0 oy
392 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Mesela benim günü birlik arkadaşımla yaptığım İstanbul turu olurdu, üniversite gezisine gidiyoruz dedik ama kendimiz gidip hızlı hızlı bir yerlerde fotoğraflar çekinip geri otobüse binip okul aracıyla aynı anda üni. Bahçesindeydik çok eğlenmiştik hahahha hiç kimse bilmiyor onun harici yaptığım herşeyi bilirler =) 

12 Cevaplar

+3 oy
(1,352 puan) tarafından
Eşimle evlenmeden önce beraber yaşadığımı öğrenirlerse baya şaşırırlar :D
tarafından
Hahhahaha bu iyiymişşş :D :D
tarafından
Sasirmakla da kalmazlar☺☺☺
(1,352 puan) tarafından
Yok valla şaşırmakla kalırlar. Kimse açıp ağzını tek kelime edemez
tarafından
beraber yaşamak derken canım yanlış anlama merak ettim ortak ev mi yani hani şu ünlüler gibi :)
(1,352 puan) tarafından
Evet tam da öyle 5 6 ay kadar
-Reklam-
+1 oy
(1,327 puan) tarafından

Saymasam daha iyi olur canım :D

tarafından
Bir iki tane say yaa =)))
(1,327 puan) tarafından
Matametık dersinden kaçip havuza yüzmeye giderdim tek diyim bu en hafifi :))
tarafından
Bence yapabileceğin en güzel şeyi yapmışsın boşver hahahhha =))))
+1 oy
(1,885 puan) tarafından
Eşimle sevgililik dönemimizin uzunluğunu bilmiyorlar :) gerçi çok da sorguya cekmediler ben de ayrıntı vermedim. Ama sağolsun eşim düğünden önce bana sürpriz yapmak istemiş bı cafeye gitmiştik eşimin kardesleri benim kardeşim falan oturcaz. Bizimkisi kardeşimle beraber cicekciye gitmiş not ne yazsak diye düşünürken " her yılımıza bir gül, ömrüm seninle gül bahçesi olsun" yazmış. Bukette 10 kırmızı gül var. Kardeşim ufak çaplı bı şok tabi:)
tarafından
Haha romantiklik yapayım derken seni biraz bozmuş ama olsun ses etmedilerse sıkıntı yok =)
(1,885 puan) tarafından
Yok kardeşim sorun etmez de eşimle bı göz göze gelmişler cicekcide 10 yıl diyince:) Saftirigim benim sağolsun hicbiseyi saklayamaz:)
+1 oy
(2,529 puan) tarafından
eşimle üni arkadaşıydık ve 2 yıl sevgililikten sonra evlendik ama babam görücü biliyor :)) çocuğumuz olacak hala öyle biliyor:)
tarafından
Öğrenirse kızar mı =)
(2,529 puan) tarafından
belki bana kızmaz ama evde iki kız kardeşim daha var onlar cekerler yazik :)o yüzden böyle bilsin :)))
+1 oy
(7,098 puan) tarafından

Ahhh ahhh cok sey var :D

tarafından
Gönder gelsin bir tane =))
(7,098 puan) tarafından
Okuldan cok kaçardım annem kapının önüne kadar getirirdi hatta bildiği ogrendigi icin o gidince güvenliği atlatır gene kaçar gezmeye giderdim :))))
0 oy
(765 puan) tarafından
Benim hiç yok :D
tarafından
Ne güzel =)
0 oy
tarafından

Eşimle sevgiliyken şile ağvaya gitmiştik günü birlik gezmek için bende işe diye çıkmış akşamına eve geri gelmiştim böyle çok gezmişliğim var :))

tarafından
Vlla izin verselerdi yapmazdım ama ben kız arkadaşlarımla bile buluşamazdım izin vermezlerdi. Bende usta yalancı oldum ailem babam sayesinde. Okula giderken de aynı yalanla gider gezersin işe başladım yine aynı şeyi yaptım. Keşke izin verselerdi de bende yalanı öğrenmeseydim yapcak bişe yok:)
tarafından
Bende öyle, çok yalan söylerdim öyle gitmek için ama gelince dayak yiceğimi bilsem de anlatırdım öyle öyle alıştırmıştım onları artık sevgilimle bile buluşacağımı söyleyip gitmeye başlamıştım, şununla şuradayım şu saatte geleceğim diye. Baktılar izin verdiklerinde onlarda daha rahat çünkü dediğim saatten dakika şaşmadan geliyorum ses etmediler =)
tarafından
İyi alıştırmışsın sen canım :) her ailede aynı olmuyo işte :)
tarafından
Aynen öyle, keşke bize biraz güvenebilserdi bizde yalan söylemek zorunda kalmasaydık çok korkuyorum çocuğumda bana yalan söylerse diye şimdi
tarafından
Her zman anlayışlı olursak ve onları dinlersek söylemek zorunda hissetmezler diye umuyorum kuzum
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Bosver bende kalsın :D

tarafından
Şöyle komik yok mu kız hafif böyle baş ağrıtmayacak cinsten =))
(12,513 puan) tarafından
Trajikomik var ama dediğim gibi bende kalsın :Df
0 oy
tarafından
Bnce kimse özelini yada sırrını dökmesn buraya başınız ağrır sonradan
tarafından
Ne biliyim böyle komik olacak şeyler söylenebilir ya, benim o kaçmam mesela artık öğrenilse de sorun olmaz bana
0 oy
(1,066 puan) tarafından
Çocukken yakınlarım tarafından tacize uğradığımı öğrenseler baya şaşırırlar muhtemelen 
tarafından
Abin ? Eşinin tecavüzü nasıl ya . Inanmiyorum nasıl olur çok üzüldüm canm yaaa
(1,066 puan) tarafından
Eşimle severek değil zorunluluktan evlendim tecavüz ettiği için ortada kalmamak için. Öz abim askerden izine geldiğinde ben küçüktüm 12 13 yaşında falan işte :(
tarafından
Allah belalarini versin. Ama çok güçlüsün gerçekten. Senin utanacak biseyin yok üzülme . Allah hepsinin bir bir belasını verecek inşallah .  Eşin şuan nasıl iyi mi sana.
(1,066 puan) tarafından
Şuan iyi yeni yeni düzeliyor ilk zamanlar çok çektim 4 yıl oldu evleneli
tarafından
Allah daha iyi etsin canm ya . Allah sabır versin dayanma gücü versin
0 oy
tarafından
Valla babam dışarı çıkmama izin vermezdi . 1 saat süren bir kursa katıldım . 19 yaşındaydım tabi . 1 saat kursa 3 saat gezmeye her gün arkadaşımla çıkıp gezerdik. Sonra nisanlandm nişanlımla buluşuyorum diye de ara ara yalanciklar attım arkadaşımla gezdik kafelere gittik . Sonra evlendim 20 olunca şimdi hamileyim ve sonuç evdeyim:(  :)))

Iyi ki yapmışım pişman değilim . 
0 oy
(13,030 puan) tarafından

Unv okurken sevgiliydik kayinvakidem kayinpederjm ile eşimin askeri mezuniyetine gittik :D

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 212 göst.
27 Nisan 2024 Aile kategorisinde Ektn (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 308 göst.
7 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zelihanur_80 (755 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 424 göst.
5 Ocak 2024 Aile kategorisinde sweetlady (625 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 366 göst.