0 oy
526 göst.
Aile kategorisinde (5,938 puan) tarafından
Çok stresli ve heyecanliyim.yarin minik oğlum sünnet olacak herkese sözde cesaret veriyorum ama ne uyku giriyor gözüme nede aklımdan atabiliyorum pipisine igne vurduklarinda cok aglar sonrasında ne olur bilemiyorum.buyuk oğlumu 1 yaşındaydı ben iş için yurt dışına çıkmıştım annem ve eşim bakıyordu 4 gün yoktum gittiğim gun cok ağlayınca dr a götürmüşler pipisinde tıkanıklık var diye dr hemen sünnet etmişti 4 gün sonra dönünce istanbula iyilesmisti bile yavrum şimdi aşırı strest yapıyorum . Ne olur ben burada herkese dua ediyorum bebeklerede sizde bize dua edin yarın 1 de sünnet için hastanede olacağız kolay geçsin ağrısı acısı olmasın oglum un.Anne olmak ne kutsal birşey Yarabbim cani yansa canım kopuyor.

13 Cevaplar

0 oy
(2,484 puan) tarafından
Allahın izniyle olucak canim iyi gecer insallah sen stres yapma❤
(5,938 puan) tarafından
Aminnn canim Amin inşallah Akli tam ermeden olsun istiyorum ama içimde fena üzüntü var Rabbim darda birakmasin
-Reklam-
0 oy
(2,032 puan) tarafından

Oyy maşallah hic stres yapma annesi oglusun erkek adam olcak:D

(5,938 puan) tarafından
Annesinin kuzusu dişleri cok maf etti aynı anda 2 alt 1 üst patladı dr bile şok oldu bunca yillik dr um 3 dışi ilk defa patladığına sahit oldum dedi bu arada da sünnet edelim zaten patik vereceksin diside hafifler deyince dedik hadi olsun.
0 oy
(2,064 puan) tarafından
Bizimde 20gün önce oldu cnm son gece uyuyamıyor insan heyecandan allah yardım eder sıkma kendini küçükken daha iyi hemen geçiyor 
(2,064 puan) tarafından
Pansuman yapmadık sünnet olduğu gün sargılı çıktık eve ogece öyle durdu sabahı doktora gittik sargıyı açtı  pansuman yaptı bidaha bişeyr gerek yok dedi bardak koyupda bezledim rahat oldu yani
Doktorumzda şükür iyiydi
(5,938 puan) tarafından
Bana yarın sünnet yapılacak kontrole 1 hafta sonra geleceksin dedi .ertesi gun için gel demedi ama
(2,064 puan) tarafından
Her hastane farklı olabilir  bizim doktorumuz daha konuşmak için gittiğimizde demişti pansumanla falan uğraşmıycaksınız ertesi gün geleceksiniz bn yapıcam demişti
(5,938 puan) tarafından
Inşallah herşey kolay olur .sünnetten sonra ertesi gün veya sonraki gunler bebeginiz sizden korktumu ? Sünnet etkisi kalıyor mu yani?
(2,064 puan) tarafından
Yok benden korkmadı hiç ağlayarak uyanıyordu arada etkiliyor sonuçta
0 oy
(1,397 puan) tarafından
Rabbim yardimciniz olsun canım ilk gün biraz zor olcak sonra geçer Allah'ın izniyle sen sakin olmaya çalış bebeğinin sana ihtiyaci var
(5,938 puan) tarafından
Zaten dr da dedi içeri gireceksin destek olacaksın diye normalde çok soğuk kanlı olan ben nE olacak nasıl olacak diye aklımdan çıkartamıyorum inşallah kolay geçer canim
0 oy
tarafından
Stres yapmayin uyuşukluk uc dort saat sonra gecicek ve oglunuz bi sure huzursuz olcak bol bol kucaginizda gezdirin kucukken olmasi daha iyi benim oglum iki gunde iyilesmisti 
(5,938 puan) tarafından
Allah razı olsun çok teşekkür ederim dr umuz eve gider gitmez parol vereceksin dedi uyuşukluk geçmeye başladığı an ilaç hemen tesir eder dedi dua edin bize
tarafından
Evet agri kesici ve krem veriyolar Allah yardimciniz olsun
(5,938 puan) tarafından
Sağol canım çok teşekkür ederim
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Sorunsuz kolay geçen bı operasyon olur inşallah. Şimdiden geçmiş olsun canım ☺️
(5,938 puan) tarafından
Coook teşekkür ederim Allah razı olsun canım
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Insallh hayrlisyla olsun pasacik sunnetini hic uzulme annesi hemen iyilesicek bak gor :))
(5,938 puan) tarafından
Allah razı olsun çok sağol canım inşallah atlatırız bende tecrübe edip burada paylaşırım
(3,798 puan) tarafından
Guzel haberlerini bekliyoruz canm insallh hayirlisiyla
(5,938 puan) tarafından
Aminnn inşallah canım
0 oy
tarafından
Bütün dualarım sizinle canım benim ❣️❣️❣️❣️
(5,938 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim❤❤
0 oy
tarafından

Kız yoksa sen mi sünnet olcan:D sakin ol canım canim çabuk iyileşir ınşallah sıkıntısız tasasiz 

(5,938 puan) tarafından
Ah keşke ben olsam yerine oglum un valla ya böyle öküz oturdu yüreğime geçecek tabi oldu bitti diyeceğim
0 oy
(1,353 puan) tarafından
Inşallah kolay geçer ve hemen iyileşir canım  ne kadarlık oğlun
(5,938 puan) tarafından
Bugün 6 ay 16 günlük oldu canim.inşallah kolay geçer
(1,353 puan) tarafından
Inşallah canım bende yaptiricamda cesaretimi toplayamadım 5 buçuk aylık nasıl geçtiğini sonra banada anlatırsan çok sevinirim
(5,938 puan) tarafından
Tabiki post acarım mutlaka ayrıntılı yazarım cok geç kalma dr bize 7-8 ayda elini altini açtığında pipi ye sokar o anı bekleme hemen yarin gel yapalim dedi .cok geç kalma canım sende
(1,353 puan) tarafından
Aynen bende öyle düşünüyorum antalyaya 1 hafta önce taşındım çocuk cerrahı araştırıyorum bende
(5,938 puan) tarafından
Allah gönlüne göre versin canım
0 oy
tarafından
İnşallah canım dualarım seninle kuzucugum iyi olsun inşallah hemen cecik ☺❣
(5,938 puan) tarafından
Aminnn Allah razı olsun canım benim.bir an önce olsun bitsin geçsin inşallah.
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Hadi bakalım sünnetini yaptır geriye kalıyo askerlik ve damatlığı okulu atladım ama neyse İNŞAALLAH cabucak iyileşir minnak
(5,938 puan) tarafından
Inşallah canım öncelikle sünneti Allahin izni ile atlatalım yıllar çabuk geçiyor zaten Allah saglik versin görelim inşallah . Çok teşekkür ederim Aminnn inşallah
0 oy
(1,933 puan) tarafından
Canım inşallah  agrisiz sizisiz bir sünnet geçirir oğlun 
(5,938 puan) tarafından
Sağol canım çok teşekkür ederim aminnnnn

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 346 göst.
27 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 716 göst.
3 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,281 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 997 göst.
11 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,404 puan) tarafından soruldu
+2 oy
6 cevap 128 göst.
2 Temmuz 2022 Aile kategorisinde nevinnzn (123 puan) tarafından soruldu

379,248 soru

11,352,085 cevap

34,823 kullanıcı

...