+11 oy
312 göst.
Diğer kategorisinde (1,850 puan) tarafından
Lütfen bayanlar Allah rızası için şu corona zamanı heleki vakalar ölümler bukadar çoğalmışken misafirim gelecek ne yapayım,toplanıp mangal yapacağız ne yapayım,misafirliğe gideceğim ne alayım diye yazmayın. Sizin bi yakınınız hasta olmamıştır,siz anneniz hastanedeyken acaba sesini bugün son kezmi duyacağım diye endişe etmemiş olabilirsiniz,sizin çocuğunuz okuldan geri kalmamıştır,sizin kocanız çalışırken 10 saat maske takmamıştır,hastaneye gidişte yer olmadığı için hastaneden çıkmak zorunda kalmamıştır. Nolur biraz daha sorumluluk. Allah rızası için el insaf. Hepimiz sıkıldık hepimiz bunaldık...

16 Cevaplar

+1 oy
(3,836 puan) tarafından
Allah herkesin yardimcisi olsun kuzum. keske kurunun yaninda yas da yanmasa. 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Boşuna yaziyosuuun anlayacak olan vakalardan anlaaarrr
+1 oy
(707 puan) tarafından
Ben hep uyarıyorum burda yazarak ama hemen linç eden oluyorum dediklerinize katılıyorum keşke herkes duyarlı olsa 
+1 oy
(5,376 puan) tarafından
Haziranda bitcekmiş korona cumhurbaşkanı da dedi zaten mayıs haziran gbi bitsin bu iş diye oyunmuş hep bunlar ya mahvettiler bizi 
(7,791 puan) tarafından
Bnm fikrimde bu ha tum yakinlarim nerdeyse korona olup atlattilar sonra esimin teyzesi korona oldu ama coxuklarina fln bulasmamis atni evdeyken nasil oluyosa gribin agir versiyonu okarak seyrediyo iste...
(5,376 puan) tarafından
Aynen canm ya ben evden çıkmıyom kimseyle görüşmüyoz dikkat etmiyo fln değilim ama korkup da psikolojimizi bozmaya da gerek yok yani
(7,791 puan) tarafından
Bnde oykeyim virus olmasa da cikmiyom cocuk var hava soguk kapinin onune ciksr hava aldiririm bu yani amane biliyim drvisik hastalik ya madem cok riskli yurtdisi girirs cikis yasaklansin mitingker yassklansin yani sacma
(1,850 puan) tarafından
Virüs yokta okullar niye kapalı aylardır esnaf kan ağlıyor açılsinadem üniversiteler boşalsin artık hastaneler
(5,376 puan) tarafından
Virüs yok mu dedim canm ben onu mu anladın
0 oy
tarafından

Ben bişey derim ama neyse küfredince bana küfürbaz diyolar işde hakediyolar covid19 olan çok iyi anlar kolay sanıyolar 

(612 puan) tarafından
Kız Rahime 3 çocukla burda nasıl vakit buluyon her postta varsın maşallah :D
tarafından
Bulurum bennn :)
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Valla arkadaşımın babaanesi vefat etti koronadan ve o kadar cok ölü varms ki kadini yikamaya sıra gelmemis:( beklettiler 1 gün daha..istanbulda bu dedigim .ve tv de 200 fln gösteriyo ya o da dogru degilms günlük ölüm 500 falanms .hala kyif derdnde olanlarn zekasndan şüphe ederim 
0 oy
tarafından
Şu anlattıklarını yapan kişilere girdikleri vebalimi hakkimi helal etmiyorum öbür dünyada hesaplasalim 
tarafından
1 senedir evden zorunlu şeyler dışında çıkmıyorum çıkmıyoruz ama millet yasak günü bile pikniğe bilmem neye gidiyor bende helal etmiyorum valla sevgim
tarafından
Aynen öle kuzum aynen ne zorluklarla doğumlar yaptık korka korka
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Aşiri dikkat edıyorum ama sadece benim dikat etmem sorunu çözmez canım herzaman dedım yine dıycem kurallara uymayan o ev bu ev gezen maskesini takmayan hiç bir kişiye kul hakkımı helal etmiyorum mecburu çikmak ayrı keyfı çıkmak ayrı Allah sonumuzu hayır etsin inşaAllah 
0 oy
(1,565 puan) tarafından
Sonuna kadar haklısın cnm keşke anlasalar bu dediklerini 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Şöyle bir gurup var evde oturan da oluyir gezen de oluyor diye bu nasıl akıl mantık beyinleri buna mı yetiyor ben anlamıyorum gerçekten dışardaki fildir fildir gezmezse eğer  kadar bulaş olmaz cogalmaz ve dolaylı yoldan da evdeki oturana geçmez evdeki oturan hiç mi market alışverişi yapmayacak hiç mi ansansore binip bı kapının önüne çıkamayacak hava almak için hiç mi eşi ise gidip gelmeyecek bunun en suçlusu devlet kendileri istediği gibi yapacağını yapıyor halk ne yapsın diyorum ama bize de Allah akıl fikir vermiş hadi onlarda yok kendimiz kullanalım.bari diyemiyoruz 
0 oy
(147 puan) tarafından
Gerçekten çok zor birşey şuan anneciğim içerde yatıyor ben başka odada oturuyorum kapıyı bile açmaya korkuyorum bize bulaşır diye ama onu bidaha göremem belki diye her sabah gidip bi kere bakıyorum. Allah kimseye yasatmasin 
0 oy
(10,333 puan) tarafından
Her sabah bin endişe ile bırakıyorum miniğimi umarım bakıcıda virüs yoktur diyerek okula gidiyorum Allahım lütfen bugün de hastalık kapmayayım diye geçiyor gün. Eve geldiğimde stres küpü oluyorum. Ben sadece öğretmenim, sağlık çalışanı ne yapsın peki... Online eğitim veriyoruz bu kez çocuklarımı özlüyorum. Bitsin bu illet diyoruz ama böyle bitmez biliyorum 
0 oy
tarafından

Paylaşım için çok teşekkür ederim kendi adıma<3

0 oy
(245 puan) tarafından
Çok haklısınız anlayan yok ama :( 
0 oy
(78 puan) tarafından
Korona korona dertler girsin oranaaa burama oh oh ;)) deyip deyip evde temizlik yapıyorum valla bizim millet akillnmaz 
0 oy
(2,722 puan) tarafından
N guzel demisn bizim cocuklarimizn cani yokmu evi bekliyoz millet orda burda sürtüyo hakkım haram olsn o gezip tozanlara ihtiyac disi disari cikanlara ama kim anlar bizde yaniyoz n yazikki

İlgili bir soru bulunamadı

379,422 soru

11,357,355 cevap

34,835 kullanıcı

...