0 oy
157 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Kızlar bu sabah oğlum altını açtım ön tarafa orta tarafa ve arka tarafa denk gelen bir damla şeklinde kan var bu ne demek oluyor acaba dün hiç su içiremedim ondan olur mu burda çok iştahsız 120-150 mama içiyordu 40-50 içip bırakıyor kahvaltıları falan da düzgün yapmıyor bizim sürekli gittiğimiz doktor yok o yüzden size sormak istedim 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne kadarlık camım bebegın 
tarafından
Devletin acilinden gır aksam canım aniden oldu korktum geldım de
tarafından
Acil bakar mı
tarafından
Bakar tabi csnım
tarafından
Öyle yapayım o zaman sağol canım
tarafından
Rica ederim canım
-Reklam-
0 oy
(10,986 puan) tarafından
Bizimde olmustu o kan degilmiş. Beslenememekte in oluyormus. Bize mama baslatmıştı. Dr götğrmende fayda var canım
tarafından
İlk zamanlar da olmuştu dediğin gibi yetersizlik beslenmekten ama 9 aylık ya o yüzden kafamı karıştırıyor
(10,986 puan) tarafından
Genede bir Dr görse için rahatlar canım.
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Susuzluktan da olabilir biseye alerjisi de olabilir canm daha once vermedin bisey yedirdin mi yakin zamanda ihmal etme doktora gotur 
tarafından
Daha önce vermedigim birşey vermedim aslında ama kaç gündür hiç iştahı yok dün hiç suda içmedi
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Pembemsi ise susuzluktan oluyor canim ama bildigin kipkirmizi kan damlasi ise bi doktora git bence
tarafından
Pembe değildi işte kip kırmızı kan gibiydi. Şimdi gitsen randevusuz almıyorlar burda canım özele gidicek de durumum yok mecbur akşamı bekliycem acile gidicem ama ağlamaktan perişan oldum oğlumu doktora götüremiyorum nasıl bı anneyim
(6,978 puan) tarafından
Cokmu uzak canim? Bi tanidik ne yokmi arabayla goturse, ya da aksami bekle git yapacak bisey yok, ağlama canım bak bi belki buyugunu yaparken zorladi catlak ne olmustur
tarafından
Yok uzak değil ama gündüz acilde bakmazmişlar gece gitmek gerekiyormuş o yüzden geceyi bekliyorum bu parasızlık insanı maf ediyor ya anlamadım büyüğünü de yapmamıştı aslında hem ön taraftaydi pipisinin orda birde yüzü kızarık bu gün alerji mi yaptı acaba
(6,978 puan) tarafından
Onu bilmiyorum cabim bakar bakmaz bu aralar kovid filan bayagi yogunlardir,bilemedim simdi ne desem yalan olur. Sen icini ferah tut gece gotur bakalim. Yanlis anlama canim ama imkanim var ama ozele mecbur kalmadikca gitmiyorum, inan sehir hastanaleri ozele bin basar...para tuzagi, gece bi gittim igne vurulmaya ozele, sedyede kan vardi...degismekten acizler...Allah iyi dojtorlarla karşılaştırın
tarafından
Amin canım amin

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 828 göst.
15 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Berfin Hiranur (1,084 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 102 göst.
12 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Lovelyyyy (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 183 göst.
9 Ekim 2023 Diğer kategorisinde busra2170 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 213 göst.
27 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,405 puan) tarafından soruldu

383,059 soru

11,466,124 cevap

35,067 kullanıcı

...