0 oy
340 göst.
Aile kategorisinde tarafından

benim kizimda idrar yolu enfeksiyonu cikti kızım uyumuyordu cabuk uyanir ağlar gece de gunduzde enfeksiyondan kaynakli test yapilmadan önce doktora kac kez gittim hep normal olabilir diye basindan attilar en son 8 ay bitecek diye kan idrar istediler oyle ogrendik yoksa umurssayan nerdeeee. ... Bosa doktor olmus diyorum onlara 

Neyse bugun doktora gosterdik sonuçları altini degistirince cisi için onden arkaya dogru sil ve arka deligine degmesin kakasini da yıka yoksa sildiginde arkadan one ne kadar silsen de diskisi ön tarafa gelir dedi artık sürekli yıkamaya karar verdim <3

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evet duydum bende kız çocukları önden arkaya doğru yapacakmışsın temizliği
tarafından
Evet canım ama sadece küçük cisi icin öyle yap dedi bana enfeksiyon icin 10.gün ilac kullancaz
tarafından
Geçmiş olsun canım yengemin minik kızda olmuş çok zor ya şifasını versin rabbim
-Reklam-
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Ben kaka yaptığında çok asiriysa yikiyordum ama öğrendiğim iyi oldu
tarafından
Bende öyle yapiyordum ama her defasında yapmak gerek dedi doktor
0 oy
(11 puan) tarafından
Ateş olmadı mı normalde hemen idrar isterler biz her 37 derece de idrar verirdik .
tarafından
Hiç ateşi olmadi
(11 puan) tarafından
Ya bende bunu bilmiyordum arada idrar veririm artık kızımda da geçmiş olsun
tarafından
Benden istemediler kaç defa dedim yok normal diye esimde bana kiziyordu çocuk normal sen abartiyon diye ama abartmadigimi anlamistir umarim
0 oy
tarafından
Evet biliyordum bunu teşekkürler cnm
tarafından
Rica ederim canım ❤
0 oy
(113 puan) tarafından
Herdefa yikarsak bu seferde üşütüp enfeksiyon olmazmi her evde kombi yoktur herhalde
tarafından
Kurulanacak ıslak kalmayacak ki
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Belirtileri neydi canim soyler misin ?
tarafından
Canım hic bi belirti yoktu idrari da beyaz yani normldi. Sadece bi ara idrari kokuyordu doktor hamileyken bana sende var bebege gecebilir dedi ilaç fayda etmemişti bende rutin kontrole götürdüm istahsiz dedim genel test yapalım dedi bende olur hic yapilmadi dedim öyle cikti idrar kültürü ve idrar testi ikisi yapildi
(7,791 puan) tarafından
Tm cnm bnde de sık sık enfeksiyon oluyo da... Cocukta belirti yok gibi ama olmasi bidahaki kontrolde bnde yaptirayim icim ragat etsin
tarafından
Kaç aylık kuzum
(7,791 puan) tarafından
Su an 5.5 cnm

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 52 göst.
5 gün önce Alışveriş-Hediye kategorisinde Miracinannesi.34 (728 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 108 göst.
0 oy
1 cevap 83 göst.
19 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 286 göst.
15 Aralık 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,041 soru

11,407,570 cevap

34,943 kullanıcı

...