0 oy
1,085 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Kızlar böyle bir haber gördüm gerçekten bu şekilde mi sizce de dr.lar gerçekleri saklıyor mu kafam karıştı benim de 

Çoğunluk inanmıyor bu bir OYUN aslında araştırsak gerçekten neler çıkar ne oyunlar olduğunu görürüz ben inanmıyorum demiyorum vardır ki ben zaten 1 senedir maskemi takıyorum evden dışarı h.sonlari bile korkudan çıkamıyoruz ama nereye kadar kısıtlama olacak ne zaman sona erecek hayatımız bu şekilde mi devam edecek insanlar göz göre göre ölecek mi dünyanın bir sonu mu geldi bende B Hepatit hastasıyım yani kronik çok şükür ki olmadım ama belki de oldum ayakta atlattım çalışıyorum işyerinde çok çıktı yakalanan eşimin işyerinden ama ikimizde gittik ikimizinde negatif çıktı bitsin artık bu kimin oyunu gerçekten varsa böyle bir oyun 

RABB'İM BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN ONLARI DA HELAL ETMİYORUM HAKKIMI 

image

image

image

30 Cevaplar

+6 oy
(1,327 puan) tarafından
Ben annemde eşimde kızımda yani cevre de hep gördüm Allah kimseye yaşatmasın daha bir hafta önce karı koca öldu kızları ise yoğun bakımda Allah sonumuzu hayır etsin inşaAllah bu inanmıyanlar yüzünden bu haldeyiz zaten 
(402 puan) tarafından
Cok şükür bir tane mantıklı yorum okudum.diğerlerini okudukça dehşete düştüm ve türkiyede neden bu kadar kolay yayıldığını bir kez daha anladım.bunlar hep inanmayıp gezenler
(1,327 puan) tarafından
Gercekten durum çok kötü başlarına gelmeden de anlamıycaklar canım
-Reklam-
+5 oy
(316 puan) tarafından
corona diye bırsey ewet war ama grıp gibi bırsey hastaneye yatanlar oluyor yatmıyan insanlarda hıc bırsey yok grıp gıbı 1 haftada ıglesıyorlar bunlarn hepsi oyun hastanelerde ılacla insanları olduruyorlar ılaclar cok agırmıs. bnm ewde atlatan kuzenım war aynı grıp yanı ama gencecik yasında hastaneye yatıp ılaclar dan sonra olende war bu bu hastalık war fakat bılınclı yapılan bırsey bilerek kasıtlı insanları olduruyorlar 
tarafından
Sen biraz fazla Amerikan filmi izlemissin. Hastaneye her yatan ölüyor mu? İlaçları her kullanan ya da ? Benim eşimin babası atlattı hem de ilaçlar sayesinde kurtuldu. Senin gibi düşünüp milleti zehirleyen aklını karıştıran hiç kimseye hakkımı helal etmiyorum.
(1,272 puan) tarafından
Artık  bende böyle düşünmeye başladım maalesef. Ortada Bi hastalık var evet ama bu kadar ölümcül olduğuna inanamıyorum.
tarafından
Ha hastanelerde öldürülüyor yani insanlar? Ne deyim kafa zehir maşallah !
(316 puan) tarafından
senın bende ne hakkın war be etsen ne etmeden ne ahahahha. bu bmm dusuncem inanmaz sın saygı duyarsın kımse kımseye inanmak zorunda deıl ama saygı duymak zorundasın polemıge cewırme
tarafından
Hiçte zorunlu değilim. Öbür tarafta görürsün ne hakkı olduğunu orda da böyle ahahahaha larsin
+5 oy
(1,524 puan) tarafından
Ülkeme aşıyı sokmayacağım diyen Tanzanya devlet başkanı neden öldürüldü kim öldürdü nasıl ört pas edildi? Ve öldürülmeden 1 hafta önce Avrupanın bir haber sitesinde Tanzanya devlet başkanının suyu ısınıyor sonu geldi gibisinden haberi kim yaptı ne kast etti?  Bu bir oyun. Virüs var evet ama öyle kendi kendine flan türeyip yayılmadı 
(11,217 puan) tarafından
Ah kardes hersey acikta Allah hidayet versinde gorsun artik bu millet.
tarafından
Gerçekten bu bir kumpas mi o zaman bunun hesabını kim verecek biri buna dur demeyecek mi ne zamana kadar biz bu şekilde hapis hayatı yaşicaz ya maske tak mesafeni koru tamam ama bu eve hapis ne böyle insanlar ölüyor kim veriyo bunun hesabını kimse ne olacak böyle yaa 1 senedir bu şekilde kısıtlama ne zaman kısıtlama bitecek oda belli değil
+3 oy
(5,376 puan) tarafından
Bugün yazdım daha bi arkadaşın postuna beyaz tv de çıkıyo Kaan Sarıaydın çok güzel anlatıyo bu bi oyun bu kadar ölümcül değil bı virüs bizi bilerek korkutuyolar arkadaşlar 
(11,217 puan) tarafından
Varsa da boyle pat siyw adsmi giturecek virswy degil. Isvecte korona olduk doktor evde dinlenin bir hafta sonrada isinize okulunuza donun dedi. Bu bir grip size verecegimiz bir ilac yok hastaneye gelmeyin dedi :)
(5,376 puan) tarafından
Aynen canm planlarını gerçekleştirmek için bizi eve tıkmak istiyorlar oyublar dönüyo
+2 oy
tarafından
Ben geçirdim eşim geçirdi ailem geçirdi yakınlarim geçirdi. Zaten bu inanmayanlar yüzünden bu haldeyizz umursamazlar her yere giderler. Şimdi hamileyim evden cikmiyorum birsey olur hâla inanmayanlar aşı karşıti olanlar var şakaaa gibilerr
