0 oy
219 göst.
Diğer kategorisinde (2,375 puan) tarafından
kızceler bi sorum DHA smdi kucuk kızımın kafasında az bi konak var deri soyuluyor tam bıngıldagn ora diger yerleri aldm zeytinyağ sürdüm yarın sabah yıkasak sıkıntı olur mu ona göre uyutcam

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kasinmaz mi kafasi yarina kadar
(2,375 puan) tarafından
yıkayacam kıyamadım yavruma
-Reklam-
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Ya bence pamuklu suylada bari olsun sil rahatsız eder gibime geldi 
(2,375 puan) tarafından
yaaa tuh kıyamadım yıkayalım bari iyice yumusasn dediydm gunduz işlerimiz vardı
(2,127 puan) tarafından
Bencede canım yıka rahatlasın
(2,375 puan) tarafından
aynen cnm son 5dk yıkıcaz:) yavruma
0 oy
tarafından
Banyo etmeden yarım saat önce sursen daha iyi olur. Asit oluyor çünkü belki yakabilir
(2,375 puan) tarafından
tmm cnm yıkıcaz
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Biz 15 20 dk bekletip yaptırıyoduk
(2,375 puan) tarafından
tmm cnm
0 oy
(392 puan) tarafından
En fazla 20dk. Asitli o çok zararlı sakin öyle bişey yapmayın. Birde zaten konak varsa sürüp yumuşamasını bekleyip konak tarağı ile taramanız lazım yoksa geçmez. 
(2,375 puan) tarafından
ya ne zararı olur ki ya bende sürmüş bulundum gündüz yapacaktım şler vardı emmek istedi fln hep sürekli konak tarsgm yok normal tarakla yapsm korkym yumusak ya bende yıkaylım dedim esime de yinede bimsorayö dedm buraya
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Bebek yağı kullan ben hiç bişey fayda etmedi doktordan duymuştum bebek yağı denedim  sürdüm güzelce 20 dk belledim tarafım hepsi döküldü
(2,375 puan) tarafından
ya bideablasının tarafıyla hafif taradım uzun bekleyince etkili oluyor onu denemedim hiç bebek yagısını bulamadmkı
(3,681 puan) tarafından
Dalin Bebek yağı al o hemen etki ediyor benimkisi tüm kafası komple oldu onu sürdüm 1 haftada bitti ve sampuanini değiştir mutlaka
(2,375 puan) tarafından
ya ondan bi ara vardı ay bi bakaym bulamazsam alaym bide ben kendim soydum snrada korkuyor insan tm cnm
(3,681 puan) tarafından
Sakın kendin soyma ve zorlama enfeksiyon kapar yoksa kendisi dökülür dokulmessede zorlama şampuan Sebamed al kullan onun faydasını da görürsün canım
0 oy
tarafından
Canım yarına bekletmesen daha iyi olurdu 
(2,375 puan) tarafından
bekletmedim cnm vicdan el vermedi sürmüş bulundum tam uyuyacagı zaman neyse misler gbi uyudu
0 oy
(304 puan) tarafından
Kız en fazla yarım saat bekletin diyorlar öyle yarına kadar nasıl durur yavru
(2,375 puan) tarafından
tmm kuzu benmkode soru işte bende durmaz diye geciridm içimden ama uykusuda cok olunca yıkadık uyudu mis gbi i
(304 puan) tarafından
Ohhh mis gibi işte ne güzel :)
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Kiz o kadar heklenmez yarim saat bekletsen yeter 
(2,375 puan) tarafından
yıkadık misler gibi uyudu daha etkili oldu wlla gectı gbi
(4,152 puan) tarafından
Ohh mis gibi sabaha kadar uyur insaallaah ♥️Aynn aynn yarim saat durmasi yetiyo bnde yapiyorum kuzuma.
(2,375 puan) tarafından
ya onlar uyuyunca karınları doyunca rahat ettilce mutlu oluyorum kğcük memeye yapıstı:)  Saol cnm
(4,152 puan) tarafından
:-))(

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 34 göst.
20 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Livmirmin1993 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 160 göst.
28 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Suzanne34 (11 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 399 göst.
27 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Minik20 (5,366 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 504 göst.

381,125 soru

11,410,141 cevap

34,947 kullanıcı

...