0 oy
177 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Dun haliciyi aramistim bugun gelip alicaklar hepsini kaldırdık. Evim cok pis degil camlarimi falan sildim ama cok daginik karışık yarin annemlere gidicez pazartesi veya sali dönecuz bugun bitirmem lazım yoksa evleri pis birakip gidersen aklim kalıyor:woot:

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yokmu cevap kizlar
tarafından
Heryer daginik nereden baslasam bilemedim
(84 puan) tarafından
Her zman mutfaktan başlanmalı diye düşünüyorum canım en sonda banyoyuyu temizler çıkarım
(84 puan) tarafından
Hayatta karmaşanın içinde Temizlik yapamam kafayı yerim :D heryer düzenli olucak herşey yerine koyulcak ki temizlik yapabileyim temiz temiz
tarafından
Hahahaha manyak kari :D
(84 puan) tarafından
Hahahahah :D :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Halılar kalkmışken önce dip köşe süpür sil canım. Sonra toz alma işlemi yaparsın. Kapılar temiz değilse onları silersin. Bende kapı ve duvar sileceğim üşeniyorum :/
tarafından
Hic duvar silmedim 2 senedir kuzum tertemizler kapilarida sildim 1hafta once ilk supurgeden basliyim :)
tarafından
Benim kız rahat durmuyor hep el izi duvarlar. Çikolata yemiş sonra duvarlara kapılara dokunmuş valla bir temiz kalmıyor.
tarafından
Benim oglumda koltuklara suruyor :D
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Ben hep önce mutfağı hallederim yemek bulaşık hepsini yaparım . Sonra odalar sonra salon en son banyo wc.  Işim bitince de bi duş alır çıkar bi kahve yapar içerim yemek hazır olmuş oluyo zaten. 
tarafından
Ohhhh ben bi islerimi yapiyim da kahve icmesemde olur kuzum :D
(3,794 puan) tarafından
Benim dediğim düzen de yap daha pratik daha rahat oluyo.
tarafından
Aynen kuzu oyle yapicam
0 oy
tarafından
Once toplama yap mutfak dolaplari buzdolabinin ici kiyafet dolaplari ortalik vs hallet toz pislik oluyor bu isler yapilirken sonra mutfak dolaplarini sil sonra banyolari yika sonra evi supur sil toz al
tarafından
Evet ilk daginikliklari toplucam
0 oy
tarafından
Camlar temizse perdeleri makineye atmakla başla sonra yatak odasına giriş Gardrobu dök temizle yerleştir baza altını da aynı şekilde sonra mutfağa giriş mutfak dolabını dök temizle buzdolabını temizle sonra sil süpür toz al tuvalet banyo balkon yıka kapıları sil bitti gitti geçmiş olsun 
tarafından
Birtek salonumun cami silincek ama hafif yagmur ciliyor onu baska zaman yapicam ama dediklerin mantikli tessekur ederim:)
0 oy
(8,539 puan) tarafından
Bencede ev pisken oturmaya gidilmez.  Bende pimpirikliyim :)
tarafından
Valla tezgahta bardak kalsa bile içimde kalıyor benim hemen evime gitmek istiyorum;::D
0 oy
(17,602 puan) tarafından
Camlar temizse wc banyo yıka sonra her yeri süpür sil tozları al mutfak dolaplarını sil başka varmı 
tarafından
Bitek salon pis ama yagmur yagiyor hafiften onu baska zaman yapicam ilkden daginikligi toplucam sonra toz supurge en sonda wcyle bitiriyim diyorum nasil
(17,602 puan) tarafından
Nasıl kolayına geliyosa kuzum bende başlasam iyi olur aslında
tarafından
Başla gitsin ya erteleye erteliye kalıp gidiyor valla bende anneme gidicem diye yapıyorum bahane lazim bize :D

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 488 göst.
1 Mart 2021 Diğer kategorisinde Nesli-birand (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 487 göst.
6 Şubat 2021 Aile kategorisinde Sude ayse elam (895 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 322 göst.
3 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir3333 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 94 göst.
19 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merveeeee (122 puan) tarafından soruldu

377,379 soru

11,293,253 cevap

34,711 kullanıcı

...