+1 oy
516 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Emziriyorum şuanda daha önce hiç hapla korunmadım, cezaretteyi nasıl kullanırım ? Bilgisi olan bakabilir mı? Adet olduktan sonra mı başlıcam kullanmaya 

8 Cevaplar

0 oy
(10,986 puan) tarafından
Emziren hap ıcebiliyor mu? 
tarafından
Cezarette 'yi içebiliyormuş
(10,986 puan) tarafından
Gercı Bn hap içerken kaldım
-Reklam-
0 oy
(8,589 puan) tarafından
En iyi korunma yöntemi bacı gardaş uyumak sırt sırta :D
tarafından
Evet doğru keşke mümkün olsa buda:)
(8,589 puan) tarafından
Miray Hayr oyle uyumuyoz.  Esprisine soyledim :D
tarafından
Hahahaaa oda pek  mümkün olmuyir bacım
(8,589 puan) tarafından
Evet hemde hiç :)
tarafından
Hahaha ne bileyim kız :D
0 oy
tarafından
düzenlendi
Başlayınca ilk 1 hafta ekstra korunmaniz gerekiyor hapları saati saatine iç emzirenler sadece bunu kullanabiliyor iccinde 28 tane var 
tarafından
Cok sordum ama ne kadar güvenilir peki sen nezamandan beri kullanıyorsun
tarafından
Canım digerleriyle aynı koruma oranı eğer içmeyi unutmazsan sıkıntı olmaz ben ilk 10 ay kullandım sonra başka hap aldım ama sütüm gitti
tarafından
Yani bunu kullanmaya başladıktan sonra bi hafta başka bi yöntemle daha koruncaz? Adet olasıya kadar beklememe gerek yok değil mi hapı içmek için?
tarafından
Canım adeti bekleyemezsin ki ben 1 yıl adet görmedim adet beklesem ohoo. İlk 1 yıl adet olmama ve düzensiz adet olma ihtimalin var başla sen ama bir hafta prospektuste de yazıyor ekstra korunun prez falan
tarafından
Evet haklısın düzensiz oluyormus, sağolasın canım:)
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Canım emzurenler doğum kontrol hapı kullanamıyor diye biliyorum spiral taktirabilirsin
tarafından
Cezaretteyi icebiliyormus diye duydum canım ben
(3,099 puan) tarafından
Doktorun dediyse bı sorun olmaz heralde
tarafından
Yok doktor demedi burda okudum ve netten araştırdım
(3,099 puan) tarafından
Canım cezarette ne onuda ilk defa duydum valla sen genede doktora danismadan kullanma neyse o artık bilmiyorum
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Adetin 4. 5. Günü başlanıyor doğum kontrol hapları 
tarafından
Adetim düzensiz oluyor daha olmadım olasıya kadar bekliycem mı içmek için hapı
(1,850 puan) tarafından
Okadarini ya ebeye sor sağlık ocağına yada bi Dr a danış. Istersen netten araştır bilmiyorum
0 oy
tarafından

Ben kullanmıştım bebeğim 5 aylıktı üç buçuk aylık hamile olduğumu öğrendim bu hapin sayesinde:angry: üstelik emziriyordum:woot:

Şimdi biri 2 yaşında biri 3 yaşında ve ben kafayı yemek üzereyim

tarafından
Her gün sabah 9 aynı saatte alıyordum doktora gitim afedersin özel bölgemde ağır vardır diye ultrason yaptı ah hamilersin dedi baktı eti 18 haftalık dedi dur cinsiyetde bakayım dedi 4 oğlun geliyor dedi ben şok üstüne şok yaşadim
tarafından
Ayy çok güldüm canım 18 haftalık bide hayatının şokunu yaşamışsındır  :D inşallah hamile kalmam yuttum birini bakalım
tarafından
Allah gönlüne göre versin 3 hamileyim de baya kilo almıştım ama son hamileyim de sadece 2 kilo aldım yani hiç göbeğim bile yoktu yani doktora gitmeseydim emziriyorum diye ondan dolayı sütden kaynaklanıyor ondan Regel olmuyor  düşünürdüm  iyi ki doğumda fark etmedim
tarafından
Evet canım iyiki erken farketmissjn
tarafından
Yani o bir türlü daha büyük bir şok olurdu benim için:)
0 oy
tarafından
Ben 1 haftadır kullanıyorum hergun aynı saatte iç dedi doktorum emziriyorum bende, ama buradakiler onunla bile hamile kalabilecegimizi söylüyorlar ondan ekstra eşimde korunuyoe kızım 4 aylık çünkü daha
tarafından
Eşim priz. korunmak istemiyor sadece ben koruncam, oglum 9 aylık benimde ilk 1 hafta ayriyetten korunmak gereklimi acaba? Spralle bile hamile kalan var olcak oldu mu oluyo yani
tarafından
Evet canım ayriyetten korunmak daha lazım sadece ilaca güvenme
0 oy
(91 puan) tarafından
3 aylık iğne en rahatı canim
tarafından
O da hormonları çok etkiliyor mus

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 193 göst.
27 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Omerim (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 94 göst.
18 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Elifarasss (788 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 796 göst.
15 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde duygumiray (352 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 174 göst.
24 Mart 2024 Diğer kategorisinde sevgigoksu (88 puan) tarafından soruldu

383,067 soru

11,466,310 cevap

35,069 kullanıcı