0 oy
304 göst.
Diğer kategorisinde (771 puan) tarafından
Aslında güzel dizi ama ilk sahneler biraz iğrenç olmuş sanki 

7 Cevaplar

+1 oy
(2,075 puan) tarafından
Kitabini okudum o yüzden pek begenmem diye düşünüyodm ama bayıldım. Nalan katakteri tam oturmuş. İleride anliycaksn ilk sahnelerin neden olduğunu. Konusu cok derin
(6,047 puan) tarafından
Kitabını okuduysan hayrına söylesene su muco ne iş?
(2,075 puan) tarafından
Sırtı kamburlu bi abisi var. Muzo onun ismi. Kitapta onla ilgili cok ayrıntılı yok ama Nalanla iyi anlaşıyolar
(6,047 puan) tarafından
Valla bende izlerken aklımdan onu geçirdim. Kesin Nalan a aşık falan olur o odadan o sayede çıkar diye düşündüm.
(2,075 puan) tarafından
Aşk yoktu aralarinda sadece iyi anlaşıyolar. Ama kitabi birebir gecirirler mi bilemem uyarlama sonuçta. Doğduğun ev kaderindir de uyarlama ama.cok farkli gerçeğinden
(6,047 puan) tarafından
Aynen genelde kitapla birebir aynı olmuyor. Muhtemelen dediğim gibi bişey olur. Ama sevdim güzel dizi. Burcu biricik in yapamadığı rol yok. Çok güzel kadın.
-Reklam-
0 oy
(8,582 puan) tarafından
Cizgi film izliyoz :) 
0 oy
(124 puan) tarafından
İzledim birazını kacırdım. Burcu biricikden dolayı izledim ama baydı cok yavaş ilerledi dizi. Bi de evliyken evli bireylerin  Baska biriyle de ilişkisi olabilr düşüncesini normallestiriyor dizi cok yanlıs ya  cogu dizi boyle buna dur denmeli artık 
(124 puan) tarafından
Gerçeklgi vardır elbette ama sadece bu dizi için değil artık cogu dizi böyle. İnsanların bilinçaltına işliyor bu malesef  engel olunmalı o yüzden
(2,443 puan) tarafından
Evet kesinlikle katılıyorum canım.
(6,047 puan) tarafından
Valla insanın içinde varsa yapar diziler etkilemez bilinç altına yer etmez git aldat et diye.  Dizilerin suçu yok
(2,443 puan) tarafından
Yetişkinlerden çok çocukları ve gençleri etkiliyor malesef. Özenti bi hayat yaşıyolar
(124 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
tarafından

Ay çok beğendim ben. Severim böyle antin kuntin şeyleri :D en azından konusu o onun sevgilisine bu şunun karısına değil 

0 oy
(2,321 puan) tarafından
İzlemiyorum değişik geldi
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Hangi ilk sahneleri iğrenç geldi 
(771 puan) tarafından
Iç çamaşırları sopayla asiyolar falan her yer don sutyen

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 174 göst.
14 Ekim 2021 Aile kategorisinde Sevcanyurdada (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 216 göst.
29 Nisan 2021 Kültür-Sanat kategorisinde 3prensannesi (1,494 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 729 göst.
15 Nisan 2021 Aile kategorisinde 3prensannesi (1,494 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 556 göst.
11 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Ftm0063 (534 puan) tarafından soruldu

380,877 soru

11,403,183 cevap

34,941 kullanıcı

...