0 oy
384 göst.
Diğer kategorisinde (158 puan) tarafından

Kızlar eşinizin AÇIK sözlü olmasını mı yoksa bazı şeyleri içinde tutmasını mı severseniz.. 

Örneğin bir durum olduğunda size hemen anlatıp sizinle paylaşmasından hoşlanır mısınız. Yoksa anlatmasa da olur mu.

Başka bir örnek. Sizde beğenmediği birşeyi direk yüzünüze söylemesi sizi rahatsız eder mi 

28 Cevaplar

0 oy
(8,581 puan) tarafından
Açık sözlü olsun canımı yesin☺
-Reklam-
0 oy
(402 puan) tarafından
Söylemeli ki gerçekten hatalıysam düzelteyim.söylemeyip içinde yaşarsa ben ona göre yanlış olan şeyi sürdürürsem bu sogumasına sebep olabilir.zaten evlilikte ne sorun olulorsa iletişimsizlikten oluyor
0 oy
(7,972 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Açik sözlü olmasi her zaman iyidir ama bazi seyleri duymamayi da tercih ederim

Bende begenmedigi biseyi söylemek yerine cnm şöyle yapsan daha iyi olur diyerek nazik bi tavir sergilerse memnun kalirim.. 

Cok sukur bin sukur eşimden yana hic boyle bi sorunum olmadi
0 oy
(280 puan) tarafından
Acik sozlu olmasıni isterim
0 oy
tarafından
Acık sozlu en sevdıgım seyı de bu neden cunku karı koca gibi aramızda hersey konusuluyor canım sohbet muhabbet tarzu
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Açık sözlü ancak neyi nasıl söyleyeceğini bilen biri olmalı. Hayatı paylaşmak için evlendik ben anlatsın isterim. 
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Fazlasıyla  açık sözlüdür kendisi

0 oy
(3,836 puan) tarafından

esim genelde soyler zaten icinde tutamaz birseyi. bende de begenmedigi seyleri soylese bazen kirici olabilir tabi. simdiye kadar soylemedi ya da ben kirilmadim :D

0 oy
(5,406 puan) tarafından
Çok açık sözlü de iyi değil. Söylenmeyecek şeyleri hiç söyleyip canımı sıkmaz bu durumu seviyorum. Mesele birşey olsa yüzüme vurmaz. Bazı şeyleri içinde halleder bu konuda çok olgun ben öyle değilim ben hemen söylüyorum. Biraz biraz ona benzemeye başladım inşallah ☺
0 oy
(894 puan) tarafından

Her ikisini de isterim:D duymak istemediklerimi söyler istediklerimi söylemez. Açık sözlü diyemem ama olumlu olumsuz duygularını bir şekilde belli eder

0 oy
tarafından
Benimle herşeyi paylaşmasını isterim açık sözlülük her zaman iyidir 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Benimki olan olayları bana 1 hafta geçince normalmiş gibi anlatıyo niye baştan söylemedin böyle önemli bişeyi diyorum ben kadınıyım dk sonda arayıp anlatıyım diyo onun lafı bitmeden ben 3 kişiye anlatmış oluyorum ahahahah :D 
0 oy
tarafından
Eşim çok açık sözlü degil yerine göre. Ama kaynım her b. Oka konuşur ne büyük dinler ne küçük saygısız. saygı çerçevesinde olması gerek açık sözlülük bence marifet degil. 
0 oy
(392 puan) tarafından
Açık sözlü olmak iyi evet ama herşeyi de didik didik eden soyleyen erkekten hoşlanmam. Eşim ayarını tutturuyor. Söylenecek şey var soylenmeyecek şey var. 
0 oy
(841 puan) tarafından
Açık sözlü herseyi anlatır paylaşır ona sözüm yok fakat bende biseyi yüzüme söyleyince canım sıkılıyor mesela makyaj yapıyorum güzel oldun demiyor yakışmıyor sevmiyorum diyor moralim bozuluyor moralim bozulunca da yanlış anlıyorsun kötü bişey demiyorum doğal güzelsin der bunun gibi daha çok 
0 oy
(210 puan) tarafından
Benim eşim çok açık sözlü bu huyunu seviyorum 
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Açık sözlüdür paylaşır işyerinde yolda uykusunda rüyasında neler olmuş hep söyler :) söylemezse tuhaf geliyor bana geçen işe yeni biri gelmiş 1 hafta olmuş hiç Bahsetmedi o da şaşırdı ben de şaşırdım nasıl ya diye :))) içinde tutan insan sinsi geliyor bana sevmiyorum her gün saatlerce sohbet edebiliriz her konudan. Rahatsız olduğu şeyleri de söyler ama eleştirir gibi değil nasıl desem ya böyle yapıyorsun ama ben böyle kötü hissediyorum şöyle yapalım filan der bazen şakayla karışık söyler ama ben anlarım. ben de ona diyebilirim her şeyi. Dedikodu bile yaparız masumane :) Kavga etmeden ses yükseltmeden içimizde biriktirmeden konuşup anlaşma taraftarıyım bu konuda çok uyardım içinde biriktirme hele kavga anında asla önüme sürme 
0 oy
(95 puan) tarafından
Benim zaten eşim açık sözlü bir şeyi anında der ilk başta kırılırım sonra dediği şey doğru çıkıyor:)) 
0 oy
tarafından
Acik sozlulukle patavatsızlık arasindaki o ince cizgiyi koruyabilirse ne alâ...
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Açık sözlü olmasını isterim

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 262 göst.
7 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Paşanınannesi (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 247 göst.
10 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 307 göst.