0 oy
957 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Gecenin köründe yazıyorum çok kötüyüm çünkü hakkınızı helal edin benim bebeğim 15aylik bu zamana kadar rahat bir günüm olmadı çok aktif bir bebek yumurta alerjisi ölüm derecesinde bir yere giderken vs korkuyla gidiyorum ya ben farkında olmadan ağzına bişey atarsa cocugumda tek şanslı olduğum konu yemek yemesi iyi geçen bı arkadasima gittim onun MaaaAllah bebeğinin tüm huyları iyi sadece yemek yemesi az aaaa senin çocuğun nasıl yiyor aaa cildiricam aaaa şuraya bak size yemin ederim bebeğimi tartıya çıkardı aynı kilodalar diye kriz geçirdi bende gülerek MasaAllah de kız dedim ertesi gün ondan sonra ki gün hep aradı çocuğun yiyor bn cildiricam bizim ki yemiyor bn herkese dedim senin çocuğun nasıl yiyor o günün ertesi gününden itibaren çocuğumda diş çıkartma yüzünden enfeksiyon kaptı acillerdeyiz 39.5atesle çocuğum yemeden kesildi doktor dedi yemesse yatış verip serumla besleriz

23 Cevaplar

+3 oy
(7,174 puan) tarafından
Böyle fesat insanlar ile irtibatını kes ben olsam mutlu oldun mu bak artık benimki de yemiyor bunu da yay sulalene derdim . Kadın yememis içmemis bunu mu anlatmış insanlara ne tuhaflar ya .. Bende bazen yiyen çocuk olunca kendi kızımda yer böyle inşallah diyorum ama maşallah demekten kendimi alikoymuyrm fark etmeden gözüm değer diye çünkü o da sabi bir annenin göz bebeği yazık günah... 
tarafından
Sana yemin ediyorum canım ta gorumcelerine annesine kaynanasina varana kadar demiş Ben normalde çok takilmam ama diyisini görseydiniz cildirirdiniz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun balım gittgin yere konustgn insnlra dikkt et tani birdahakine
tarafından
Canım yemin ederim çok zoruma gidiyor bu saat oldu çocuğum daha uyumadi sallamaktan diz kapaklarım sizliyo benim bebeğim hasta dahi olsa şurup içer onun bebeği iki yaşında birazcık rahatsızdı şurup içmedi benim oğlum gitti şurup içti diyor aaa nasıl içti bebeğim şurup dâhi içmiyor kaç gündür sinirden ağlıyorum
tarafından
Aglama aşkım aglama ınsallh düzelir bebeğin
0 oy
tarafından
Nazar Değdi bebeğin e ya .. insan bi maşallah dr kötü zihniyetli kadın ... Alllah şifa versin 
tarafından
UzulÜzüldüm
tarafından
Dua edin canım bir an önce duzelsin
tarafından
TaBik i ederim.  Rabbim size bağışlasın kem gözler den  korusun. Dikkatli ol bundan sonra hep yemek ye
tarafından
Yemek yemiyor uyuumu dersin millet un yanında.
tarafından
Bundan sonra zaten dicem yemiyor çocuğum 5 6 gündür eridi bitti
0 oy
(712 puan) tarafından
Allah'ım şafi ismiyle şifalar versin canım ama her insanın nazarı vardır bazı insanın hasta edecek kadar gözü pis olur derler inşaAllah bian önce toparlar bebişin bi yere giderken yemiyo etmiyor de en iyisi başka yapicak bişey yok
tarafından
Canım oğlum normalde bir yiyorsa orda iki yedi dün aradı çocuk nasıl oldu dedim yemeden kesildi dedim ama normalde yiyo bak bizim çocuk yemiyor diyo halA
(712 puan) tarafından
Töbe Yarabbim ya sen en iyisi az uzakta dur bacım o kişiyle gözü göz değil heralde oku bir güzel bebeğini de nazar duası ayeti ne biliyosan inşaAllah toplar yavrucak hemencecik
tarafından
Kaç gündür okuyorum canım dua edin bir an önce duzelsin
(7,174 puan) tarafından
Benim kızımda bir dönem yiyordu hatta iki kase çorba içmişti bir yakinimin yanında . O da şaşırmıştı aaa kaçıncı tabak diye eve geldik bebeğim baştan aşağı kustu sonra da zaten iştah mistah kalmadı yemek yedirirken anam ağladı aylarca . Annemde bana kızdı ne diye ikinci tabağı yedirdin diye göze geldi çocuk felan . Napayım yediğini görünce yedirdim bende mutlu olmuştum. Daha da milletin yanında az yediririm yiyeceği varsa da
tarafından
Ayni valla birdahakine evde tıka basa yedirip öyle goturucem dışarı
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Oku üfle bebisine canim, Allah acil sifalar versin, kotu niyetten dememiştir ama işte bazen annenin bile kendi evladina nazari değiyor. Sinirlenip kendini harab etme, oku Allah a sığın.
