0 oy
963 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Gecenin köründe yazıyorum çok kötüyüm çünkü hakkınızı helal edin benim bebeğim 15aylik bu zamana kadar rahat bir günüm olmadı çok aktif bir bebek yumurta alerjisi ölüm derecesinde bir yere giderken vs korkuyla gidiyorum ya ben farkında olmadan ağzına bişey atarsa cocugumda tek şanslı olduğum konu yemek yemesi iyi geçen bı arkadasima gittim onun MaaaAllah bebeğinin tüm huyları iyi sadece yemek yemesi az aaaa senin çocuğun nasıl yiyor aaa cildiricam aaaa şuraya bak size yemin ederim bebeğimi tartıya çıkardı aynı kilodalar diye kriz geçirdi bende gülerek MasaAllah de kız dedim ertesi gün ondan sonra ki gün hep aradı çocuğun yiyor bn cildiricam bizim ki yemiyor bn herkese dedim senin çocuğun nasıl yiyor o günün ertesi gününden itibaren çocuğumda diş çıkartma yüzünden enfeksiyon kaptı acillerdeyiz 39.5atesle çocuğum yemeden kesildi doktor dedi yemesse yatış verip serumla besleriz

23 Cevaplar

0 oy
(2,264 puan) tarafından

Nefret ediyorum öyle insanlardan yemese zayıf olsa aaaaaa çok zayıf bu bişey yemiyormooooo zııkkkııımmm sananeeeeee :angry:

Kilolu olsa aaaaaa nasıl yiyor şono booooookkk zıkkııımm sananeeeeee :angry:

Dengesiz pislikleeerr

RABBİM şifalandırsın inşallah kuzuyu çokça amiiiiinnnnnn 

-Reklam-
0 oy
tarafından
Gorusme cnm sende onla surekli cocukları kıyaslar durur
0 oy
tarafından
Lanet olsun öyle arkadaşa engelle her yerden el kadar sabiyi gözüyle yemiş.anne baba olarak bolca Felak nas okuyun sadaka verin. Benim oğluma da kuzenimin nazarı değer bir maşallah demez Allah tan başka şehirdeyim çok nadir konusiyorum samimiyeti kestim araya mesafe girdi ama napayim. Allah tüm yavruları korusun.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 158 göst.
17 Mart 2024 Aile kategorisinde Prens&PrensesAnnesi (630 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 730 göst.
13 Eylül 2020 Diğer kategorisinde nisa2702 (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 459 göst.
12 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Meyross (427 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 334 göst.
24 Mart 2022 Diğer kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu

379,715 soru

11,366,765 cevap

34,848 kullanıcı