0 oy
326 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar etraftan insanlar bana dıyor sakın Gündüz yatma ödemın olur bebeyın çok kilo alır zor doğum yaparsın doğrumu acaba

Ama sabahtan berı ayakta uyuyorum sankı o kadar uykum var çok ta halsızım uyusam mı bıraz

32 haftalığız kızlar 

22 Cevaplar

+2 oy
(940 puan) tarafından
Saçmalık ötesinin daniskasinin manyakça hurafesi 

(940 puan) tarafından
Ben hep uyudum tığ gibiydim valla kizim 3.780 gram doğdu
tarafından
Bizi robot sanıyorlar galıba gebelikte insan yorgun oluyor dinlemek zararlı olmamalı
-Reklam-
0 oy
(157 puan) tarafından
Gece gündüz ne zaman uykun gelirse uyu doktor bana vücuduna olan borçların çıkıyor demişti zamanında o kadar yorulmuşum ki simdi dinlenmeye geçiyor gibisine ödemin falan da olmadı sadece son ay ayaklarım biraz şişmişti oda geçti 
tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
(7,791 puan) tarafından
O da uyudugundan degil cok ayakta durursan fln oluyo bndede olmustu ayaklari duvara dayayıp yatinca gecerdi :)
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Kiz yat asa uyu birak su kendini cok bilmiş sanan hayali universite mezunlarını cahillerini
tarafından
Ay Allah razı olsun
Valah ayakta uyuyacam gözüm açılmıyor
0 oy
(1,267 puan) tarafından
Çok sacma ne zaman uykun gelse uyu canım
tarafından
Doğumdan sonra uyku olmayacak zaten uyuyiyim o zaman
0 oy
(358 puan) tarafından
Alakasi yok gunduzde uyudum gecede 3500 bebegim oldu bende dogum önceside dogum.sonrasida odem olmadi
tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Canin ne zamn isterse uyu canim ya o bilgi hurafenin önde gideni:))
tarafından
Haklısın valla
Allah razı olsun ♥️
(3,901 puan) tarafından
Ne demek cnm önceden hamilelere saygı mi varmis kalk calis tarlaya git bahce yap is yap bilmem ne..uydurmuslar iste is yaptırmak icin hurafeleri:) biz yemiyoruz bu numaralari:))
tarafından
Çok haklısın cnm
0 oy
(813 puan) tarafından

Ay ne alakası var ya zaten doğumdan sonra yatamıycaksın yat yatabildiğin kadar 

Ben her gün yürüyüş yapardım squat yapardım üstüne duş alıp uzanırdım hareketli olmama rağmen yüzüme kadar şişti terliğe bile zorla sokuyodum ayağımı bebeğimde 3900 doğdu 
tarafından
Çok teşekkür ederim cnm ❤️
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Yat uyu canım herkez bişey diyo  ikindi ile akşam arası uyumak iyi değil bu normal dede öyle onu biliyorum sadece 
tarafından
Evet bende onu duymuştum cnm
Allah razı olsun
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Ben hamileligimin basindan sonuna kadar hep gunduzleri uyudum valla cok sukur ne benim odemim oldu ne de oglum asiri kilolu dogdu uydurucak bisey bulamamislar  
tarafından
Dıyorlar malesef kuzum
Teşekkürler
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Hey allahım yaa  daha  ne kadar  saçmalicak bu millet  yaa  öyle şeymi olur  cahillikten başka bir şey değil  bu yaa
tarafından
Malesef kuzum cahillik ama inandırdılar benı önce
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Bunları kim neresinden uyduruyor acaba yaa 
0 oy
(921 puan) tarafından
Uyu kiz uyu zaten gece iyuyamiyoruz gündüz uykum gelince yatiyorum ben yatarak geciriyorum hamileliği yoksa nasil geçer
0 oy
(370 puan) tarafından
Hamilelikle alakalı değil aslında dinen kerahat vakti  uyumak doğru değildir. Araştırabilirsiniz. Bende hamileyim ve gündüz uyuyorum mutlaka yoksa dayanamıyorum. Önemli olan bu vakte getirmemek yoksa ödemle kilo ile alakası yok 
0 oy
tarafından

Kız ne saçma ben hep uyudum bişey olmadı zaten son haftalar da ödem oluyor ki canım eşler ayaklar şişiyor yatma işe ilgisi yok :D

0 oy
tarafından
Ben geceleri uyuyamazdım gündüzleri mutlaka yarım saat bi saat yatardım çocuğum 2800 doğdu o ona bakmıyor beslenmeyle alakalı 
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Valla çok güzel uyudum napıhım uykum geliyor 35 haftada 2 kilo cücük doğurdum 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
41+3 de 3.540 gr dogdu kızım gece degil gündüz ağırlıklı uyurdum canim hatta bazen gece hic uyuyamazdim nedense
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Canım sen uyu bakma onlara artık iyice agırlasmışsın dinleniceksin tabi

Ben sezeryan dogum yaptım banada dedilerki ayaga kalkmazda bi daha kalkamaz dediler ben korktum hastaneden geldiğim gün kalktım ayaga şimdi çok pişmanım keske 15 gün yatsaydım o gün bu gundur ayaktayım diyecegım su ki yat yata bildiğin kadar şimdi dinlendn dinlendin :) 
0 oy
tarafından
Bende 32 haftadayım  ne alaka yani uyuyorum  sonuçta uyku hali bebekten oluyor uyumayıp  da kendimi mi hirpalayayim
0 oy
tarafından
Kız milletde bakma ne alakası var ben aşırı yatardim doğumum da cok kolay oldu bebekde3960 Gr 55 bo doğdu bende son hamilelik de 2 kilo almıştım ödem de yoktu her keşfe değişik tabiki canım yat dinlenmene bak bütün yük sende

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 309 göst.
22 Haziran 2020 Diğer kategorisinde ★✿☞ƘƛƦƊЄԼЄƝ☜✿★ (443 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 98 göst.
15 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 72 göst.
0 oy
4 cevap 73 göst.

380,043 soru

11,376,466 cevap

34,862 kullanıcı

...