0 oy
2,647 göst.
Aile kategorisinde (942 puan) tarafından
Kızlar yatak odasindan geceleri hep sesleri geliyor tobe tobe ah ah diye.  Daha önce de oldu bı kaç kere sonra kesildi ama bu sefer hergun geliyor sizce demelimiyim o kadar da samimi değilim. Dün eşimde duydu tobe tobe diyo oda 

41 Cevaplar

+18 oy
(13,848 puan) tarafından
Hastamisiniz geceleri bir inleme sesi duyuyorum de. 
tarafından
Ya cok guldum ne dogru demissin kız:)
(6,785 puan) tarafından
Düşünceli komşu :))))))  ben olsam bi poşet ceviz bademde götürürdüm malum hastalar.
tarafından
Alemsin bayıldım yoruma:)
tarafından
Allah seni ++++++ :D
(8,971 puan) tarafından
Hahayyy güldürdün kiz:)))))
-Reklam-
+18 oy
(3,769 puan) tarafından

Valla yanlis anlama ama insan olarak herseyede karışır olduk orası evleri yok onu etmesnler yok ses etmesnler yok inlemesnler yok bilmem ne ev ev dgl sanki diken her şey batıyor başkalarına

(5,721 puan) tarafından
İki gözümün çiçeği gene haklı ❤️
(1,390 puan) tarafından
İnsan evinde rahat edemeyecekse nerde edecek ama değil mi... Aşırısı rahatsız eder tabiki apartmandaysa konu komşuyu düşünmek gerekiyor abartmadığı sürece normal bence böyle durumlar
(119,275 puan) tarafından
Harikasin kankaa
(3,769 puan) tarafından
Fazlasını tabiki öle olması için baya baya abartmlro lazım işi ee okdr da yapamayacklrna göre bence yani yapmazlar ozmn geri kalan a birşey diyemeyiz evleri en doğal hakları sokakta olsa ayrı evde olsa ayrı:))
+9 oy
tarafından
Kendi evi artik yaptığı sekse bile karışmayın 
+7 oy

insanin evi yaa birak rahatca sey etsinler :ermm: :D

tarafından
Vay sevda sendemi yoksa komşu gibi puahahahaha:D
bizim ev mustakil bize serbest inle inleyebildigib kadar sjsjssjsj
tarafından
Bide çığlık at puahahahahah
☺️☺️☺️☺️☺️☺️
(1,267 puan) tarafından
Haahaahhah :D
+1 oy
(7,410 puan) tarafından

E yatak odasinda ah ah demiyecekse nerde diyecek kiz:D

(942 puan) tarafından
Dersin canım da o kadar sesli değil heralde ta bizim eve gelene kadar degil
tarafından
Allah seni:)))
(6,785 puan) tarafından
Koptum nihaaan ahahaha.
(7,410 puan) tarafından
Valla bizim komşulardan da geliyor da nasil uyaracan canim. Onlarda okadar ses ettiklerinin farkinda degildir. Idare ediver. Bide samimi degilmissin bosver hic bulasma.
+1 oy
(4,859 puan) tarafından

Eski oturduğum evdede aynı sesler geliyordu genellikle yatak gicirdiyordu artık dayanamayıp oklavayla tavana vurdum :) onlarda tamam anladık diye aşağı vurdular :):D

(874 puan) tarafından
Bahaah:D
+1 oy
(4,101 puan) tarafından
Bizimkindende cok gelyordu ama öyle byle degil bi gun kadin benim cocugmn salincak sesi gelyir die sesi kaydedip gruba atmsti bende sonra kadinn camasiri bizim balkona dusmstu bizim eve gelip istediğinde bende sizinde sesinz gece gelyir die uyardm:))
(874 puan) tarafından
Olmamış canım hata etmişsin o seni gruptan uyarmış sende gece seslerini çekip atacaktın:D .bu hanigi komşumuz arkadaşlar hasta mı var bina da diyecektin
(4,101 puan) tarafından
Yani öyle yapmak lazimdi gercekten hayir beni onceden uyarsaydi dikkat ederdim ne gerek vardi herkesi duyurmasina
(128 puan) tarafından
#Elal en çok sana güldüm ya
(874 puan) tarafından
:)) gül canım gül ayıp etmiş saf bilse kendi seslerini utanır yaptığından
+1 oy
tarafından
Bizim yan dairedende geliyor hatta banyodanun havalandırmasndan geliyor sesler hiç uyarmak aklıma glemedi ne denir ki sessiz şeyedin lütfen :)
0 oy
tarafından
Hiç hoş bir durum değil ayyy her gün onların zevk çığlıklarını dinlemek zorunda değilsiniz bence gündüz kapısını çal biz farklı seslerinizi duyuyoruz ve çok rahatsız oluyoruz diye dile getir böyle bir durum yaşamak istemezdim
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Duvarlar mi ince cnm 
0 oy
tarafından
Gece atesliymis kız usluplu bir dile de cnm  de ama kız demesin siz bizi dinliyorsunuz:)))))
0 oy
(12,993 puan) tarafından
Çocukları yok mu evde duyacak diye cekjnmiyirlsr mi acaba size kadar iniyor ses 
0 oy
(1,680 puan) tarafından

Ayıp ama ya !! Tamam eyvallah herkesin özeli odası ama bir insan sesinin ayarını bilir desen bile yanlış falan anlar ***** kadın bilemedim açıkçası:ermm: 

0 oy
tarafından
Hiç yüz yüze muhatap olma direk WhatsApptan mesaj at gece gelen seslerden rahatsız oluyoruz biraz daha dikkat eder misiniz diye
0 oy
tarafından

:D:D:Dmillet kafayı yemiş vallaha:woot:

0 oy
tarafından
Ahahaha insan nasıl derki ses geliyor diye deki yatak odanızda cocukmu uyuyor sesi çok geliyor 
0 oy
tarafından
Kapısına not yaz gece yatak odası sesiniz geliyor dikkat edin diye 
0 oy
tarafından
Kız sen yoksa aleynanin komşusu musun
(942 puan) tarafından
Hahaha yok bacım
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Ne desem bilemedim :)))
0 oy
(1,066 puan) tarafından
Gündüz kapısına git uyar eşimde sesiniz duyuyor de biraz dikkat edin böyle şeylere de sen mecbur muısn onların sesini duymaya tövbe ya ya sen duş bi kadın olsan allahım felaket :))) 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 689 göst.
27 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Mirketanne (633 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 398 göst.
14 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 384 göst.
29 Aralık 2023 Aile kategorisinde Sevimm12 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 389 göst.