(60 puan) tarafından
Alakası bile yok bende evden çıkmıyorum hatta iki maske bile takıyorum ama bazen karşıma öyle örnekle çıkıyor ki acaba diyorum bu sadece normal bulaşıcı grip mi
tarafından
Malesef normal gripden daha farklı keske grip olsa daha rahat oluruz. Allah kimseyi düşürmesin
(60 puan) tarafından
Amin inşallah en kısa zamanda kurtuluruz
+1 oy
tarafından
Teyzemin esi bir ay yoğun bakımda kaldı cigerleri iflas etti iki kez kök hücre tedavisi uygulandı ondan sonra düzeldi , eniştemin annesi ve ablası kardeşi ve teyzemler de eniştemle aynı anda kovid oldular  teyzemler ve küçük görümcesi zor atlattılar , ama teyzemin kaynanası ve büyük görümcesi yoğun bakıma yattı büyük görümce yoğun bakıma yattıktan iki gün sonra , kayınvalidesi de 13 gün sonra covidden vefat ettiler 
+1 oy
tarafından
Cok sey var söylencek de yaz yaz bitmez degmez. Hersey duzmece net..
+1 oy
(3,099 puan) tarafından
Canım Allah kimseye yaşatmasın ama hani diyorlar ya kronik hastalara daha çok bulaşıyor diye bence o kronik hastalara verdikleri ilaç çok agir olduğundan vücut kaldirmayip vefat etmelerine yol açıyor gibime geliyo gerçekten ama bilmiyorum sadece bir düşünce 
+1 oy
(1,550 puan) tarafından
İnanmıyor olmamız gerçekleri değiştirmiyor. İnsan eliyle üretilmiş olması insanların öldüğü gerçeğini değiştirmiyor. Elimde olan veriler gerçek.. İnsanlar acı çekiyor veya acı çekerek ölüyor.. Ben gerçeğe inanıyorum. Dünya tarihinde defalarca böyle salgınlar olmuş olmaya da devam edecek. Biz kendimizi korumak zorundayız, 
0 oy
(60 puan) tarafından
Benim yakın akrabamın hiçbir şeyi yoktu 2.aşıyı vurduktan sonra adam öldü aşıdan dolayı mi neyden bilmiyorum ama o 2. Aşıya kadar hiçbir şeyi yoktu 
(11,217 puan) tarafından
Otopsi istesin . Tabi yaparlarsa. Yapmazlar otopsi yasak. Cunku kimin neyden öldugu ortaya cikicak  . Bu bile herseyi anlatiyorda illa gormek istemiyoruz. 3 dilde okuyup arastiriorum. Butun dunya uyandida biz hala uyuyoruz.
0 oy
(3,836 puan) tarafından
malesef inanmayanlar ölmüyor sadece. tam tersine hastaligi olan korunan ölüyor. ama madem arkadaslar kendine guveniyor maske takmasinlar gerek yok asi olmasinlar gerek yok. boyle bi dunya varsa yasasinlar. asi pedofili 8 milyon cocuk boyle gercekler var. dogru bilgi isteyen dogru arastirmali. neyin kiyasi bunlar ben anlamadim. 
tarafından
Baska ulkedesiniz anladik ama bu virus zaten baska ulkeden gelmedimi yayilmadimi dunyaya o zaman hakkimiza giriyorsunuz
(1,327 puan) tarafından
Hakkını helal etmıyen benim nerde olursan ol bilinçli devranmıyorsun sana birşey olmıya bilir başkasina olur benim ülkemde yoktu başka ülkeden geldı yapıstı yakamıza yine diyorum asla hakkımı helal etmiyorum kurallara uymayan herkese
(3,836 puan) tarafından
boyle bi hastalik var. asi kotu birsey olsa saglik calisanlari olmazdi. ÜLKE BÜYÜKLERİ asi olmak icin birbiriyle yarismazdi dimi. kim napacak sizin cipli beyninizi ya size bize cip taksalar nolacak kimiz biz ya. Allah askina bu kadar onemsemeyin kendinizi. Korona oyle veya boyle var insanlar ölüyorsa boyle bi gercekte vardır. bende ilacsiz atlattim marifet mi bu yani. amac yakalanmamak. her asi her tedavi yan etki yapar. her hastalikta boyledir bu. havvaali alyam bazi insanlara birsey anlatamiyorsun basina gelse de boyle anlamiyorlar.
tarafından
Turkiyede yasamiyomus marsa git orda yaşa
(1,327 puan) tarafından
Gercekten anlamıyorlar benim annem kronik hasta kaç defa hava takıldı kalp damarlari tıkalı ilaçla atlattı kızımda kardeşimde kaynamlarda etrafimda herkes ve annem iğnesinide oldu çok şükür azdaha iyi şimdi dediğin gibi millet vekilleri bile aşi oluyor ben hep derim tedbir bizden taktir Allahtan dir canım
0 oy
tarafından
Korkuyorum evladım için ama bende artik eskisi gibi inanmıyorum ne yalan söyleyim yengem korona dediler amcamla bir hafta aynı yerde yatmislar o negatifti kadının tek belirtisi tat kaybiydi ilac vermişler sabah 8 akşam 8 tane iki gün onu alınca hastanelik oldu bunlar kafamı kurcalıyor benimde 
(1,272 puan) tarafından
Bende corona oldum eşimde hiç bişe çıkmadı. Abimin eşi oldu abimde hiç bişe çıkmadı. Amcamın oğlu korona oldu amcamda ve yengemde hiç bir şey çıkmadı. Yani çok garip. Ben astım hastasıyım. Sadece tat ve koku kaybı yaşadım.
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Oyunu falan bilmem de ben su an pozitifim

