0 oy
130 göst.
Diğer kategorisinde (17 puan) tarafından
Hanımlarr hem hamile veya çocuklu olup KPSS çalışan varmı acaba varsa kaç kişiyiz acaba nasıl gidiyor durumlar hangi sınava hazırlanıyoruz??

4 Cevaplar

0 oy
(3,466 puan) tarafından
Ben beden eğitimi öğretmeniyim hazırlanmaya çalışıyorum diyelim :) 
(17 puan) tarafından
Bende işletme mezunuyum ama sadece düz memurluk için hazırlanıyorum
-Reklam-
0 oy
(660 puan) tarafından
16 haftalık hamileyim beden eğitimi ogretmeniyim malum kpss. Ama hamilelikte zor çalışıyorum ya boşladım bu aralar :(
(17 puan) tarafından
Doğrudur canim bende işletme mezunuyum kpss B ye girmek istiyorum malum Kpss A bizim için baya zor Kpss B de iki yılda bir oluyor smdiden yavaş yavaş başlayım diyorum
0 oy
(402 puan) tarafından
Ben 4 yıllık 86 ile atanamadım.torpiliniz ya da günümüz adıyla referansınız yoksa boşuna yoruluyosunuz.
tarafından
Ben vazgeçtim yapanlara helal olsun ama tek kpssye odaklanmayı eğer genç iseniz özel sektöre yönelin
(17 puan) tarafından
Özel sektörü eşim pek istemiyor bende ya açıktan bişey okumak yada bankacılık için hazırlanmayi düşünüyorum işletme mezunuyum bende
tarafından
Valla kpss diye diye ömrünun en güzel çağları geçiyor hakkınızda hayırlısı olsun
(17 puan) tarafından
Yaaa canım aynen öyle amin canım hayırlısı ne ise o olsun
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Geçen sene denedim olmadı bu sene tekrar düşünüyorum kızım biraz büyüdü ama bakalım henüz başlamadım 
(17 puan) tarafından
Bende başlamadım canim bu sene hem bankacılık sınavına hazirlanir hem kpss ye hazırlanmayi düşünüyorum
(1,309 puan) tarafından
Ben bankayı da yapamadım halkbank sınavına girdim geçtim kişilik envanteri diye s alak saçma bişey vardı onda bıraktılar
(17 puan) tarafından
Alla alla ne soruyorlar ki sorular nasıl konular falan aynı kpss gibi mi
(1,309 puan) tarafından
İlk girdiğim öyleydi İngilizce falan da vardı ikincisi online olmuştu değişik mantık tarzı sorular vardı şimdi ne durumda bilmiyorum
(1,309 puan) tarafından
Kişilik envanteri de istediğimi alır istediğimi elerim demek içindi galiba
(17 puan) tarafından
Olabilir canim soyle baktım da bankacılık genel yetenek sınavına gerçekten çok karışık

İlgili bir soru bulunamadı

400,695 soru

11,988,586 cevap

36,171 kullanıcı

...