0 oy
452 göst.
Aile kategorisinde (18 puan) tarafından
1997 yılında yasak ilişki çocuğu olarak dünyaya geldim öz babam beni alıp ilk eşine yani resmi nikahlı eşine getirdi kendi öz olacak annemden eziyet görüyorum diye daha 6-7 aylıkken...Üvey annede 23 yaşıma kadar kaldım fakat öz babam ile de üvey annem arası yoktu yani babamı eve hiç kabul etmedi ,babam dükkanlarda yaşadı ben yemek pisirir götürurdum daha ufacikken bile...Öz babamın ki benim de öz kardeşim oluyor üvey annemden 5 evladı vardı hepsiyle aram bozuktur çünkü inanılmaz derecede acı çektim,dislandim ,evden  çok kez (ilkokul çağımda dahi )kovuldum.Yengemlerde vs kaldım daha minicikken geceleri şeker verir ağlamalarimi susturmaya çalışırlardı...Sonra çok da bakamayinca akrabalar tekrar üvey anneye onun evine geldim ortaokuldan beri çalıştım çabaladım paramı kazandım ama ne yedim ne içtim ne de gezdim aldığım parayı eve verdim ki biraz da olsa katkım olsun diye..Çok başarısız bir öğrenciydim liseye dahi kabul edilmeyecek kadar kötüydü derslerim..Meslek lisesine girdim okulu azmedip derece ile bitirdim.. Eğitim fakültesini kazandım ama artık kafamı yemiş durumdaydım perdeler kipirdiyor ,takip ediliyor sanrilariyla saçlarım beyazlamaya başlamıştı tedavi görmeye başladım sabah 3 akşam 2 psikiyatrik ilaç kullandım tanım ise bipolar bozukluktu mezun oldum hala o eve sigdiramadilar beni için kan ağlıyordu ben zaten ölmüştüm sadece fiilen gomulmem gerekiyordu.. Gittim bu eziyetten kurtulmak için evlendim arkamda artık kimsem yok her günum daha da beter daha da kötü...Ve galiba benim için hayat tamamen bitti..Çünkü ben artık yaşamıyorum.

10 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Su yalan dünya zaten bir imtihandan ibaret değilmi bu imtihanlar olmasa cennetin ne kiymeti  cehennemin ne kötülüğü kalırdı hersey guzel olsa dünya zaten cennet olmazmiydi hayatin cok zor geçmiş ama herkesi ayri bir sorunla imtihan ediyor Rabbim kimini evlatla kimini yoklukla kimini ana babayla kimini eşle ama sonuç ayni herkes imtihanda Allah demiyormu "sabredene mukafatini vereceğim" diye tevekkül lazim Allaha sığınmak lazım herşeyin bir imtihan olduğunu bilip isyan etmeden Allahtan ecrini istemek lazim guzel kardeşim Rabbim tez zaman da feraha cikarsin INŞAALLAH ama gercek hayat ölünce başlayacak keske ölüm kurtuluş olsa ama ölüm gercek başlangıç....
tarafından
Ne de güzel yazmışsın vatsapta paylaştım
tarafından
Gercekler canim insan bunlari düşünüp ayakta kalabiliyor
-Reklam-
+1 oy
(5,311 puan) tarafından
Eğitim fakültesini bitirmişsin bunca zamanın yükünden sıyrılmışsın ve  şimdi kalkmış ölüyüm gömülmedim diyorsun  bi aynada kendine baksana sen neleri başarmışsın nelerden gelmişsin rabbim her kulunu imtihan edecektir kimileri ağır kimleri hafiftir  kıyasalamaya kalkarsa hayatımızı lütfen önce sahabe hanımalrımızdan başlayarak karşılaştıralım onlar  ne işkencelere tabi oldular   hz asiye annemizi aklına getir o nlar o hallerinde bile biz öldük dememişken  
0 oy
(14,017 puan) tarafından
Bu nasıl bir hikaye ya neden her çocuk sıcacık eve merhamet dolu insanların kucağına doğmuyor neden 
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Ailelerimizin kıymetini bilmek lazım herkes şanslı olmuyormuş demekki aileden yana seninde sınavın buymuş Rabbim kimseye kaldıramayacağı yükü derdi vermezmiş inşallah sende gülersin en yakin zamanda 

Peki eşinden yanada mi sıkıntılısın
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Benım kadr sende çok hırpalanmışin canım öyle hissediyor insan anlıyorum seni ama kendini salamaz sin sallarsan herkez seni daha çok ezmeye kalkar güçlü olmak zorundasın esin inş iyi biridir ben kurtulmk için evlendim allahıma bin şükrü eşim melek gibi bir insan kurtuldum gercekten anne babası da yok karisanim laf edemin yok çok şükür allahım hayatını güzel eylesin seçimler çok önemli bak hırs edince neler başarmışsın gene yapabilirsin kendi ayaklarının üstünde durabilirsn ailen demek için bin şahit ister onlara muhtaç değilsin eşim kötü ise onada muhtaç değilsin herseyin üstesinden gelicek sin kendine saygın varsa bunu yapmak zorundasın kuzum sen çok güçlü birisin ilaçlar hiç bir işe yaramıyor anca beyni ugusturuyor bizde iyi olduk sanıyoruz yok kendi ilacın kendin olucak sin dik ol 
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Her cümleyi tekrar tekrar okudum çok kötü oldum.  Rabbim yardımcın olsun şifa versin ruhuna..
0 oy
tarafından
Diyecek bisey bulamadim canm Allah yardimcin olsun 
0 oy
(9,146 puan) tarafından
Ah cnm bnm ah.. Allah yardımcb olsun çok uzuldum.. pislik insanlar 5dklık zevk uğruna masum gunahsız çocuklarn hayatlarnı mahvediyorlar işte boyle
0 oy
(299 puan) tarafından
eşinden yana da mı sıkıntın var canm
0 oy
tarafından
Eşin iyi birisi değil mi :(

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 817 göst.
23 Şubat 2023 Aile kategorisinde Kartanesi1 (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 439 göst.
14 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Fatmacelik01 (333 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 123 göst.
18 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 939 göst.
22 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu

378,118 soru

11,317,334 cevap

34,763 kullanıcı

...