0 oy
278 göst.
Diğer kategorisinde (2,368 puan) tarafından

gece mesaisi yapcam bugun :) gerci hep yapıyorum ama olsundu .. et kavurması pilav yaptım bide fırına mucver atcam gecen cok zor kızarttım onuda bugunden rendeleyip borcama hazır etsem yarına cok mu sulanır .. gunduz hiç vaktim olmuyor bide carsıya cıkıyoruz cocukları hava aldıralım diye bahceye gttik yemek yapamadık hala aksam yemegı yemedm cörek börek atıstırdım bide evleri toplayacam kızlara corba yapcm herld 3 4saatte ancak biter işim kızlarımda uyudu 

7 Cevaplar

0 oy
(2,368 puan) tarafından
yemek postun a da cvp verilmiyor aaa
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla o kdar yorucu iş anlatmışsın ki okurken yoruldum ,sulanır mi bilmiylrum ,şu an tek düşündüğüm şey ağrılarımin geçmesi covid oldum galiba yarın teste gidicem 
(2,368 puan) tarafından
bende yazarken ypruldum of yemek olmaması yoruyor mutfsgım bari toplu olsa da tek yemek yapıp yatsam kızım her tarafı talan etti  onları duzeştmm lazm bide duvar mı silsem diyrm cok kotu leke hep ysrn dısarı cıkmacm kocamı ıkma edeblrsem ona sildrsem bide evler silinip süpürşeck balkona ayran dökmus kızım ve kızımın kirli kıyafetleri akıtılacak
(451 puan) tarafından
Benimde cok agrim var tek belirtim cok agri ve uyku ostegi eklemlerim acayip ariyor
(2,368 puan) tarafından
benmde hafif agrı ve grip seklmde belirti göstermişti korona cnm hit bakalm inş pzoıtf degldr
0 oy
(3,836 puan) tarafından
bi saat bahcede durunca ölü gibi uyuyorum valla. carsiya insem nasil is yaparim bilmiyorum sana kolay gelsin canim
(2,368 puan) tarafından
aynen cnm esimle gttik bebeklerle ben sanrm böyle cile cekmeyi secyrm:)  keske uyuyablsem uyursan yarn işleri bitirmem kş
0 oy
(3,893 puan) tarafından
Kiz yat uyu dinlen  yarın yaparsın 
(2,368 puan) tarafından
hep öyle diyorum kaloypr psıkpljk olarak mutsuz hıssedyrm yemek yok ara ögunleri aksıyor corba hazır olsa enazındn içirip uyuturm kızıma vakit ayrrm böyle hiç bitmeyen iş oluyor aktivitede yapamyrz
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Yarın hastane işim var bende koydum yemeği şimdi daha duş alacam çocukları uyıyatacam evi toparlicsm off çok işim var kocamda kahve istiyor
(2,368 puan) tarafından
ay işin olmasa neyse de kocan yapsın kahveyi bide .. hayırdr ne için gitcen hastaneye .. wlla sende ben gibisin bebiilerin ara ögunleri aksamasa uyur yatarım ev yine aynı Esin kalksın yardım etsin kız benmki evde olsa zorla kaldırırm  cocuklar uyudu Allah'tan yemek olarak kızlara corba hosaf yapcm bi sihirli degnek olsa da ev toplanverse
(12,494 puan) tarafından
Aman istemem yardımını falan elim kolum tutuyor çok şükür rahim sarkması var bende galiba ondan gidecem bende kızıma çorba koydum şimdi
0 oy
(2,368 puan) tarafından
............
0 oy
(671 puan) tarafından
İlk önce çorbayı yapardım o pişerken evi toplardim sonra her iş bitince karnımı doyurur fırına atacağım yemegide hazır eder yatağıma girerdim canım :) kolay gelsin sana 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 271 göst.
13 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 355 göst.
17 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,704 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 277 göst.
1 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Ahsen (2,020 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 478 göst.
4 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...