Bundan bir kaç ay önce normal grip olmuştum o bundan bin kat daha beterdi oluyorum sandım o zaman şimdi iyiyim 
(402 puan) tarafından
O zaman geçirdiğiniz de coviddi büyük ihtimalle antikor kazandığınız için şu an hafif geçiyor.
(3,552 puan) tarafından
Bilemiyorum artık Allah bilir
0 oy
(5,488 puan) tarafından
Pandemi dönemi var evet bu hastalığa inanıyorum akrabalarımı kaybettim ama kendiliğinden çıkmadı üretildiğine inanıyorum detayları bilmiyorum bakamıyorum vicdanım el vermiyo herkese her şeye kızıyorum ama kendimde kalıyo herkes inanmak istediğine inanıyo
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Valla bende başından beri inanıyorum ama saygı duyuyorum maske yi de takıyorum 

Ama kendimi o maskeyle zehirliyorum bununda farkındayım 
(1,272 puan) tarafından
Maskelerle ilgilide farklı şeyler ortaya çıktı :( kurtçuk gibi... Ne düşüneceğimi bilemiyorum gerçekten.
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Arkadasimin babaannesi de inanmiyodu surekli evine misafir aliyodu dün koronadan öldü..kocasi da agir..hee corona yok ilaclar öldürdü siz ole düşünün..
0 oy
(19 puan) tarafından
Babanemi kaybettik bence artık gerçekten ciddiyetinin farkına varmak lazım bu lanet hastalığın. Babam hastanede 15 gün yattı ölümden döndü aynı şekilde dedem. Annem ve abimde oldu evet onlar çok ağır geçirmedi kronik bir hastalıkları olmadığı için ama hafife alınacak bir hastalık değil. Hasar bırakıyor gittiğinde de. Babamın kasları yok oldu eridi kasları ve karaciğerinde sıkıntı çıktı. İnanmayan insanlar yüzünden vaka sayıları 50 bin oldu ve hala bu lanet hastalık gitmedi böyle insanlar yüzünden de daha çok gitmeyecek gibi duruyor...
0 oy
(43 puan) tarafından

Canım bu salgın doğru kayınvaldem bir hafta hastanede yattı ama kayınbabam evde ilaçla atlattı.

Çoook şükür biz olmadık ama bilemeyiz ki belkş bizlerde yakalnırız dikkat etmezsek dikkat etmezseler. 

0 oy
(5,721 puan) tarafından
Valla çevremizde çoğu kişi ağır şekilde atlattı olmaya da devam ediyor. Genç akrabamız hastanede şuanda tedavi görüyor..bunlar yalan değil.
0 oy
tarafından
Tabiki ölümcül kaç tane can gitti allah düşmanıma bile yaşatmasın 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 291 göst.
20 Ekim 2021 Diğer kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 62 göst.
3 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asli.52 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 306 göst.
24 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Eda00 (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 112 göst.
31 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Berre0101 (10 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...