tarafından
Canım yemin ederim normalde hayatta takilmam ama diyis şeklini görseydiniz cidden kotuy niyet sezmeden duramazdiniz
(6,978 puan) tarafından
Doğrudur canım, maalesef bazilari böyle. Gorusmemeye calis boyleleriyle, yada bidahakine acik acik de yuzune sakaya vurarak, sus sus tamam.dillendirme daha, gecen dillendire dillendire cocugumu hasta ettin de
tarafından
Canım kırmak istemiyorum gülerek iki üç kere dedim telefonda da dedim kız dedim MasaAllah de
(6,978 puan) tarafından
En iyisi uzak durmak.
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım sende böylelerinin evine gitme çocuğuna yazık kötü niyetle bakan bir kişinin nazarı değer yazık 
tarafından
Canım yumurta alerjisi için hastaneye gttim onlara yakın diye çocuğum durmuyo diye gittim gitmez olaydim
0 oy
(69 puan) tarafından
Felak nas fatiha ayetel kursu oku Bı suya onu ıcır yada ustune ufle3 defa su ya okuduktan sonra sudan Bı damlada avucuna dok cocugun vucudu na sur ınsallah duzelır bide cocugunuzu o kadının yanına goturur Ken ayetel kursı okuyup ustune uflemeden goturmeyın
tarafından
Dediğini uygulayim canım sağol Allah razı olsun
(69 puan) tarafından
Cumlemızden Allah razı olsun canım gercı 3 defada olmazsa okuyabıldıgın kadar oku dua sıfadır Rabbım bebıaınıze sıfalar versın ınsallah Rabbım kotu insanlardan kotu nıyetlılerden evlatlarımızı esirgesin ınsallah
tarafından
Amin inşallah canim bu saat oldu bebeğim iki dakika önce uykuya geçti cidden çok zoruma gidiyor burada kimim kimsem yok tek başıma bebeğimi büyütüyorum eşim de arada yardımcı olur kızın annesi temizliğine varana kadar yapıyor herşeyi rahat bebeğimin yemesi gözüne battı çocuğum 5 6 gündür eridi bitti
(69 puan) tarafından
Komsunun tavugu komsuya kaz gorunur derler herkes kendinde olana bakmaz hep bende olsun der hıc zoruna gitmesin insanlar hep boyle ya uzak durup hayatından cıkaracaksın yada mesafenin koruyarak konuscaksın onlemını al ayetel kursı okumadan gitme kendinde esınede cocuguma da oku oyle git bıseyı ı anlatma mutluysan bile mutluyum deme
tarafından
Eşimle mutluysam mutsuzum diyorum canım ama çocuğun bu şekil olacağıni tahmin bile etmezdim biliyor çünkü bebeğim sıkıntılı huysuz bı bebek uyku vs yok nadiren düzgün uyur bunları bildiği halde bunu yapması beni çok sasirtti
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Rabbimmm tüm evlatları nazardan korusun yaa bebeğine şifa versin. Üzüldüm
tarafından
Amin canım cümlemize kaç gündür ağlamaktan uykusuzluktan bı hâl oldum vlla
(2,537 puan) tarafından
Sıkma canını yaaa sen güçlüü anne ol meleğine allah şifa verir
tarafından
Allah razı olsun canım hepinizden
0 oy
(157 puan) tarafından
En korkttum şey nazar... daha çocuğumun fotosunu bir yerde bile paylaşmadım bu yüzden alıp bir yere gitmedim en yakın ark geç akrabalarıma bile götürmedim gelmelerine izin vermedim gerçi covidte gelip gitmek istemedim ama hastalık olmasada yine aynısını yapardım insanlar fesat cünkü 
(157 puan) tarafından
Sadece anneannem gorsun diye kuzenimle görüntülü konuştuk yaşlı kadın görmek istiyor dedi ona bile pişman oldum hemen kaç kilo falan sordular saçma sapan
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım hasit fesat insan çok bol bol oku bir dahada görüşme o kişiyle
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Maalesef li var öyleleri insanı mezara koyup çıkaranlar Rabb'im şifa versin inşallah 
0 oy
(598 puan) tarafından
Töbe Allah'ım şerli insanlardan korusun Felak nas suresi Ayetel Kürsi nazar duası oku geçmiş olsun canım
0 oy
(1,558 puan) tarafından
Ben kızımı cok okurdum biri görünce hemende nazar alir hiç uyumaz hep ağlardı halada okuyorurum biri görünce 2 yaşında sende okumayı birakma nazar Allahın emzirini bozar deveyi kazana insanı mezara sokarmış 

