+1 oy
291 göst.
Aile kategorisinde (95 puan) tarafından
Merhaba kızlar bebeğim 8günlük 2gün önce göbeği düşdü banyo yaptırdım bir daha ne zaman banyo yaptırmalıyım

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim bebek aralikta dogdu ona ragmen hergun yikadim hangi doktora sorduysam da her gun yika dedi 
-Reklam-
0 oy
(118,973 puan) tarafından
daha cok kucukmus ben hergun yikiyom dogdugundam beri evin sicaksa gunluk yika bence rahatliyolar
(95 puan) tarafından
Evimiz sıcak canım her gün yıkasam sorun olmaz dimi 2gün önce yıkadığımda rahatlamışdı
(118,973 puan) tarafından
ben hergun yikadim bisi olmadi bizde
0 oy
tarafından
Simdi havalar soğuk 1haftada 1yaptir 
(95 puan) tarafından
Evimiz sıcak
tarafından
Kiz beli olmaz daha çok küçük cunku az 40ciksin kendini toplasın
0 oy
tarafından
Hergun yada 2 gunde 1 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hergün canım 
(95 puan) tarafından
Şimdi hava sıcak ufaklıkta uyumuyordu yıkasam sorun olmaz dimş
(25,224 puan) tarafından
Yıkamazsan sorun olur csnım bebek rahat eder yıkayınca güzel uyur rahatlar. Hava soguk olsa da evin içleri sıcak sonuçta bebek yıkamak 3 dk zaten
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Hergun dusunu aldır canım haftada bir şampuan kullan ama akşam aldirirsan sende rahat edersin gaz sıkıntısı varsada rahatlar güzel uyur
(95 puan) tarafından
Yok canım gaz sıkıntısı yok şimdilik gelecekte olursa bilmem
(3,099 puan) tarafından
Olsun duş rahatlatır bebisleri hemde alışkanlık edinir bana diyorlardı ki hergun yıkama hastalanır ben doktorumu dinledim hergun eksiksiz dusunu aldiririm şimdi duşta hiç korkmuyo hatta 2 gün bı duş almasin rahatsız olduğunu belli ediyo şuan 1 buçuk yaşında kesintisiz hergun banyosunu yaptırdım bı kez olsun hastalanmadi
(95 puan) tarafından
Haklısın canım bizde yaptıralım eşim işte gelsin birlikte yapdırıcaz
(3,099 puan) tarafından
Grip oldu 1 2 kez ona rağmen duş aldirdim daha çabuk iyilesti
(3,099 puan) tarafından
Yaptırın canım eksik etmeyin hemde anne karnını hatırlatır mis hep suyun içindeydiler ya
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bn iki gune bir yikiyorum genelde
0 oy
tarafından
Biz o zaman günlük yikiyoduk çok nadir 2 günde bir oluyodu o da annemi beklediğim için annem bebek hergun yıkanırsa daha çabuk büyür der hep 
0 oy
tarafından
Her gün gece yatmadan önce yıka canım daha rahat uyuyorlar 
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Benim kızım mayis doğumlu her gün yikiyodum. Üşür dersende gun aşırı yıkamaya çalış. Daha çabuk büyür 
0 oy
(8,953 puan) tarafından
Ev sıcak sa yıkarım da bu aralar değil soğuk hafta da 1 yeter:))
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Her gü  ua da 2 günde 1 yaptr cnm rahatlar
0 oy
(10,705 puan) tarafından
Ben havayı accık sıcak gordummu yıkıyorum 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Hava soğuktu ben doğum yapımda haftada bir yaptırdım ama hava baya topladı azda büyüdü haftada iki yıkıyorum yaz gelsin hergun yikicam
0 oy
(10,145 puan) tarafından
O dönemde biz gün aşırı yıkadık canım. 3 ay sonra ise her gün yatmadan yıkadık şu an 14 aylık 
0 oy
tarafından
32 günlük. 2 günde bir yıkıyorum ben başından beri. 
0 oy
tarafından
Kızım yazın doğmuştu 40 çıkana kadar hergün yıkadım sonra 2 günde bir yıkadım . Oğlum aralıkta doğdu 40 çıkana kadar 2 günde bir yıkadım 40tan sora 3 4 günde bir yıkıyorum şimdi 4 aylık. Ama havalar sıcak olunca ikisini de 2 günde bir yıkarım yine 
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Kuzum şuan 2 güne 1 yıka azıcık sıcaklasın havalar hergün yıka

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 825 göst.
0 oy
2 cevap 661 göst.
31 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Trbznlugln (1,966 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 144 göst.
1 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneyimmm03 (338 puan) tarafından soruldu

377,057 soru

11,284,091 cevap

34,686 kullanıcı

...