0 oy
449 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (181 puan) tarafından

Ya kızlar durmadan oğluma bir şeyler bakıyorum devamlı bir şeyler alıyorum doymuyor gözüm bir türlü sanki dünyayı alsam yetmeyecek gibi sizde öyle misiniz yoksa ben de mi sıkıntı var :D

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben maalesef. Moralim bozuk olunca kendimi magazalarda buluyorum :(
(181 puan) tarafından
Ben de telefon da devamlı kendimi oğluma birşey ler bakarken alırken buluyorum durduramıyorum kendimi ya :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
    Ahh ahh benim de öyle ama her istediğimi alırsam ay sonunda taş kemiririz 
(181 puan) tarafından
Ahaha ya bak sen kendini tutabiliyorsun ben yapamıyorum ay sonu kötü oluyor bizimde :D
0 oy
(921 puan) tarafından
Yani bende oyle sayılarım herseyde
(181 puan) tarafından
Ben sadece oğluma alıyorum ya kartlar bende olur ama eşimde ayrı para veriyor kendine bir şey al diye yine çocuğa harcıyorum sanki yok gibi :D
0 oy
tarafından
Bnde senin gibiyim canm hep aklıma oğlum geliyor hereey ona alıyorum babası yeter diyor ama gene alıyorum 
(181 puan) tarafından
Bizimkide bana alma der kendisi de alır :D
tarafından
Bizim ki almadı oğluma bir şey daha
(181 puan) tarafından
Bizimde almazdı büyüdükçe almaya başladı
tarafından
Kimin için yaşıyoruz evlâd için herseyimiz onlarin onun için gözüme gelmiyir hiç ne alırsam çocuğuma rabbim herkese nasip etsin çocuk
(181 puan) tarafından
Amin canım benim evet öyle oluyor
0 oy
tarafından
Çocuğun yediği helal giydiği haram derler buna çok katılıyorum herşeyin fazlası zarar bence ihtiyaç kadarı alınmalı diye düşünüyorum ben malesef böyle değilim çocuklarımın ihtiyacı kadarını alırım sonuçta çocuk bunlar çok çabuk büyüyorlar yemek konusunda dünyayı istesinler satın alırım helal hoş olsun ama kıyafet dediğin şey ihtiyaçtır küçülüyor yada eskiyor hemen yeni kıyafetler alıyorum sadece özel günlerde ekstra alışveriş yapıyorum 
(181 puan) tarafından
Ya bana sanki hep az geliyor gözüme birde büyük beden alıyorum ama hep 1 2 defa giyince küçülüyor birazda sıkıntı dan oluyor sanırım devamlı evde olduğum için ve yalnızım çocukla onlara sarıyorum tutamıyorum kendimi bir türlü
tarafından
Bende sürekli evdeyim eşim afedersin köpek gibi çalışıyor sabahın köründe gidiyor akşam yorgun geliyor onun parasını boşa harcamak asla istemiyorum sonuçta o parayı kazanana kadar canı çıkıyor bence bu bağımlılığı azaltmalısın büyük beden almak yerine büyüdükçe almak daha mantıklı değil mi :)
(181 puan) tarafından
Evet aslında azaltmam lazım kendimi bir tutabilsem :)
0 oy
tarafından
Ay yok sezon başı gerektiği kadar alırım o kadar :)))) fazla eşyaya gerek yok 
(181 puan) tarafından
Ben büyük büyük alıyorum 1 2 en fazla 3 4 defa giyiyor hemen küçük geliyor bende sıkıldıkça alışveriş e sardım :(
0 oy
(3,274 puan) tarafından
parası bol olan bağımlı oluyor cnm olmayana bağımlılıkta bir lüks :))
(181 puan) tarafından
Asgari ücretle çalışıyor eşim canım aslında
(3,274 puan) tarafından
kız nasıl alışveriş bağımlısı oluyosun ozaman herşey ateş pahası temel ihtiyaçlardan diğerlerine fırsat kalmıyor genelde benimki askerinin üstünde çalışıyor ben de pek birşey almam dikkat ederim
(181 puan) tarafından
Allah a şükür yetiyor ya bende bilmiyorum sadece ay sonu sıkılıyoruz biraz eşimde çok harcama yapar birde
(3,274 puan) tarafından
ee maşallah diyelim ozaman cnm :)
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Beeeen:) ama frenledim kendimi bu ara bedenler olmaz korkusu var yine de hergun bakiyorm ne alsam diye:) abim bile soruyor ne alcaz biz bu çocuğa bişe bırakmadın :)
(181 puan) tarafından
Elimde bir sürü alıp küçük gelen etiketli ürün vardır büyük beden alıyorum ama kalıpları dar oluyor kalıyor elimde benim de :D
(1,885 puan) tarafından
Ben de bundan korkuyorum işte bı de bebek kilo boy olarak önden gidince biraktm almayı:) daha doğuma bir ay var halam hediye getirmiş hep yenidoğan. Allah tan aldığı yer öğrencimin ailesinin magzasiydi fişsiz gittim değiştim. İnşallah gelen hediyeler küçük olmaz:)
(181 puan) tarafından
Genelde aslında büyük getiriyorlar canım bize hep büyük geldi bende hep küçük almıştım bana da hep küçük gelir dediler yok hiç 1 tane bile küçük gelmedi :)
0 oy
(7,972 puan) tarafından

