0 oy
2,670 göst.
Aile kategorisinde (942 puan) tarafından
Kızlar yatak odasindan geceleri hep sesleri geliyor tobe tobe ah ah diye.  Daha önce de oldu bı kaç kere sonra kesildi ama bu sefer hergun geliyor sizce demelimiyim o kadar da samimi değilim. Dün eşimde duydu tobe tobe diyo oda 

41 Cevaplar

0 oy
tarafından
O anda yüksek sesle öksürün ses yapın yukardaki sesin aşağı indiğini anlar belki o zaman 
-Reklam-
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Bu olay hassas her yone cekebilr komsun bizimi dinliyorsun diyebilir sanane evimden diyebilir. Olan var olmayan var ayıp de sen =D
0 oy
tarafından
Iyide kendi evlerinde rahat rahat yapamicaklarsa nerde yapacaklar 
0 oy
(3,794 puan) tarafından

Megafona bağlayın tüm mahalle şahit olsun aşkınızın sesine.  Diye not yaz koy kapıya :D

0 oy
(894 puan) tarafından

Kartondan evler yaptıkları için burda hapşursan komşun çok yaşa dicek:getlost:

0 oy
tarafından
Ben olsa uyarirdim geceleri bir takım sesler geliyor de çocuğu varsa eeger çocuğu bahane et :D çocuk durmuyor heralde ahh ahh diye duyuyorum de :D
(942 puan) tarafından
Haha benimde çocuğum var oda dicek seninkininde geliyor benimki gündüzleri çığlık atar
tarafından
Abii nasıl apartman o yaaa :D o zaman direk şöyle az ara verin şu işe sesiniz geliyor yazık günah aşağıdan naklen dinliyoruz de :D
0 oy
tarafından
Belki çocuk düşünüyorlar.. yani bu tarz şeyleri bence takmayın duymayın hem siz utanmayın hem onları utandırmayın 
(942 puan) tarafından
Yok zaten bir iki kere oldu ses etmedik ama bu sefer hergun oluyo1 haftadır bizde rahatsız olmaya basladik
tarafından
Yani herşey olabilir sizin içinde çok zor bir durum ama maalesef siz söylerken utanırsınız onlar duyunca utanır.. o yüzden biraz bekleyin bence
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Belki sessiz yapamiyorlardir,olabilir yani
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Hahagahaha kız be desem bilemedim
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Yani bence söylemen çok saçma olur artık insanların nasıl birlikte olunacağına mı karısılıyor o zaman kimse evinde oturmasın ne ldar saçma ya insanlar evinde yok sunu yapmasın yok hiç sesi gelmesin bana yanlış geliyor herkesin evi istediğini yapar 
(942 puan) tarafından
Herkes evinde istediğini tabiki yapabilir. Ama bu konular dinende günah yani bence başkasının duyması. Ki zaten bir iki kere oldu daha önce ama bu sefer çok olmaya başladı bende zaten ne yapmak lazım diye buraya sormak istedim gidipte söylemedik nasıl söylenir yavaş yapın diye mi ben utanırım yani
(1,939 puan) tarafından
Ne bilim zaten söylersen kadın belki tersler bizi mi dinliyorsun sanane falan der sonuçta yatak odası olunca ters tepebilir uyarman
(942 puan) tarafından
Verir canım tabiki. Bilemedim valla benimde oğlumun sesi gidiyordur oda onu der
0 oy
(17,876 puan) tarafından
Duvarlar ince şimdiki yapıların bu onların suçu değil sen olsan aynı durumda napardın 
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Sen yine nerden geldigini biliyosun ben anlayamadım inleme sesi karı koca inliyolad boşalıyorlar resmen bağırarak ve bizim apartmanda ses nerden geldigi belli olmuyo yandan veya alttan geliyodur dedi ev sahibi uyarayım bir dedi artık . Ben de zaten geçen duvara vurdum azaldı gibi o günden beri pek duymadım eşim kızdı ama dayanamadım vurdum psikolojimi bozuyolar napim 
0 oy
tarafından
Bizim de üstten geliyor bekar adam yaşıyor ama bı şey de denmez ki vuruyoruz tavana ses duyunca iğreniyorum 
0 oy
tarafından
Tavana tıklat o arada. Edep denen bir şey var binaya dinletmeye gerek yok
0 oy
tarafından

Canm bndeds ayni durum vardi 1 hafta önce cözdumm aldm elime vilada sopasini vurdum tavana vurdm tavana bi kac gece dahada gelmiyo :)

0 oy
(8,582 puan) tarafından
Ah deme ohh de lipton ic ohh de :D
0 oy
(780 puan) tarafından
Bazı şeyleri çok abartiyorsunuz duymayin herşeyi abartmayin bırakın adamlar işlerini yapsın rahat rahat :)):)))
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Ben bu konuda bir çok arkadasa katılmıyorum. Insanlar evinde istediklerini yapsınlar karışmayın demişler. Ama çok yanlış. Hepimiz evli barklı kocaman insanlarız neyin ne olduğunu biliyoruz. Bu işin illa bağıra çağıra yapılmadığını da biliyoruz apartmanda yasıyorsak biraz edep lazım. Seslerinin duyulduğunu bir şekilde ima et bence. Farkında degillerdir belki farkında olup gene de devam ediyorlarsa kendi ahlaksızlıkları. Ben şahsen asla istemem düşünsene evde çocuğum var o sesleri duysun ister mısın çocuğunun?
tarafından
Aaaynen öyle
0 oy
tarafından
Yan taraftan geliyordu sinirle bir gün uyuyamadım kalktım temizlik yapayım dedim  temizlik malzemeleri almak için depoyu açtım sinirliydim istemezsiz kapıyı hızlı kapatmıştım sesleri kesildi o odayı kullanmıyoruz artık onların sayelerinde ses ayarları yok 
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Yorumları okudum gidiyorum sjjsjs :) şaka bir tarafa az edep lazım yaptıklarıni bu kadar millete duyurmaya gerek yok ya haya...

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 689 göst.
27 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Mirketanne (633 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 398 göst.
14 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 406 göst.
29 Aralık 2023 Aile kategorisinde Sevimm12 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 394 göst.