0 oy
148 göst.
Diğer kategorisinde (791 puan) tarafından
Kullanan kızlar memnunmsnz nurse ile kulnılrmı

9 Cevaplar

0 oy
(119,338 puan) tarafından
Bebek icinmi ben nurse harweys kullandim
(791 puan) tarafından
Ewd canm ama bn damlada aldm ya
-Reklam-
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Ben biogaia kullandim harikaydi
(791 puan) tarafından
Bnde ama gene kirzdeydi cnnm bu sefer farklı denim dedım
(4,152 puan) tarafından
Anladim ins iyi gelir canm.. ben biogaya yi bir ay kullanip biraktim baskada kullanmadim duzene soktu o damla
0 oy
(4,678 puan) tarafından
Geçmiş olsun malesef kullanmadım 
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Canım kaç aylık? Sıcak havlu denedin mi?
(791 puan) tarafından
50 günlük cnm
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Ayaklarına karnına sıcak havlu koy masaj yap, biogai ve nurs harveys damlasını kullandım. Nurs harveys surubunu  mu soruyosun
(791 puan) tarafından
Ewd canm
(3,888 puan) tarafından
Kullandım 3 ögün vermek gerekiyor sabah 11 akşam 6 gece 12 de veriyodum saatini aksatmamak gerekiyor gece zor oluyordu vermesi, kaç aylık bebeğin
(791 puan) tarafından
50 günlük canm gece 12 oldumu başlar ağlamaya sabh 7 8 susar yatr bn böyle birşy görmedim kızımda kolikti ama bu erkek daha kötü ya insan bi dk susmaz mı masaj yapyrm zeytin yağı ile bataniyede desn asma beşikte desn kucakta desen hiç hiç susmz ama gaz sorunu hastaneye gtk hiç bşy yok gazmış
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Sab simpleks ve biogaia tek geçerim 
0 oy
tarafından
Metsil kulladm çok iyiydi valla 
(791 puan) tarafından
Metsil var bnde
tarafından
Benim kızım da kullandm gectu valla. Bid e   doktor fitil önerdi
0 oy
tarafından
Şurup olani diosun sanirim aldim ama vermedim sodyum benzuat var diye icinde ben damlasini kullandim nurse hurveyin ama sonra sab simplex aldim o daha iyiydi. Tabiki bio gaia ilk gunden beri veriyorum 
(791 puan) tarafından
Biogia bıraktım iki hafta verdm faydası olmadı 50 günlük erkek bebek Dhs uzun süryomuş gazı
tarafından
Bioagaia gaz damlasi drgil sütün daha iyi sindirilmesini saglayan bakteriler var icinde her gun duzenli 5 damla kullanirsan faydasini gorurdun aslinda. Istersen gaz damlasi olarakta sab simplex al ben begendim. Bide benim bebegim altini acinca yapiyor gazini heralde daha rahat hareket ediyor diye. Sende altini acinca bacaklarini falan ileri geri yap bisiklet gibi
(791 puan) tarafından
Ewd ewd açınca susyo yapyrm İnternete izledim uyguluyorum
0 oy
(128 puan) tarafından
Rezene vermeyi denedin mi hiç
(791 puan) tarafından
Ewd canm çay kaşığı ile kndm hergn sabh akşm içyrm arada bir kmyon
(128 puan) tarafından
Şayet az veriyorsan etki etmez ilk başlarda mesela günde üç defa ver iki ser kaşık ertesi güne zaten gösterir etkisi olup olmadığıni şayet olmadıysa üç kaşığa ciksr vala benim bebgim kolikti asla uyumuazdi hep ağlardi çareyi anasonla rezenede buldum çok çok şükür hem rezene anasonda hemen hemen tüm gaz damlalarinda mevcut

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 38 göst.
7 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Eslo (791 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 76 göst.
0 oy
4 cevap 145 göst.
22 Nisan 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 49 göst.

380,042 soru

11,376,426 cevap

34,862 kullanıcı

...