+1 oy
1,323 göst.
Diğer kategorisinde (12,264 puan) tarafından

Umarım doğru değildir 

İgrendim resmen yaa :'(

22 Cevaplar

+5 oy
(1,571 puan) tarafından
Bu kafalar geçen senede çileği tuzlu su da bekletip içinden kurt çıkıyo yıllardır kurt yiyomusuz diyen kafalarla aynı:D yillardir sağlık sektöründe kullanilan maskeler böyle bi sey olsa sanmıyorum ki kullansınlar:d
-Reklam-
+5 oy
(60 puan) tarafından
Gzt diye bi sayfa aslını paylaştı içindeki kurt değil maskenin içinde bulunan bi madde sıcağa maruz kalınca hareket ediyormuş canlı değil yani ve bu ısıda agizla oluşabilecek bi ısı değil dediler 
(1,550 puan) tarafından
Evet lastik ip gibi düşün yüksek sıcaklıkta genleşiyor şekli değişiyor onu kurt sanıyorlar :/
(60 puan) tarafından
Aynen öyle ortalığı karıştırmaya çalışıyor bazı insanlar bunuda internette çok rahat yayarak maskeye güveni kırıp takmayin demek isteniyo valla Rabbim yardımcımiz olsun inşallah bir an önce biter bu virüs
(826 puan) tarafından
Faydalı yorum artı vereyim üste çıksın
+3 oy
(194 puan) tarafından
Ya Allah aşkına hanımlar bari siz paylaşmayın.  Virüs almış başını gidiyor .Ya insanlar bı de takmasa neler olur .:(
+2 oy
(319 puan) tarafından
Hayır yaaaaa. Fotoshop yasaklansin artik. Önüne  gelen bisi cekiyor. 

Icin rahat olsun canim. Inanma bu tarz seylere
(1,790 puan) tarafından
Senin yaşadığın ülkeyi bilemem burası Türkiye bu maske yıllarıdır doktorlar tarafından kullanıyordu zaten nitekim hala da kullanılıyor üstüne birde spikerlik takıyorlar
Tanıdığım onlarca doktor var taktıkları maskeler normal bizim taktigimiz gibi ben günde bir sefer belki dışarı çıkarsam takıyorum ama onlar sürekli kullanıyorlar yani öyle bir durum olsa neden bile bile kendilerine yapsınlar ki bunu
(11,217 puan) tarafından
Maskede hic birdey olmasa bile zararli hanfendi niye kabul etmek bu kadar zor. Insan nefes alir karbondioksiti disari verir o msskeyle karbondikoksidinizi kirli nefesinizi soluyorsunuz. Beyniniz cigerleriniz kirli havanizla yasam surduruyor. Koronadan korktugunuz kadar nefeszlikten oksijensizlikten maruz kalicaginiz hasardan korkun.
(1,790 puan) tarafından
O yüzden zaten mecbur kalmadıkça dışarı çıkmayın diyorlar çıkmayalim ki maske takmayalim ama çıkınca mecburuz takmaya ortamda olabilecek olan ve nefes yolu ile bulaşabilecek olan bir virüsü başka nasıl engelleyebiliriz
(11,217 puan) tarafından
Size ne desem bos. Haklisiniz 24 saat olum haberleri , korkular izleyen bir milletin inanmaktan baska caresi kalir mi . Bir yakininiz corona olsaydi diyenlerede sunu soylim ben dahil butun ailem oldu. 5 gunde grip gibi iyilestik. Tek bir agri kesici almadan elhamdullilah. Ama hastsnelere dussek sabah aksam 8 er ne oldugu belirsiz ilaclar icsek kesin bi ikimiz corona sehidi olurduk. Tabi Allahta yazdiysa.
(1,790 puan) tarafından
Bende koronadan hasta kayıp etmiş biriyim canım yada birkaç tane daha var çevremde korona olan iyi atlatan ve cok ağır atlatan da o yüzden korkuyorum çok korkuyorum hemde eşim İETT şoförü her gün onlarca insan ile uğraşıyor pandemi Hastanesi'nin ordaki hatta çalışıyor ve iki tane çocuğum birde annem var kendimi ya da kendimizi düşünüyorum sadece onlar için o yüzden diyorum ben mecbur kalmadıkça dışarı çıkmıyorum tamam ama eşim mesela ise gitmek zorunda ve maskeyi kullanmak zorunda alternatifi yok çünkü :(((
+1 oy
(673 puan) tarafından
Yok canım. Bi arada cilekten kurt çıkıyordu. Sonra yalan oldugu ortaya çıktı buda öyledir.
(12,264 puan) tarafından
Valla canım dene istersen biz denedik çıktı :((
(673 puan) tarafından
Yarin deneyeceğim:)
+1 oy
(119,056 puan) tarafından
aay yok bee daha neler
+1 oy
(1,499 puan) tarafından
Aynen dün akşam da ben post açmıştım bununla ilgili kendim de denedim ama ben sıcak suyun buharına tutup yaptım aynısı oldu bazı arkadaşlar lastiktir sıcağı görünce hareket etmiştir dediler bu arkadaşta soğuk suyla yapmış aynısı olmuş yani sıcakla alakası yokmuş 
(12,264 puan) tarafından
Aynnen öyle canım bende de bez maske var ondan kullanicam artık çocuklara da bez maske Alicam :((
(1,499 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum olmasa bile içimize kurt düştü bı kere nasıl takalım biz onları
+1 oy
(1,939 puan) tarafından

