0 oy
340 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Allah'ın hayvanı beni böylesine tiksindirdi artık az önce hesap kartına baktım dün 550 tl ye balık almış getirdi yatak odasına akvaryum kurdu en sonunda hepsini kırıp dokucem benim kiram 600 tl ya bir balık fiyatı kadar midem bulanıyor artık balık görmekten

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ses çıkaran bsy değil dua et yoksa Aleyna o köpek sesi kedi sesi senden mi geliyor diyenler olacaktı yine jsjsjjsjs
(874 puan) tarafından
Ahahahahahahah :D
-Reklam-
0 oy
(78 puan) tarafından
Nasıl yaa. Olsun ne güzel işte evinde bı değişiklik var 
tarafından
nasıl ya mi verdiği paraya bakınca nasıl ya diyemiyorum ben işte mutfak yatak odası akvaryum dolu
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Geçim sıkıntısı varsa neden alıyor ki kuzum 
0 oy
tarafından
Her odadami akvaryum var cnm 

Ay benim kızımda istiyor bende alicam ama kendi evim olunca 
0 oy
tarafından
Yatak odasına akvaryum ne kız bari salona koysaydınız 
0 oy
(119,388 puan) tarafından
kiz allah seni yencek balik sandim bana ver ben yerim diycektim
tarafından
Ahahha bende aynısını düşündüm =)))
tarafından
Ahahahaha sevdoş ya bende öyle zannetmiştim
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Takintilik oluyor erkeklerde kimisi kuş aliyor kimi balık benim esim de merak sarmis bekarken suan ole bi durumu yok ama olsa bende kızardım galiba hevesini alınca birakir
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Bu devirde az para değil valla ya 
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Ay bende akvaryum magduruyum canım evde 3 katlı var her biri 300 er litrelik geçenlerde birisi alttan eve su akitmis 300 litre su eve aktı sinir krizi geçirdim halılar mahvoldu yıkamaya verdim parkeler şişti ev kira sat diye direndim satmadı benim adam hep başına kakiyorum ama 
(1,012 puan) tarafından
Ayrıca geçenlerde 700 TL'ye balık aldı bende yarın markete gidip gerekli gereksiz ne varsa Alaçam ona inat ödesin banane kendi düşünmüyorsa ben mi düşüneyim demi ama
0 oy
tarafından
Bende balık sevmem ama akvaryumdakilerini severm beslemeyş 
0 oy
(3,836 puan) tarafından
balik gorunce rahatlar insanlar genelde ama sen bayaa bunalmissin. pahaliymis da ben kiyamazdim 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 446 göst.
22 Eylül 2022 Diğer kategorisinde 2prensesannesiii (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 178 göst.
19 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yesilim (2,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 293 göst.
5 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Prensannesizey (522 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 571 göst.
22 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,511 soru

11,392,749 cevap

34,903 kullanıcı

...