2 gün önce sadece kendi bakim ürünlerime tl hesabi 1.160 tl ödedim

Yarin da ev dekorasyon magazasina gidicem Allah bilir ne kadar para gitcek Allahim tüm darda zorda olanlara gani gani mal mülk nasio etsin
(181 puan) tarafından
Amin inşallah canım bende kendime harcayamıyorum sanki her şey pahalı param yetmez gibi geliyor oğluma da iki katı fiyatı kıyafet alıyorum :)
0 oy
(321 puan) tarafından
Ben daha 2 saat evvel kuaföre saç boyatmak için gidip pahalı geldi diye eve dönerken lcw uğrayıp kuaförün söylediği fiyattan daha fazla fiyatta oğluma alışveriş yapıp geldim :) 
(181 puan) tarafından
Ahaha diğer ay bende saçımı boyatmayı düşünüyorum eşimde verdiğim paraya saç boyat çocuğa bir şey alma diyip duruyor inşallah boyatırım bende :D
(321 puan) tarafından
Hahahaha :) adam biliyor ya :) umarım sen başarırsın boyatmayı :))
(181 puan) tarafından
Aynen inşallah canım :D
0 oy
(2,736 puan) tarafından
Valla alacak olsam bile insanlarin yiyecek ekmeği zor bulduğu aklıma geliyor israf etme Ece diyip oturuyorum yerime
(181 puan) tarafından
Yav ben tutamıyorum kendimi :((
0 oy
(571 puan) tarafından
Beeeen beeeen beeeeen :D kızım ve oglumun ihtiyaci olmasa bile alasim geliyo icimden bir sess bunudaa alll bunudaaa diyorrr :D
(181 puan) tarafından
Ay yakında çocuğa ikinci dolap alırız :D
(571 puan) tarafından
Yapacak bir sey yok devaaaam :D :D hahaha :D ama kısmam lazım bu ara maalesef :(((
(181 puan) tarafından
Benim hep kısmam gerekiyor ama olmuyor :')
(571 puan) tarafından
Yapacak bir sey yok o zaman :D
(181 puan) tarafından
Devam :D
0 oy
tarafından
Bn de öyleyim ama artık para harcamamam gerek.
(181 puan) tarafından
Evet benim de öyle canım da nasıl tutucam kendimi bilmiyorum
tarafından
Kartları kapatarak limiti azaltarak cnm.kartla markete mağazaya gitmeyerek kartları internet alışverişine kapatarak.
(181 puan) tarafından
Kafayı yerim herhalde :D
0 oy
tarafından

Bende öyleyim eve kendime oğluma trendyolla kanki olduk hergun bolge müdürü arıyor kargon geliyo surda burda diye:D

(181 puan) tarafından
Ahah aynen trendyol favorim kupon verdiler mi  hiç dayanamıyorum artık :D
0 oy
tarafından
Bakmak konusunda evet almak konusunda hayır :d
(181 puan) tarafından
Bende tutabilsem kendimi :D
0 oy
tarafından

Genelde sadece bakıyorum bacım icraata geçmiyor acil ve önemli değilse :P bebeğin ihtiyaçları hariç 

(181 puan) tarafından
Tutamıyorum kendimi ben :D
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Sevmeyen yoktur sanırım 
(181 puan) tarafından
Yani aynen her kadının içinde var aslın da almak :)
0 oy
tarafından
Ben ben ben surekli kndimi kizima biseler alirken bluyorum :)) kndime de tabi 
(181 puan) tarafından
Ben de sadece oğluma kendime almıyorum pahalı diyorum iki katı fazla oğluma alıyorum :)
0 oy
tarafından
Gereksz yere alışveriş yapmm
(181 puan) tarafından
Ne güzel ben kendimi tutamıyorum aslında sadece oğluma karşı bu kendime hiç almam ev de de gereksiz almam ama oğluma beğendiğimi atıyorum sepete hemen
tarafından
3cunede almam ben
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Valla ben teyzemden eşimin halasında alıyorum gezmelik Bi iki takım alıyorum sadece haa param var mı var Elhamdülillah ama küçük çocuklara gereksiz görüyorum tabi çevrenizde verecek biri varsa. Bi kaç ay giyip köşeye atıyo benim oglanları arasında 1. 5 yas var küçüğe kalıyo çogu sey. Ev de almak istiyoruz o yüzden biraz kemerleri de sıkalım dedik :D
(6,364 puan) tarafından
Bende 1 yaşına kadar aldım o zamanlar diyodjlar verelim diye benstemiyodum ilk çocuktu ben alıcam dedim baktım birkaç ay sonra giymiyo ne gerek var o kadar paraya dedim benim  oglum da ilk torun :)
(181 puan) tarafından
Umarım benim de öyle olur çünkü artık cidden bağımlılık oldu mesela kendimi tutmaya çalışınca stres e giriyorum o gün sinirli ve ağlamaklı oluyorum
(6,364 puan) tarafından
Umarım istediğin gibi olur cNm :) Bi bana kıyafet verelim dedignde sinirlendim mesela kaynanam alma falan derdi kendi kendime sizene parası sizden mi çıkıyo derdim sjsjsj
(181 puan) tarafından
Ahaha aslında ben alıcaktım çünkü kıyafetlerin çoğu etiketli diğerleri yıkanmış ama kullanışmamıştı ben gibi fazla fazla almış kalmış hep dedi marka hepsi başkasına vereceğime sen al ama kabul etmediler bende almadım sonra çok pişman oldum hepsi çok güzelmiş :D
(6,364 puan) tarafından
Öyle çeşitte çok oluyo canm keşke alaaymıssın :D bem oglan bahçe delisi başkasından aldıklarımı bahçede giydiriyorum genelde kirletiyor leke falan kalıp verdim paraya yazık gezmelik Bi kaç takım alıyorum sadece

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 393 göst.
29 Haziran 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Dertlikerime (107 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 58 göst.
2 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Euaguclu (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 226 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde BirMelek (1,102 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 46 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,080 puan) tarafından soruldu

380,081 soru

11,378,291 cevap

34,863 kullanıcı