0 oy
224 göst.
Diğer kategorisinde (274 puan) tarafından
Kızlar 3.ye hamileyim ama 2 çocuğum da da hiçbirşey almadım kaynanamlarla yaşıyordum ve kaynanam hiçbirşey aldırmadı da almadı da ne gerek var yok yere masraf diyerek bnde o zamanlar cahildim ve seslenmiyordum kimseye.esimde ztn aynı bnm gibiydi.onun bunun vermesiyle 2 çocuk büyüttüm aklınıza ne geliyorsa herşeyi beşiğinden tutun da çorabına kadar.simdi ise sanki ilk çocuğum gibi hevesleniyorum ve herşeyi almak istiyorum ama ne alacağımi bilmiyorum yardımcı olur musunuz lütfen.

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Battaniye 

Takım kiyafetler

Zıbın 

Patik 

Çorap 

Kızda saç bandı 

Elbise 

Toka 
(274 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım erkek buda erkek :))
tarafından
Benim kız ya aklım süsü püse gitti ☺️
O zaman papyon flar önlük falan al canım sağlıkla gelsin
(274 puan) tarafından
Amin inşallah sağol cnm.
-Reklam-
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Hayırlı olsun aklinda kalmasin herseyini eksiksiz al 10. Da olsa o heyecan ayni 
(274 puan) tarafından
Aynen canım bide o zamanlar cahil ve küçük olunca çocuk heyecan nedir bilmiyorsun ama şimdi farklı nedense :))
0 oy
(5,621 puan) tarafından
Canım gir bebek mağazasına ne ihtiyaçsa zaten söylüyorlar ne beğenirsen al içinde birşey kalmasın 

Ben kendi aldıklarımı söyleyeyim 

Hastane çıkışı 

Zıbın 

Çoraplı don

Takım 

Battaniye

Kundak 

Ağız mendili 

Ter havlusu 

Tırnak makası 

Bebek küvet takımı 

Aklıma gelenler bunlar canım ve ben ne aldıysam hepsini 0-6  veya 3-6 ay aldım yeni doğan her bebeğe olmuyormuş kilosuna bağlıymış bende işimi riske atmak istemedim Rabbim sağlıklı sıhhatli ömürlü kucağınıza almak nasip etsin inşallah 
(274 puan) tarafından
Sağol.canim yorumun için aynen küçük çocuk tez buyur derler ztn 3 6 aylık almayı düşünüyorum 0 3icin fazla almak istemiyorum. Kirklisin bi yere gidilmiyor virüsten dolayıda fazla gelen olmaz o yüzden 3 6 düşünüyorum
(5,621 puan) tarafından
Aynen öyle canım:)
0 oy
(5,406 puan) tarafından

Hiç kimseyi takmam. 12. Haftada bebegimin cinsiyeti belli oldu şükürler olsun her ay birşeyler aldım şu an 37. Haftadayız herşeyi var maşallah heryer eşya kıyafet dolu. Kimseyi ırgalamaz. Kaynanam çok alma biz de alıyoruz akrabalar da getirir dedi :woot: milleti mi bekleyelim anne dedim. Ben temel ihtiyaçları alıyorum sen hediye alirsan sana kalmış istersen de alma biz aldık dedim. 

(274 puan) tarafından
Işte şimdiki aklım olsa şuan banada kimse karisamiyor uyuyan dev uyandı hem de iyi uyandi ;)

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 259 göst.
16 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 144 göst.
7 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yv (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 563 göst.
0 oy
14 cevap 281 göst.
9 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu