0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar rüyamda annem ve kızım yanımda ve kızım anne diyor anneme dönüp duydun mu anne kızım  bana anne dedi diye seviniyorum. Kızımın yüzünü hatırlamıyorum . Sadece böyle hafif hafif konuşmaya çalıştığını hatrliyorum sonrada bana bakıp Atatürk diyor :D

Babadan önce atamızın adını söylüyor kızım :D

Neyin kafasnı yaşıyorum bilmiyorum. Sabah kalktım kendi kendime güldüm hahahah :silly:

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

Hahajaha bende güldüm cnm :Dhayir olsun 

tarafından
Aminnn inşallah canım ❤️☺️
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bende güldüm şuan atatürk demesi. Neyin kafasını yaşıyorsun acaba :) hayr olsun:)

tarafından
Okumasını çok istiyorum acbaa ondan mi Atatürk dedi ne alaka ama dimi anlamadım valla :D
tarafından
Yok kız ne alaka ama hayra yorumlayalım öyle çıksın. Belkide ilerde atatürk gibi güzel şeyler yapacak :)
0 oy
(8,552 puan) tarafından
Aahaahaha güzel rüya  :)
0 oy
(1,550 puan) tarafından

Çok alakasız Bi Olay ama ille de anlatasım var şu an :) 

oğlumu anaokuluna almak istemiyorlardı kontejyan yok diyerek (kaynaştırma öğrencisiydi) ben ne  diller döktüm. defalarca gittim olmadı sonunda oğlumla yine Bi şansımı deneyeyim dedim müdür yardımcısı beni alamayacağına ikna etmeye çalışırken oğlum Atatürk köşesine bakıp anne bak atatüük dedi :) (bütün heykellere Atatük diyordu :D) çok az konuşuyordu zaten. Kadın bi bana baktı Bi oğluma baktı sen Atatürkü biliyor musun dedi ebet dedi seviyor musun dedi ebet dedi gel sen benimle dedi kayıt evraklarını verdi o geldi aklıma :)))

Atatürk çocuklarımıza eşit eğitim hakkını vermekle kalmadı benim oğluma da ekstra eğitim hakkı vermiş oldu :) nur içinde yatsın 

tarafından
Hhahaha yerimm yaa atatüükk demesine bakk maşallah Allah bağışlasın canım
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Canım çok değişik bı rüya gormussun bı tabir var yanlış anlama olurmu kı.ın açıkta kalmış derler bilirsin:D
tarafından
Aynen hahahhaha galiba açık yattım :D

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 129 göst.
12 Kasım 2023 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 148 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Sermir (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 104 göst.
11 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Sever (1,763 puan) tarafından soruldu