0 oy
849 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (260 puan) tarafından

Merhaba kızlar Silivri devlet hastanesinde sezeryan doğum yapan var mı ikinci sezeryanim olacak inşallah hiç bilmiyorum buraya yeni taşındım teşekkür ederim:angel:<3

2 Cevaplar

+1 oy
(866 puan) tarafından
Benim dayımın eşi yaptı sezeryan olarak memnun kaldı ama kovid den dolayı eşi falan göremedi çıkana kadar. Bayan refakatçi kaldı yanında..memnundu 2 gün kaldı hastanede ..cok çok kalabalık bi hastane degil umarım memnun kalırsınız 
(260 puan) tarafından
Ay hadi İnşallah ya ödüm kopuyor küçük bir hastane ya baştan sağma olursa ilk doğumumu yaptıran ebelere hâlâ küfür ederim kaç yıl geçmiş pislikler aynı şeyleri yaşamak istemiyorum
-Reklam-
+1 oy
(5,721 puan) tarafından
Doğum yapmadım ama büyük hastane inşallah iyi doktorlar denk gelir. Çocuğu götürmüştüm bende gitmiştim ilgililer
(5,721 puan) tarafından
Anlayamadım onu kusura bakma alisk deglsn diyedir Rabbim kurtarsın inşallah bende catalcada oturuyorum ondan sordm
(260 puan) tarafından
Evet biz bir ara catalcada çakıl MH  bekçilik yaptık o zaman ilk kızım hasta olmuştu ilk defa gitmiştim iki hafta yattı tertemiz hepsi çok ilgili doktorlar hemşireler acaba oraya mı gitsem doguma şimdi de o geldi aklıma of bu gidişle benim sonum kötü galiba ;)))
(5,721 puan) tarafından
Aman kardeşim gelme buralara berbat burası doğum yerini bilmem ama pandemi vakası çok var aklımız çıkıyor hastaneye gidicez diye
(260 puan) tarafından
Silivri'de öyle olmuş ben takip ediyordum 29 larda idi şimdi ikinci olmuş vaka artışta ya
(5,721 puan) tarafından
Evet kuzum gerçi heryerde var ama burası çok küçük biyer etrafimiz sarılı valla korusakta ne kadar gene çıkıyoruz markete alışverişe nolcak bilmem durumlar

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 123 göst.
0 oy
0 cevap 55 göst.
0 oy
1 cevap 39 göst.
0 oy
5 cevap 135 göst.
6 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Kubraa011 (274 puan) tarafından soruldu

379,362 soru

11,355,582 cevap