0 oy
346 göst.
Aile kategorisinde (143 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
sorum baslikta kizlar 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Olanlar var neden olmasın bendd üniversite mezunuyum ama işsizim çalışan azınlığa giremedim 
(143 puan) tarafından
kac yillik mezunsun canım birde hangi bolumu okudun ben açıktan okuyacagim cocuklarim var okula gidemem hangi bölüm daha iyi bilgin varmi aciktan okuyabilecegim
tarafından
İki yıllık sağlık mezunuyum canım iş konusunda fikrim yok gerçekten çoğu mezun zaten işsiz
-Reklam-
0 oy
(1,947 puan) tarafından
Ben muhasebe okudum ama oğlum olduğu için çalışmıyorum ama iş ilanlarına bakınca baya iş var tabi ne çıkışlı olduğunda önemli 
(143 puan) tarafından
veternerlik falan varmis canım aciktan onu dusunuyorum aslında ama
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Hangi bölümü okuduğuna bagli cnm aslinda..
(143 puan) tarafından
aynen canim hic bilgim yok uni hakkinda o yuzden yardim arıyorum
0 oy
tarafından
Muhasebe çocuk gelişimi büro yönetimi falan okursan meslek sahibi olursun 
(143 puan) tarafından
cocuk gelisiminde ne is yapiliyor canim
tarafından
Kreş tarzı yerlerde çalışırsın çocuk esirgeme kurumun da çalışırsın
0 oy
(91 puan) tarafından
Benim kızım 18 yaşında üniversite sınavına hazırlanıyor ve kızımın tek dediği anne okucam  ama iş bulamicam ki yine gidip satış danışmanı olucam diyor doğru diyor eğer bir tanıdığınız yoksa okumakta ise yaramıyor kızımın en çok istediği şey avukat olup yukseltmekti ama sağolsunlar onada karışıp berbat ettiler halkla ilişkiler okucak  yabancı dilide var 
(143 puan) tarafından
kızınızın hakkinda hayirlisi olsun
0 oy
tarafından
Kaynım 2 yıllk mezun radyoloji teknikeri şuan 
0 oy
tarafından
İki yıllık aşçılık mezunuyum pandemi patlak vermeseydi Antalya da beş yıldızlı otelin mutfağında çalışacaktım ama kısmet olmadı. Bölümle falan da ilgisi kalmadı artık şansa kadere tamamen 
0 oy
tarafından
Bölüme bağlı canım bide hangi ilde olduğuna. Ben tıbbi sekreterlik mezunuyum önlisans istesem şuanda hemen bulurum iş. 
tarafından
O kursçuların uydurması canım devlette kurstan aldığın belgeyle işe giremezsin özelde girersin ama asgari ücret alırsın.
(143 puan) tarafından
anladim canim simdi gördüm bende 85 taban puanla atamiyormussun memur olarak
tarafından
Aynen ben seneye gircem kpssye. Bide sağlık ocaklarına girebiliyosun oda asgari ücret oluyo ama en azndan çalışma saatleri rahat iş yükü yok
(143 puan) tarafından
okumaya taktim canim ya okuyunca da biseyler olmak istiyorum kendi parami kendim kazanmak istiyorum insallah rabbim bana nasip eder o kadar cok istiyorum ki
tarafından
Olur canım oku tabi ama gzel bi bölüm bul veterinerlik demişsin onun çok bişeyi yok tavsiye etmiyorum. Sekreterlik dha iyi. Açıktan okunabilecek güzel bi bölüm bulman lazkm. Sosyal hizmetler de güzel diyolar
0 oy
(1,208 puan) tarafından
4 senelik üniversite okudum hala işsizim 
(143 puan) tarafından
hangi bölüm canım
(1,208 puan) tarafından
Muhasebe ve denetim
0 oy
(4,005 puan) tarafından
Açıkçası  2 yillim okuyunca daha cok seçeneğin  var. 4 yıllık  okudum pişmanım  her basvuruda onlisans mezunu sarti gördüm  nerdeyse
0 oy
(323 puan) tarafından
2 ya da 4 yıllık ne okursan oku benim iş hayatında ki gözlemim kimin ağzı laf yapıyorsa,güveni tam bir şekilde işverenin karşısında oturuyorsa o kişi işi kapıyor

İlgili bir soru bulunamadı

386,047 soru

11,541,549 cevap

35,217 kullanıcı

...