0 oy
210 göst.
Diğer kategorisinde (77 puan) tarafından
9  aylik bebegim var günde iki sefer uyumalı diyorlar ancak günde iki sefer yatırınca çok ağlıyor saçını cekiyor  bir sefer yatırırsam aglamadan mızmız oluyor biraz uyuyor bir sefer yatırsam sorun olurmu kızlar 

7 Cevaplar

0 oy
(119,224 puan) tarafından
1 gunduz uykusu yeterli olur kiz
(77 puan) tarafından
Ay ne biliyim canım iki olması gerek diyorlar bende acaba zararı olurmu diye sormak istedim o zaman bir kere yatırayım
-Reklam-
0 oy
tarafından
1 sefer bana çok az geliyor ya. Her bebek farklı gerçi. Ama tek seferde gece huysuz olabilir, ya da gündüz ağlayabilir. Saat aralıkları ne gündüz uyumasinin
(77 puan) tarafından
Canım saba 6.5 da kalkar 12 de yatar 2.30 kalkıyor akşamda 8 de uyuyor o şekilde yapsam ağlamıyor ama araya bir uyku daha koyarsam saçlarını yoluyor kaldır diye beni
tarafından
2 den 8 e kadar da çok uyanık kalmış oluyor sanki. Ama huysuzlasmiyorsa bırak napcan bazı bebekler kabul etmiyor erkenden bırakıyor. Ama şöyle birşey var sabah çok erken kalkıyor ve baya uyanik kalıyor biraz daha erken yatırmaya çalışsan belki 2 uyku yapabilirsin. Bizim 7 de uyanır 10 gibi yatar. Sonra 3 gibi tekrar yatar. Sonra 8 de akşam uykusu
(77 puan) tarafından
Bizim saatlerimizde sizin gibiydi canım aynı saatlerde hatta ama 4 gündür istemiyor çok ağlıyor 20 dk ağlıyor artık gali kalmıyor uyuyor bu kezde benim için sızlıyor arada kaldım bebehim kaç aylik canım senin bizim cadı doğduğundan beri uykuyu sevmeyen bir çocuk
tarafından
Benimki 1 yaşında. Kızım da uykuyu pek sevmez. Ona kalsa tek uykuya dusurecekti. Ama izin vermedim yoksa çok yoruluyor. Senin elinde bence bu. İlk başta yipranirsin ama sonradan alışır. 12 de değilde saatlerini biraz öne almakla başla.
(77 puan) tarafından
4 gün boyunca denefim çok ağlayıp sinirlenince bıraktık bir kav gün Daha bakayım duruma göre olmaz ise öyle yaparım artık canım
0 oy
(921 puan) tarafından
Gunde 1kere yeterli 12.1gibi uyut 
(77 puan) tarafından
Tsk ederim canım kararsız kalmıştım ilk annelik olunca
(921 puan) tarafından
Rica edrim cnm
0 oy
tarafından
Canım 1 sefer ayına gore az kac gıbı uyanıyor kac gıbı kalkıyor uyku saatleri kac
(77 puan) tarafından
Canım saba 6.5 da kalkar 12 de yatar 2.30 kalkıyor akşamda 8 de uyuyor o şekilde yapsam ağlamıyor ama araya bir uyku daha koyarsam saçlarını yoluyor kaldır diye beni
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Kiz bana kalsa ben 3 uyku yapcam 9 aylık oğluma, 1 uyku çok az bence ya
(77 puan) tarafından
Bana da az geliyor canım ama çok ağlıyor saçını cekiyor artık ağlamaktan yorgun düşüp yatıyor bu kezde benim vicdanım sızlıyor arada kaldım:(
(3,888 puan) tarafından
Başka bi ağrısı vardır uykusu olmasa uyumaz demekki uykusu var, bugün benim oğlumda bağıra bağıra uyudu mesala ikindi uykusuna 2 saat uyudu ama, diş ağrısı falandır senin bebeğinin de
(77 puan) tarafından
Doktora gittim canım diş yok dedi kulağına bademcigine baktı birseyi yok dedi 4 gündür bu durumdayız gir gide ağlama süresini de uzatinca tek uyku denedim bu gün ağlamadı
(3,888 puan) tarafından
Akşam kaçta uyuyor
(77 puan) tarafından
8 de yatıyor canım
0 oy
(826 puan) tarafından
Benim bebek de 17 aylık tek uyku diyorlar ama az geliyor benimkine 2 yapıyoruz o yüzden her bebek aynı olmuyor kuzum bebeğin nasıl rahat ve mutluysa öyle devam et
(77 puan) tarafından
Seninki yine iyi canım bizimki 6 da gözünü acıyor iki uyku yapıncada 4.30 kalkıyor
(826 puan) tarafından
Sen düzenini bozma canım öyl3 rahat ediyor seninki
(77 puan) tarafından
Aynen canım şimdilik böyle bakacağım diğer türlü çok ağlıyor
(826 puan) tarafından
Daha küçük zamanla değişir huyu suyu
(77 puan) tarafından
Ay inşallah canim ya çok aglayan bir bebek oldu son zamanlarda bir an önce büyüsünde düzene girse
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Benimki 10 aylık günde üç defa uyuyordu azaltiyorum bir kere yeter gece uyumuyor cunku
(77 puan) tarafından
Sendeki bir defa yatiriyorsun artık canim bende iki kere denediğim de sabah 4.30 gibi kalkıyordu şimdi 6.30 da kalkıyor
(2,350 puan) tarafından
Artık bir defa yaptircam vallahi aha zor uyuttm
(77 puan) tarafından
Aslında kendilerini belli ediyorlar canım bebekler uyku saatlerini fazla geliyor demekki direniyorlar seninki kaçta  kalkıyor canım
(2,350 puan) tarafından
Aynen valla zor uyudu smdi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 128 göst.
12 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Ikiz anne adayi (1,113 puan) tarafından soruldu
+1 oy
29 cevap 1,168 göst.
13 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Begonvil_. _ (6,209 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 674 göst.
9 Temmuz 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde sponsorhaber (1,076 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 611 göst.
28 Temmuz 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,957 soru

11,343,410 cevap

34,809 kullanıcı

...