0 oy
278 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,490 puan) tarafından
Sorum yukarda kızlar elidor olmasın onu kullanıyorum zaten şimdi 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doğal bioder denesen 
(1,490 puan) tarafından
Fiyatı nasıl canım
-Reklam-
0 oy
(124 puan) tarafından
Benim de aynı 1 avuç çıkıyor bi duş almada 
(1,490 puan) tarafından
Aynı canım ya
0 oy
tarafından
Aile hekiminden çinko vitamini alin kullanin ama istahiniza 1 hafta dikkat edin demir düşüklüğünüz varmi ondan olabilir eger vitamin eksikliği yoksa çinko iyi geliyor gurlesiyo cabuk uzuyo sac
tarafından
Kız benim de saçlarım çok dökülüyor doktor çinko yazdı ama aşırı kabızlık yaptı bnde ya
tarafından
Bende yapmadi cnm ama saclarima cok fayda etti
0 oy
(181 puan) tarafından
Canım instagram da Arap makyaj dünyası diye bir sayfa var ordan ben yağ kullandım ilkte biraz saçların aynı dökülüyor ama zamanla kesiliyor saçların inanılmaz sağlıklı ve hızlı uzuyor gürleşiyor yumuşuyor tavsiye ederim ben çok memnunum 
(181 puan) tarafından
Ve kime önersem memnun kaldı
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Bioxcin kesin çözüm ben bi kutu kullandım ve ikincisine gerek kalmadan bütün dökülen saçlarımın yerine geldi işaret parmağı kadar uzadılar bende kel kaliyodum neredeyse
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Elseve pembe kapak bidr gecen elidor aldım guclu saclar diye oda guzel saclarim avuc avuc dikuluyodu sukur simdi dokulmuyo 
tarafından
Benim de saçlarım çok dökülüyor elseve pembe kapak bana başta iyi geldi ama sonra tekrar dökmeye başladı
(2,722 puan) tarafından
Elidor dene bide canım güclü saclar olan pembemsi kutu sanirm oda guzl
tarafından
Deneyecem inşallah ya çünkü başkası da önerdi bunu
(2,722 puan) tarafından
İnsllh isine yarar bana bu ikisi iui geldi canm
tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(44,758 puan) tarafından

Benim kizimdada kepek oluştu napcam bilmiyorum:ermm:

0 oy
(2,127 puan) tarafından
Sarımsaklı sampuan kullan 
0 oy
(1,885 puan) tarafından

image

hamilelikten dolayı dökülüyordu saçlarım bu iyi geldi kesti dökülmeyi
0 oy
(72 puan) tarafından
Avon saç dökülmesine karşı tek şampuan ve tek saç kremi var fiyatında uygun birebir iyi geliyor
0 oy
(95 puan) tarafından
Ben Panten kullanıyorum 3dk mucize kremi bakım yağları falan şükür dökülmüyor bende küçükken dökülüyordu 
0 oy
(57 puan) tarafından
Firmasinin sarımsaklı şampuanı oneririm tamamen bitkisel koparak dökülmeleri önler saçı uzatır ve besler saçlarının karışmasını engeller
0 oy
(392 puan) tarafından
Revox kullan canım en az 3 ay düzenli bir şekilde kan tahlili yaptır öncelikle kan değerlerinde sorun varsa ondan kaynaklıda olabilir yoksa revoxu mutlaka kullan bitkisel içerikli bir şampuan ama etkisi muhteşem tek tel dökülme kalmadı bende ve yanlarımda boşluklarım olmaya başlamıştı ayva tüyü gibi çıkmaya başladı saçlarımı yoğunlaştırdı ve hızlı uzamasına da yardımcı oluyor 
0 oy
(13 puan) tarafından

Ben ne kullandıysam olmadı şimdi daline başladım kızımdan önce :D o iyi geliyor eskisi gibi dökülmüyor artık

(13 puan) tarafından
Hayır yaa erkeğin burada ne işi var gerçeği sapık her yerde 25 yaşında hamile bir kadınım
tarafından
Kz oyle deme burda bir suru var erkek ara sira belli ediyorlar kendilerini :))) ciddiyim. Bu arada Allah bagislasin yavrunu bide o kaynananin ismini koyma kizina gormustum postuna daha guzel ism koy kizini dusun ilerde demesin b3nim adim niye boyle bide okulda dalga gecerler
(13 puan) tarafından
Eşim çok istiyor ya daha dün tartıştık bu konuyu vazgeçmiyor ben de tamam dedim artık kızına sen hesap verirsin dedin ben zaten ikinci bir isim istiyorum neyse diğer konuyla ilgili de doğru söylüyorsun biraz önce bir post attım ultrason fotoğrafı biri instagram hesabını yazmış oradan yardımcı olurum diye ne insanlar var ya
tarafından
Aynen dikkatli ol resim falanda paylasma
tarafından
Bende erkeğim bebekler

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 155 göst.
7 Mayıs 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde G.ll0 (1,546 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 332 göst.
0 oy
8 cevap 179 göst.