0 oy
431 göst.
Diğer kategorisinde (253 puan) tarafından

Kızlar gündüz hiç bisey yoktu 1 saat içinde birden bire oldu bilen başına gelen var mı nedir bu ya kaşıntısı falan yok elini surmuyo hiç ama anlamadım niye birdenbire böyle oldu

image

15 Cevaplar

+2 oy
(5,311 puan) tarafından
Yediğin bişey alerji yapmış gbi kuzum
(253 puan) tarafından
Farklı hiç bisey vermedim ki bugün her zaman tükettiği 3 gün kuralı ile verdiğim sebzeler çorbalar dışında alerji olsa sadece bi yerde mı çıkar acaba yoksa yayılır mı vucuduna
(5,311 puan) tarafından
Yayılır kuzum verdiğin 3 gün kuralındaki besin yapmış olabilir yada senin yediklerin süt alıyorsa oradan da  yapmış olabilir
(253 puan) tarafından
Yok canım emmiyo şuan 11 aylık 5 aylıkken ek gıdaya başladık ama alerjisi çıkmadı biseye anlamadım ya
(5,311 puan) tarafından
Takipnet vücuda dağılıyorsa alerji kakasınıda takipe al bişey olmuyorsada  sıcak veya giydiği hırka kıyafet yapmış olabilit terletince
-Reklam-
+1 oy
(1,472 puan) tarafından
Kız çok kötü olmuş ya kıyafeti mi sürttü acaba
(253 puan) tarafından
Ya anlamadım ki bende daha önce isilik olmuştu ama o böyle değildi krem falan sürdüm banyo yaptırdım şimdi ama baktıkça benim içim sizliyo resmen
(1,472 puan) tarafından
Aynen benim bile içim gitti canım boğazı geniş bişeler giydir bnce
(253 puan) tarafından
Tamam canım çıkarıp yatmadan tekrar bi krem sürüp farklı giydiririm sağol Allah razı olsun
(1,472 puan) tarafından
Senden de canım geçmiş olsun
+1 oy
tarafından
Benim oğlumun da oluyo çenesi yelek giydirdigimde oluyo elbisesinden olmstr kuzum
(253 puan) tarafından
Ayyy inşallah oyledirde geçer ya baktıkça canımdan can gidiyo
tarafından
Elbisesini utuluyomusn cnm üstünü dgs istersen kuzum fermuarlı giysilerde yapyo
(253 puan) tarafından
Kıyafetlerini hep ayrı yıkayıp ayrı kurutup utuluyorum canım çıkarıyım ustundekini o zaman ama olduğu zaman üstünde bu yoktu normal bisiklet yaka bi penye vardı inşallah geçer bisey çıkmaz ya
tarafından
İns canım yakasindan dolayı olbiliyr canm sert oluyoya
0 oy
(119,071 puan) tarafından
Uuufff giyimden olmustur yaa
(253 puan) tarafından
Ya aslında boğazını kadar değen bisey giydirmedim ama mama önlüğü takılı hep aşırı salyası var musluk gibi akıyo resmen ondan mı oldu ki acaba ya
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Kıyafetin yakasını kontrol et surtmus tahris olmuş canım. Benim kızımın da fermuarlı bisey girince oluyor tabi bu kadar olmuyor 
(253 puan) tarafından
Fermuarliyi şimdi banyo yaptırınca giydirdim öncesinde bisiklet yaka penye vardı birden çıktı bende anlamadım
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Canım keşke acile götürseydn böcek filan mı ısırdı
(253 puan) tarafından
Evde sinek böcek hiç bisey yok götürmeye niyetlendim ama kaşıntısı olmayınca huysuzluğu olmayınca daha önce isilik için bi krem vermişti doktor banyo yaptırıp onu sürdüm bi gün bekliyim hafiflemezse goturuyim yarın dedim
(2,054 puan) tarafından
Öyle yap canım belii olmuyor bazen çıkıyor ufak böcük cücük
(253 puan) tarafından
Sağol canım onuda deniyim bi Allah razı olsun
