan 2022 Aile kategorisinde Sevaliss (453 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,041 göst.
0 oy
4 cevap 122 göst.
21 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Dilaykorkmazoglu (24 puan) tarafından soruldu