0 oy
462 göst.
Diğer kategorisinde (487 puan) tarafından
Ev sahibi karşı komşumuz geçen gün öğrendik oğlu koronaymış ama söylemediler bize bugün geldi kapıyı çaldı çaldı açmadım yaşlı teyze zaten normalde herzaman bi işi düşse gelir hallederim ama bu sefer kapıyı açmadım bi iki saat sonra takrar geldi bu sefer açtım diyorki evdesin niye açmıyorsun bende dedim teyze oğlun koronaymış bebegim var korkuyorum hastalık iyice yayıldı diyorki oğlum gitti bende aşı oldum bana bisey olmadi dedim olsun asi olanlarada geçiyor neyse telefonu bozulmuş yaptım kapattım kapıyı sizce  ayıp mi oldu 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Korona olmadığı için gelmiş ama sen bilemezdin olmadığını 
(487 puan) tarafından
Kendide bileemzki belki de oldu yada olacak benim abim bize geldi sapasağlamdım hiçbişey yok ertesi gün başı cok ağrıyordu test yapmıştı pozitif çıktı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Telefonla diyeceğini desin bence bir şey isterse kapıya bıraksın kapıyı kapatsın sen al veya ver gir içeri karşılaşma 
(487 puan) tarafından
Söyledim zaten korkuyorum diye bidaha çalmaz heralde kapıyı bide kızıyor bana gelmiyorsun diye ben öz anneme babama bile gitmiyorum
0 oy
(120,777 puan) tarafından
soylemissin umarim bi daha gelmez ama o da kendince hakli yaa hem yasli hem tlf sorunu olmus 
(487 puan) tarafından
Bari maske takip gelse ağzı açık geliyor
0 oy
tarafından
İyi yaptn bcm napcn ya tam yaslida virüs var virus
0 oy
tarafından
Ayıp olmadı yapman gereken buydu yani haklı olarak 
(487 puan) tarafından
Öyle valla ne yapayım artik
0 oy
(612 puan) tarafından
Hiç bi sebep olmasa bile bi evin kapısı var diye illa her çalana açılmaz. Canım istemezse açmam valla ben.. 
0 oy
(402 puan) tarafından
Ayıp değil.hem hiç bir ayıp bebeğinizden değerli değil.yaşlılarımız çok cahil ve anlayışsız.aşı bulaşı engellemiyor sadece ağır geçirmeyi engelliyor.bundan sonra da açmayın.
(487 puan) tarafından
Haklisiniz
0 oy
tarafından
Cok basitini soyleyecem bir gece bile olsa cocugunun atesi cikip hasta olmasi mi teyzeye ayip olmasi mi? Bence teyzenin cani cehenneme 
(487 puan) tarafından
Ay allah korusun herşey çocuklarımız için vallahi ben hasta olsam ona kim bakacak onlar zaten el kadar. Haklisiniz söyledim zaten bidaha acmamda
0 oy
(3,212 puan) tarafından
Keşke hiç açmasaydın ya taşıyıcıysa? Ne yazık ki öyle bir dönemdeyiz ki kendimizi korumamız şart.
0 oy
(4,060 puan) tarafından
Bende olsam açmam açmıyorum da kapım kapalı duymuyorum diyorun zile basıyor bende çocuk uyuyor zile basma diyorum ☺️h
0 oy
(1,267 puan) tarafından
İkinciyi de acmasaydin ayıp olmazdı ama açmışsın belli etmeseydin evde olduğunu
(487 puan) tarafından
Yengem aşağıdan sepet sal dedi gördü evde olduğumu mecbur actim
0 oy
(2,529 puan) tarafından
canım valla ona ayıp buna ayip böyle yayılıyor virüs boşver bebeğinin hayatı daha önemli
0 oy
tarafından
Aferin kız bilinçli birisin 
0 oy
tarafından

1. Açmadın 

2. Çalıştığında niye açtın sende bir garipsin arkadaşım hem mecbur değilsin açmaya hiçte ayıp etmedin bu pandemi döneminde küsen küssün kırılan kırılsın 
(487 puan) tarafından
Yengem aşağıdan sepet sal dedi gördü evde olduğumu mecbur açtım
0 oy
(1,674 puan) tarafından
Onun gelmesi hata asi olsa bile tasiyici olabilir bence acma kapiyi bebegin varmis

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 183 göst.
20 Kasım 2021 Diğer kategorisinde sumeyyee (679 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 531 göst.
26 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde dunyali _birisi (282 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 488 göst.
19 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 587 göst.
21 Haziran 2024 Aile kategorisinde Melektrn (101 puan) tarafından soruldu

397,159 soru

11,878,679 cevap

35,995 kullanıcı

...