0 oy
81 göst.
Diğer kategorisinde (1,301 puan) tarafından
Kızlar bebeğim 16 günlük arada bir öksürüyor normal mi sizce 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bilmiyorum ki cnm usttumu acaba 
-Reklam-
0 oy
(3,836 puan) tarafından
doktorunuz varsa ona sor canim o yardimci olur yonlendirir seni ben herseyimi doktora sordum kizim ilk dogdugu zamanlarda
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Arada bir dedigin günde kaç kez mesela
(1,301 puan) tarafından
Daha bugün öksürdu kuzum 5 6 defa ama üst üste değil
(3,099 puan) tarafından
Canım emziriyorsan bol bol emzir anne sütü doğal antikor çok oksurmus dikkat et oda sıcaklığı ne çok sıcak nede soğuk olsun 23 derece bir bebek için ideal çok küçük zaten birşeyde veremzsin iyice cogalmadan bol bol emzirerek önle ilaçta önermiyorum çok ağır hasta olmadığı sürece bağışıklığı bitiriyor  resmen dediğim gibi emzirmekten ve oda sıcaklığını ayarlamaktan başka mudahele etme iyileşir yeni basliyor gribi büyük ihtimalle evde hasta varsa grip olan maske ile çocuğa yaklaşırsa yaklassin benim kızımda o aylarda hastaladi ben sadece bunları yaptım 2 güne birşeyi kalmadı duş aldırmayın daha çok hastalar diyorlar tam tersi doktorum hergun banyosunu yaptır dedi yaptırdım bu şekilde iyilesti
(1,301 puan) tarafından
Bizde şimdi dusunu aldırdık canım çokta dikkat ediyorum dediklerini uygulayacağım çok teşekkür ederim
(3,099 puan) tarafından
Bazı doktorlar ilacı basıyor çok kötü olmamalarına rağmen ama yalan yok çocukta enfeksiyon olmamasına rağmen antibiyotik veriyorlar bir kez olsun kullanmadım Allah'a şükür şimdiye kadar hastalık görmedik en son 8 aylıkken hastalamisti şuan 19 aylık dikkat ettiysen cevrenden çok ilaç kullanan çocuk daha çok hastalanır bı şimdi yakalandık oda rota virüsü olmus. Ablam sağolsun hep çok ilaç verme diye tembihledi ablamın sozundende hiç çıkmadım cunki 2 çocuğu var ama 4 de sen ona 15 yaşında bize bakıyordu annelik yapıyordu o yüzden ablamın tecrübesine hep güvendim yani bende sana ablamın bilgilerini aktarmak istedim emin ol işine yariycaktir.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 173 göst.
0 oy
1 cevap 43 göst.
0 oy
5 cevap 191 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 94 göst.

382,479 soru

11,450,821 cevap