0 oy
510 göst.
Diğer kategorisinde (24 puan) tarafından
Kızlar 40ımızın cıkma sına son 3 gün var ama ben mrk ediyorm bu sürecten sonra afedersiniz ama ilişkide korunmak icin napmak gerek ne kullanıyorsunuz acıkcası ben hamile kalmak istemiyorm korkuyorum ayrıyetteb spiral taktırmaktan da korkuyorum güvenemiyorum acıkcası bebekte neden istemiyorm söylim onuda soracak olanlar vardır 2 yasında kızım 40 ı cıkmamıs bir bebegim var ve Baska istemiyorm o yüzden ne daha güvenilir sizlere sormak istedim

16 Cevaplar

+6 oy
(15,651 puan) tarafından

Veriyoruz sırt sırta popalarimiz birbirine değiyor sadece  uyuyoruz qardes qardes :D

(5,721 puan) tarafından
En temiz yöntem : D
(24 puan) tarafından
Allah seni
(1,438 puan) tarafından
En karanti:))
(15,651 puan) tarafından
Güvenilir temiz yöntem ohh misss :D
-Reklam-
0 oy
(4,288 puan) tarafından
Emzirenlerin kullandığı hapi kullandim 5 ay boyunca sonra bıraktım 2 kere spiral denedim simdi tekrar hapa döndüm 
(24 puan) tarafından
Hap koruyor dimi ben hic hayatımda kullanmadım acıkcası hic bişi yaptırmadım 2 tane cocuk oldu smdi korunmasam gene olur koca diyor ceketi atsam hamile kalın DİE  o yüzden korunmak istiyorum ama spiral taktırmak istemiyorm hap koruyorsa hap kullanırım
(4,288 puan) tarafından
Koruyor tabiki cerrazette al ilk 7 gün esin korunsun çünkü hap anca etki ediyor hemen başlamalısın
(7,791 puan) tarafından
Bide o hapi her gun ayni saatte aksatmadan kullanman gerek cunku hormon orani en az dusuk hap
(4,288 puan) tarafından
Aynen oyle doğru söylüyorsun aksatmamak lazim
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Vallah hap kullandım kötü oldum.bu yüzde. Geri cekilmeyle korunuyorum
0 oy
tarafından
Hemencik spiral taktırdım bam bam bam hiçte korkulacak bişi yok 1 dk lık iş garanti en temiz yöntem 
(24 puan) tarafından
Ya hic sorma ama işte sen anlatınca bile korkyorm
tarafından
Kız hamilelik ve doğum daha zor emin ol 1 dk lık iş diyorum kız 1 dk doğumun çok mu zor oldu ondan mı korkuyorsun
(24 puan) tarafından
Evt bu zor oldu sancım yoktu suni sancı verildi 2 günde hastanede sancımın gelmesi beklendi ondn korku gakiba
(1,426 puan) tarafından
Zor yanında çabası mahf oldum mahf 12 saat suni sancı aldım alttan baktirmaktan nefret ediyorum 25 dakka da masa uğraştık elleriyle kollarıyla mahf oldum şimdi hiç altıma dokundurmak dahi istemiyorum kuzum ya valla mahf oldum
tarafından
Öyle elini falan sokmuyor ki takarken çok kolay bişi ya you tube dan falan bak istersen
0 oy
(791 puan) tarafından
Canm tamda ben gibi ya aynı postu açıcaktım sen açtın,
(24 puan) tarafından
Hic sorma ya biz napcaz
0 oy
(3,157 puan) tarafından
Ben kondomla korkuyorum 2 yaşına girecek kızım şimdilik bebik yok bakalim
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Valla ben ilk evlendim 2buçuk sene yasmin kullandım ve tek sıkıntı bile yaşamadım bıraktıktan 3yada4 ay sonra hamile kaldım şimdi bi kızım var 2 yaşına gelsin tekrardan başlicam hapa ama saati saatine alman gerek unutma
(24 puan) tarafından
2 senelik evliyim hicbisi kullanmadım 2 cocugum var smdi hapı düsünüyorm bakalm saati saatine kullanmak gerek demekki bitince gene mi alıp kullanyorm ömür boyu haplamı yası az kız bide saglık ocagında vermiyor birsürü para napcaz bilmiyotm
(3,156 puan) tarafından
Evet malesef bu yöntemi sectiysen düzenli kullanman gerek :) benim kullandığım 20tane oluyo içiyosun bitince adet olmak için 7 gün ara verip 8.gün başlaman gerek bu şekilde gidiyo pahallı ama napcan canm mecbur
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Cerazette kullanıyorum sende onu alabilirsin 
0 oy
(214 puan) tarafından

Hem prezervatif hem geri çekilme :D

(24 puan) tarafından
En güzeli
(214 puan) tarafından
Kızım 11 aylık oldu çok şükür iyi giriyoruz ve bende istemiyorum ama eşime bugün desem bugün yapalım bebek der o istiyo yani pes lese ben istemiyorum anammmm :)
(24 puan) tarafından
Bnde istemiyorm valla 2 tane yeter
0 oy
tarafından
İlişkiye girmiyerek şaka bir tarafa eşine guveniyorsan konfom kullan yoksa sprial taktir 
0 oy
tarafından
Kondomla korunduk bir sene boyunca şimdi korunmuyoruz 2 aydir bidaha olsun diye
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Eşime güveniyorum geri çekilmeyle korunuyoruz 21 aydır maşallah diyim☺️
0 oy
tarafından
60. Günde spiral taktirdm canm . Spiral den  neden korkuyosn canm
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Cerazette kullanabilirsiniz emzirme döneminde de..
0 oy
tarafından
Hap kullana Bilirsin  canım 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bir korunma yintemi mayan gericekilmeyle adfg bi tane var cocugum 2. Zor da olsa bakilir yani ama en garamti yontem hem prezervatif hem gericekilme yapılması bence

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 549 göst.
8 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde 2bebisannesi (147 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 265 göst.
1 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Nehrcanm (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 138 göst.
9 Mayıs 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 217 göst.