0 oy
256 göst.
Aile kategorisinde (220 puan) tarafından

Merhaba anneler eşim iş nedeniyle 1 aylığına Ankara'ya gidiyor doğumuma 45 gün var nasipse yanımda olacak ama.ona her baktığımda ağlamam geliyor bugün yemek yerken lokmalar boğazıma dizildi orda ne yer ne yapar diye beni görünce oda yemeği bıraktı ne kadar kendini güçlü tutsada bana sarılıp ağladı çok DUYGUSALIM ne yapacağım bilmiyorum annemde kalacağım ama of of ayrilik zor 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben 8 aydır görmüyorm öleyim o zaman 2 yaşında oğlum var babasıni toplasan 5 kere ya gördü ya görmedi
(220 puan) tarafından
Zor gerçekten esiminde bu ilk değil
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ya çok tatlısın hamilelik psikolojisi e tabi eşini yanında istemen çok normal olsun Allah sağlık versin doğumda yanındaymış inşallah zaten<3

(220 puan) tarafından
Çok ağlıyorum ama bana bakınca oda ağladı içim.gitti bide eşim.benden yaşça büyük olgun demekki yaşla alakası yok duygusal
0 oy
tarafından

Allah herkese böyle bir duygusal eş olmayı nasip etsin inşallah geçecek üzülme sende senin iyiliğin için 

(220 puan) tarafından
Çok duygusaldır mecbur olmasa zaten gitmemek için çabalar
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Allah kavuştursun Cnm gebelikte hormonlar alt üst oluyor üzülüp bebeğini strese şokma cnm
(220 puan) tarafından
Aynen öyle gerçekten
0 oy
(2,529 puan) tarafından
10 gün sonra eşim suriyeye 3 ay göreve gidecek yanımdayken otururken yemek yerken her an aynı şeyi düşünüyorum zehir oluyor bana herşey ona belli etmeden ağlıyorum :( az önce suriyede 2 şehit olduğunu öğrendim yıkıldım :'( Allah ailelerine sabır versin
(220 puan) tarafından
Allah korusun eşinizi zor gerçekten
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Bende çok bağlıyım esime :/

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 78 göst.
5 Mart 2024 Aile kategorisinde Bsmllah (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 228 göst.
26 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde EcrnEslm (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 310 göst.
5 Haziran 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 875 göst.
19 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,704 puan) tarafından soruldu

380,334 soru

11,387,828 cevap

34,890 kullanıcı

...