image

image

image

gönlünü ferah tut öyle bişey yok 
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Nasıl nerden  ne sebeple çıkıyor
(6,919 puan) tarafından
Bütün maskelerle varmı ki
(12,264 puan) tarafından
Valla canım izle video yu bak nasıl yapmış sende dene ama kamerayı zumla
(11,217 puan) tarafından
Eczane maskelerinde , cin mallari olanlarda var. Ama bence yinede onlari takmayin. Mecbur kalincada pamuk bezden kndiniz yapin onlari takin.
(1,699 puan) tarafından
Ya o robotcukar genlere karisiyomus
(6,919 puan) tarafından
Of bı bu eksikti valla
0 oy
(3,552 puan) tarafından

Ya bu videoyu bir kaç versiyonuyla eşime de atmışlar bizde evde karantinadayız eşim baktım deniyor baya uğraştı etti ama yok yani çıkmadı inanma boşver :D

0 oy
tarafından
Peçeli olduğum için hiç maske kullanmadim ama annem ve babam kullanıyor bi denemek lazım olmazsa pamuklu kumaş maske kullansinlar. 
(12,264 puan) tarafından
Aynnen öyle bende bez kullanicam artık:(
0 oy
tarafından
Bende gördüm denedim olmadı 
(12,264 puan) tarafından
Valla biz denedik oldu;((
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Diyelim ki doğru hangimizin nefesi kaynar su sıcaklığında da bu maddeleri ortaya çıkarıcak aynı maskeleri doktorlar yıllardır ameliyatlarda saatlerce kullanıyor lösemi ya da kanser hastaları kullanıyordu zaten şimdi ne oldu ki 
(12,264 puan) tarafından
Canım soğuk suyla yapıldı bu  istersen sende dene
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Sadece kurt değil bazen aslan kaplan solucan falanda çıkıyormuş allahım daha neler duyacaz
(12,264 puan) tarafından
Heee tmm bakarız onlara da zamanı gelince ☺️
0 oy
(44,603 puan) tarafından

O neydi gı böövgg:sick:

0 oy
(2,679 puan) tarafından
Çok saçma ya çeken kişi bile dalga geçe geçe çekmiş güldüm yani
(12,264 puan) tarafından
Hayur cabim çeken kızı kardeşim biz de bir yerden duyduk bakalım böyle birşey varmı diye demeyelim dedik çıktı
Kardeşimin konuşma şekli böyle dalga geçmeden çekti yani canım
0 oy
tarafından
Doğru değil ya herşeye bişey buluyorlar insanı tiksindiyorlar
0 oy
(1,043 puan) tarafından

İzledim de aceba gerçekten hareket ediyor mu çözemedim kız bunu :D

0 oy
(210 puan) tarafından
Yok artık öylemiymiş 
0 oy
(470 puan) tarafından
Biz denedik olmadi yalan inanmayın kimseye
(12,264 puan) tarafından
Yaaaa öylemi diyorsun canım tlfnu zum yaptın mı peki biz öyle yaptık çünkü
(470 puan) tarafından
Yptim körde deiliz size kurtlu maske denk glmistir oda şans işte
(12,264 puan) tarafından
Hahahah tmm canım kız kormusun dedim☺️☺️  belki öyle bakmamissisn dir diyorum
(470 puan) tarafından
:))))))

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 466 göst.
0 oy
36 cevap 517 göst.
17 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sürpriz yumurta⚘ (1,615 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 148 göst.
11 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Reyhan000 (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 330 göst.
4 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,735 soru

11,305,434 cevap

34,731 kullanıcı

...