0 oy
112 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar haftalardır randevu için arıyorum hastaneyi saat 4te açılıyo diyolar 182 yi arıyorum randevu yok diyo çocuğum özel bi çocuk muayene olması lazım hastane çok uzak bize gidip numara almak için çocuğumun gözü kan topluyo içim parcalaniyo ama allah'ın belası hastahede randevu yokkk kafayı yicem özele gidiyim diyorum araştırma hastanesi kadar incelemezler ne yapacağımı bilmiyorum yaa

2 Cevaplar

0 oy
(5,720 puan) tarafından
Canım özelde para alıyorlar diye çok güzel makinelerde bakıyorlar. Bence randevu alamazsan ihmal etme özele git derim.. 
tarafından
Benim kızım down sendromlu gözleri kan topluyo bi ara yara olup kendiliğinden iyileşmiş şimdi detaylı bakılması lazım titreme var dediler gözünde ama bi zararı yokmuş şimdilik ilerde olur mu bilemeyiz
(5,720 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun kuzum ama hatırlatmayla.duserse eşim öyle almıştı mhrsden
tarafından
Sağol canım eğer randevu düşerse bildirim gelicek mrhsden bakalım ne zaman düşecek
(5,720 puan) tarafından
İnşaallah su mübarek günlerde düşürursn.cmm benim randevu
tarafından
Inşallah canım allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Özel daha iyi bakar
tarafından
Doğru canım eğer olmazsa özele gidicem ama doktor göz üstüne araştırma hastanesi var oraya git dedi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 90 göst.
3 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,124 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 532 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,410 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 68 göst.
7 Şubat 2024 Aile kategorisinde Myangell (577 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 56 göst.
3 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Yasemincee (1,272 puan) tarafından soruldu

384,707 soru

11,507,913 cevap

35,164 kullanıcı

...