7 ayetel kürsi

1 felak

1 nas

3 ihlas 1 fatiha oku nazara karsı çok etkili çocuğunu biri sevincede görümcede söyle o kişilere okusunlar deki hiç uyumuyo bide sen oku diye rica et kimseyede anlatma çocuğun iyi huylarını tam tersini söyle çok geçmiş olsun acil şifalar versin rabbim
0 oy
(37 puan) tarafından

Canım  ayni durumu bende yaşadım  eşimin  yengesi 1 kızı  var 4 yasinda ama 2 yaşında  gibi görünüyor  benimde kızım  daha 2 yaşına  yeni basacak onlarla alt katta oturuyoruz benim kızım  çok  şükür  yemeğini  çok  güzel  yer onunkiyse hiç  yemek falan yemez hani yesede yaramıyor  gelir aşağı  der bak senin kızın  nasıl  yemek yiyor benimken küçük  ama benimkinden daha çok  yiyor senin kızın  benim  kadar yiyor fil yavrusu diyordu kızıma  birazda ağzı  bozuk bi kadın  ben 1  yıldır  onunla  oturyorum  o gün  bugündür  benim kızım  gitti başka  biri geldi kiz bi deri bi kemik kalmış  kaynanam gil hepsi bana kızıyor  diyo sen bu kıza  ne yaptın  en son kadın  dedi bu yine yemek yiyor falan lafı  ağzına  tıkadım  dedim kızım  nazar oldu kızım  gitti başka  biri geldi  o gun bugündür  daha dememiş  kızın  kilolu ama desede artık  benim için  bi faydası  yok çünkü  kizim bayya bi zayıfladı  böyle  insanlar  hep var canm sen hep nazar  duasi oku çünkü  nazar diye  bişey  gerçekten  var heleki maşşallah  demeyi bilmeyen insanların  gözünde :angry:

0 oy
(14,079 puan) tarafından
Ya el kadar bebege gönlünü atmış ya yazık valla 
0 oy
(7,643 puan) tarafından
Sırf bu yüzden bir yere gitmeyi ve bize birilerinin gelmesini istemiyorum 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Bu tarz insanlarla arkadaş olmayın yada o an ağzının payını verin hayat felsefem ben uzulecegime haddini bilmezler üzülsün 
0 oy
(389 puan) tarafından
Kuzu ben sırf korkudan kimseye gitmiyorum
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Gözü çıksın kıskanç şey keşke eve gelirken o kadının adını bi kağıda yazıp yaksaydın gerçekten çok faydası oluyor kaç kere denedim isim yaktigimda hiç bisey olmuyor ama yakmadigimda göze geliyor bence böyle insanlarlada arkadaşlığını bitir 
0 oy
(451 puan) tarafından
Kimsenin yaninda cocugunuza yemek yedirmeyin aparatif verin mecbursanizda 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 155 göst.
17 Mart 2024 Aile kategorisinde Prens&PrensesAnnesi (508 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 725 göst.
13 Eylül 2020 Diğer kategorisinde nisa2702 (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 456 göst.
12 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Meyross (427 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 331 göst.
24 Mart 2022 Diğer kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu

378,182 soru

11,318,963 cevap

34,764 kullanıcı