0 oy
162 göst.
Diğer kategorisinde (18 puan) tarafından
Doğum yaptıktan 45 gün sonra spiral taktırdım 4 gün oluyor ve yoğun bi şekilde kanamam var normal mi yoğun olması ağrım falan yok takıldığı gün hafif ağrım olmuştu bir kaç saat sonra ağrım geçti ama kanama baya yoğun hastneye gitmeliyim bekliyimmi

4 Cevaplar

0 oy
(44,840 puan) tarafından
Ben normal diye biliyorum. 
(18 puan) tarafından
İnşallah öyledir korkmaya başladım biraz
(5,706 puan) tarafından
Normal kız bnmm leke halinde 1 ay falan sürdü kanama yoğundu bıde bnde 45 gun taktrdm
(18 puan) tarafından
Ay sevindim canım ya çok sağol
(18 puan) tarafından
Ay sevindim canım ya çok sağol ben bi kere daha taktırmıştım yine 40 ım çıkar çıkmaz ama 7 sene oldu hatırlamıyorum nasıl olduğunu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende taktırmak istiyordum korktum şimdi 
(18 puan) tarafından
Belki normaldir canım
tarafından
Burdaki yorumlar beni etkiledi canm başka yöntemlere basvurayim :-)
(18 puan) tarafından
Canım valla yararsa en güzel korunma yöntemlerinden bu bence ama herkeste bir olmuyor ben daha önce taktırdım 5 sene spiral le korundum hamile kalmak için çıkarttırdım ama aradan baya zaman geçti ozman böyle olmuş muydu hiç hatırlamıyorum sormak istedim daha yeni zaten biraz daha bekliyim geçer inşallah diye düşünüyorum
tarafından
İnşallah canım geçmiş olsun umarım tez zamanda gecer
0 oy
tarafından
Oluyor canim cunku vucutta degisik cisim algiladigi içinmiş bende kullandım 7 gun araliksiz oluyordum sonra kansizlik vardi bende cikarttirdim tekrar
(18 puan) tarafından
Taktırdıktan sonra mı 7 gün sürdü yoksa adetmi ben taktığım günden beri kanamam var 4.gün bugün taktıralı ve baya kanamam var
tarafından
Taktirdiktan sonra birgun filan geldi canim benim ama asiri değildi
tarafından
Adetim 7 gun surdu canim
tarafından
Şimdi nasıl korunuyorsun peki
tarafından
Kondomla canim
0 oy
(91 puan) tarafından
Yoğun oluyor ben iki kere taktırdım çürüdü hep cikarttirdim anestezi ile aldılar benim koku yaptı sonra hapla korundum bıraktım hamile kaldım doğumda tuplerimi baglaticam
(18 puan) tarafından
Çürüdü derken olması normal mi anlamadım yoksa çıkartmalımıyım
tarafından
Markası ne hapın

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 9 göst.
0 oy
2 cevap 43 göst.
17 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Melis. (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 230 göst.
30 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kankam (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 20 göst.
30 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kankam (20 puan) tarafından soruldu

397,211 soru

11,880,330 cevap

35,995 kullanıcı

...