0 oy
112 göst.
Diğer kategorisinde (19 puan) tarafından
Kizlar evimde hamam.bocekleri cikiyor yok gitmiyorlar aksine buyuyorlar iki cinsler buyuk buyuk her odada her yerde varlar artik psikolojim bozuldu ilaclatmayla olmuyor apartmanin da ilaclatmasi lazim herkes takmiyot malesef napacagimi sasridim gece kalkmaya korkar oldum bilriginiz etkili bir yontem var mi

7 Cevaplar

0 oy
(476 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Böcek tabletleri var onlardan koy cnm ben. Onlardan koymuşum şimdi yok Allahıma şükürler olsun 
(19 puan) tarafından
Esime dedim alalim diye vallabiktim artik tiksinti geldi bide ben biceklerden cok korkarik hemde ufak bir bocek bile gorsem kasinirim
(476 puan) tarafından
Bencede alın cnm en iyisi o yok ediyor böcekleri
(19 puan) tarafından
Insallah gideler bir an once tesekkur edrim canim
(476 puan) tarafından
Rica ederim cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eczaneden asit borik al sonra 2 tane orta boy patatesi haşla soy ez elinede eldiven tak asit boriği içine kat yoğur sonrada top haline getir nereden çıkıyorsa böcekler oraya koy o yaptığını yedikleri zaman ölecekler ve azalacaktır biz bu şekilde yaptık annemle bütün hamam böcekleri ölmüştü ve yok oldular ama çocuğun varsa ortalara koyma dikkat et allah korusun ağzına koyar tehlikeli olur 
(19 puan) tarafından
Biri 4 yasinda biri 7 aylik iki cocugum var nereden ciktiklarini bulamiyorum ki her yerekoymam laxim her gun mu koymaliyim
tarafından
Her gün değil o koydukların yeterli oluyor ama küçükte çocukların var işte dikkat etmen lazım sonuçta ağzlarına götürebilirler
(19 puan) tarafından
Aynen canim kaynanamlarla birlikte oturuyorum artik el birlekte coxuklara dikkat  edecegiz cunku tiksinti geldiartik bilgin icin tesekkut ederim
tarafından
Rica ederim
0 oy
(501 puan) tarafından

Bizde de çıkmıştı alman hamam böceği yms sarı sarı biz tablet almaya gittik ordaki adam bize bı ilaç tavsiye etti eczanede satılıyor dedi biz sonra ilaclattik evi ama dur sana yollayaym

image

(19 puan) tarafından
Bizim evde cikqnlar siyah canim bid3 buyuk buyikler biri ucuyor biri sadece yerlerde geziyor
(501 puan) tarafından
Farketmez bunu bir dene bence adam çok etkili demişti, tabletler pek işe yaramiyor biz aldık koyduk yine vardı ki biz de çok olmamasına ragmen
Bı de tarım ilacı filan korkarım ben evde küçük çocuk old.icin bı de bizde kedi var ama bu zararsızms bak yorumları da çok iyi
0 oy
tarafından
Cnm tarim ilaclarinin satildigi yerden zehir al. Suya karistirip kenarlara hep sık. Kokusuz olanları da var sorup al. Cok uzun gidiyor hep o. 30 lira falan olmasi lazim. Hic kalmaz
0 oy
tarafından
Kucukken tasindigimiz evde de annem görmüş bi kac tane asiri korkar tiskinir hemen ilaclatti eve geldigimizde halilar gözükmüyor du her taraf hamambocegi simsiyah koltuklara kadar icine sinmemisti tasidik evi oradan o zamandan beri hamambocegi lafini duydugum zaman tuylerim diken diken oluyor kesinlikle ilaclattir varsa cikar
0 oy
(1,847 puan) tarafından
Bina ilaçlandı ev ilaçlandı her sey yapildi ama yok cikiyorlar. Raid in tabletlerinde buldum ben cozumu. 3 ayda değiştirmek lazim sadece 
0 oy
(1,550 puan) tarafından

Ben ev değiştirecektim bu yüzden. Malesef apartman ilaçlanmadan bitmiyor. Ve kimse buna yanaşmıyor bizde yok biz pis değiliz deyip geçiyorlar. :angry:evde hiç yumurta veya yavru görmedim Bi yerde çoğalıp büyüyüp geliyordu hepsi kocaman kocamandı.

image

ben bu zehirli yuvalarla kurtulmuştum. Neredeyse her dolaba koydum. 

İlgili sorular

+1 oy
22 cevap 323 göst.
3 Haziran 2023 Diğer kategorisinde ikbal (48,690 puan) tarafından soruldu

380,085 soru

11,378,598 cevap

34,864 kullanıcı

...