0 oy
431 göst.
Diğer kategorisinde (299 puan) tarafından
sizce kullanışlı mı   yada sizce bir evde iki tane oda gerekli mi   mesela misafir odası olması gerekli mi 

18 Cevaplar

+2 oy
(321 puan) tarafından

Benim evimde misafire dair, nevresim banyo, baş, el yüz havlusu ve lifinden başka bişey yok.

Ben misafir için adanmış kaşık çatala bardağa tabağa odaya karşıyım. Bende misafirim bu dünyada ve ben evimin en güzel misafiriyim bence o yüzden evimde güzel veya çirkin olan herşeyi ben hak ediyorum:)

Bu arada mutfağında l koltuk var kullanışlı bana görw

-Reklam-
+1 oy
tarafından
Oturma odamda köşeli koltuk var memnunum ya 

Misafir odası bence gerekli annemler geliyor mesela kalmalı orayı açıyorum kanepeleri . Yada koronadan önce toplu misafirlerim geldiğinde orda otururuduk
+1 oy
(270 puan) tarafından
Şimdiki aklım olsa asla iki oda yapmazdım misafir odasını 11 yıldır 11 kere kullanmadım.Simdi de kıyıp atamıyorum gereksizmis bana göre
(299 puan) tarafından
Aynen canm
(140 puan) tarafından
kesinlikle. tamamen benim düşğncem :)
0 oy
(1,084 puan) tarafından
Pişmanım ben aldığım ve iki oda yaptığım için şimdi satacağım 
(299 puan) tarafından
bende ya sadece bitene misafir odası olması yeterli zaten yapsanda süs gibi duruyor
0 oy
tarafından
Ben gayet memnunum cok kullanışlı 
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Benim salonumda koltuk takımı, günlük kullandığım oturma odasında köşe takımı var. Şimdilik duruyor ama muhtemelen 2 yıla o odayı bebek odası yapacağız (büyük oğlumun ayrı odası var zaten) bence gereksiz malesef ama alışkanlık olmuş illa Bi oturma odası hazırlıyoruz. Bu arada benim köşe takım altı sırtı minderli puf puf pek rahat :) geceleri orada yatıyorum artık (34 haftalık hamileyim) köşede oturur gibi yatıyorum :) 
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Ben sevmiyorum kanepem var odamda karşılıkli böle daha çok beğeniyorum 
0 oy
tarafından
Benim oda olduğu için aldım şimdi bebeğim olunca onu çocuk odasına koyucam ben salonda oturmaya geçicem çocuk odasında da oyun oynarken falan iyi olur diye şuan düşünüyorum ama baştan gerekli miydi bence değil almasam da olurmuş 
0 oy
tarafından
Kuzum bende var taşınmiyor olsam çeker atardım benim için muhazzam kullanışlı ve konforlu minicik bı odam var oraya aldım oturma odası ayrı orada çocuklarımla oynuyorum vakit geçiriyorum oyuncak var oğlumun beşiği var eşim gelince oturma odasına geciyoruz yemek masamda orda zaten açık mutfak benim için hayat kurtarıcı evim tertemiz oluyor koştur koştur ev toplamiyorum 
0 oy
(119,342 puan) tarafından
sakin alma ben nefret ettim
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Salonumu. Diyon kız bence gerekli temiz temiz misafirleri ağırlıyom valla şu corona bitsin eskisi gibi devam
0 oy
(671 puan) tarafından
Bence kesinlikle gerekli çünkü ev herzaman toplu durmuyor ve orası hiç batmadigi için aniden gelen biri olsa oraya alınır diye düşünüyorum ayrıca L tipi koltuk kullanışlı oluyor bende var
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Çok kullanışsız iki odada benim için gereksiz ben nerde oturuyorsam misafirim de orda oturmalı  öncelik benim keyfim
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Benimde vardı canım kocaman yatak oluyordu mondiden almıştık
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Oturma odasında L koltuk var kullanışlı boş kalmasın oda diye almıştık kullanmıyoruz orayı

Biz hep salonda oturuyoruz sonuçta ayda bı defa gelcek insanlar için almadık o eşyaları düşüncesindeyiz bence misafir odası gerekli değil 
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Misafir odası çok gereksiz
0 oy
tarafından
Misafire özel olmasın diyorlar bence misafire özel olması gerekiyor temiz düzgün olması gerekiyor oturma odam sürekli dagınık bebekten dolayı ve bazen kirli ola biliyor gelen kişileri öyle ağırlamak istemem. L koltuklar yatak açısından kullanışsız yatıya gelenler için 
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Ben misafir odası yapmadım oturma odamdaki koltuğum zaten L koltuk ama bayağı büyük olduğu için yeterli oluyor. Sırf misafir geldiğinde kullanmak için saray gibi oda hazırlamak bana saçma geliyor. Ben nerede oturuyorsam misafir de orda otursun.  Ama şöyle yaptım extra küçük bı odam var oraya ikinci el iki tane çekyat aldım. Yatıya gelenim çok olacak yazın tatil amaçlı. Gelenlere yatak odası olarak kullanacağım. 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 366 göst.
1 Ocak 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sezerayaz (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 545 göst.
16 Mart 2024 Aile kategorisinde Meriim1 (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,309 göst.
0 oy
5 cevap 178 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu

380,105 soru

11,379,036 cevap

34,864 kullanıcı

...