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Canım ihmal etme hastaneye gotur biz geçen kızım için hastaneye gittik musahedede yattık yanımızdaki bı bayanin kızında böyle bişey olmuş apse varmış antibiyotik veriyorlardı ama öyle olmuyadabilir içinde şişlik varmı?
(253 puan) tarafından
Yok canım şişlik sadece bi kaç tane sivilce gibi minik nokta var
(3,099 puan) tarafından
canım tahriş olmuş o zaman büyük ihtimal bı bebek losyonu falan varsa sür biraz bide kıyafeti tahriş etmiş olabilir annesi
(253 puan) tarafından
Doktorun isilik için verdiği kremleri sürdüm banyo yaptırıp inşallah iyi gelir hafiflemezse yarın acile götürürüm
(3,099 puan) tarafından
Aynen hafiflemezse götür bence alerjide olmuş olabilir canım benim kizimın vucududa bı ara nasıl kabardı 8 9 aylıktı kasiyip duruyordu deterjan alerji yapmış belki oda olabilir
0 oy
(402 puan) tarafından
Fermuar falan değdiyse demir alerjisi vardır belki.canı yanıyorsa ağlıyorsa doktora götürün bence.sudocrem de çok iyi gelebilir araştırn
(253 puan) tarafından
Şimdi banyo yapınca onu giydirdim üstünde o yoktu ağlama huysuzluk hiç bisey yok gözlemledim kasiyosa falan bekletmiyim dedim ama ellemiyo hiç hametan sürdüm yatmadan önce de sudocrem suruyim
0 oy
(7,641 puan) tarafından
Fermuar zarar vermiş gibi geldi bana 
(253 puan) tarafından
Fermuarliyi yeni giydirdim canım normal bisiklet yaka penye vardı üstünde
(7,641 puan) tarafından
Hımm onu görünce sıkışmış olabilir diye düşündüm. Bilmiyorum ki canım.  Emiyorsa sütünden sürebilirsin oraya
(253 puan) tarafından
Yok kuzum emmiyo mama ve ek gıda aliyo
(7,641 puan) tarafından
Anladım canım. Kantaron yağı sür ya da zeytinyağı
0 oy
tarafından
Ayyy baya kötü olmuş canım 
(253 puan) tarafından
Inşallah geçer ya kötü bisey çıkmaz dua edin
tarafından
Doktorada götür ne olur ne olmaz
(253 puan) tarafından
Doktorun isilik için verdiği kremleri falan sürdüm eğer sabaha hafiflemezse ilk isim o olucak
0 oy
(3,836 puan) tarafından
birsey dokunmus gibi. yunlu seyler giydirme elinden geldigince boynu hava alsin islak peceteyle sil oyle krem sur. pamuklu giydir. ek gida veriyorsan da takip et canim not al vdrdiklerini
(253 puan) tarafından
11 aylık canım ek gıdada biseye alerjisi yok 3 gün kuralı ile denedim çünkü bütün besinleri inşallah geçer ya
0 oy
(742 puan) tarafından
Fermuar   sürtmüş  tahriş  etmiş   olabilir  canim 
(253 puan) tarafından
Oldugu zaman üstünde bu yoktu canım şimdi banyo yaptırınca bunu giydirdim ama çıkarıcam daha da fazla zarar vermesin diye
(742 puan) tarafından
Çok geçmiş  olsun   umarim  biran önce  geçer
(253 puan) tarafından
Amin canım inşallah ya Rabbim sesini duysun
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Hemennn bepantol onarıcı al kuzum kurudukça sür yazık üzüldüm kıyamam mahfolmuşşş
(253 puan) tarafından
İsilik olduğu zaman doktor mavi hametan vermişti onu sürdüm ama olmadi nöbetçi eczane bulup çıksam mı ki ya eşimde gece vardiyasında inşallah yakınlarda vardır eczane
(2,589 puan) tarafından
Kuzum gece gece cıkma istersen sabaha bekle o zaman terlemesin ama pudra sür istersen yatmadan sabah ta bepantol onarıcı alırsın canım
(253 puan) tarafından
Inşallah mavi hametan ve sudocrem biraz iyi gelir ya sağol çok teşekkür ederim
0 oy
(3,274 puan) tarafından

Ayy çok kötü olmus cnm yaa ben olsam hastaneye giderdim geçmiş olsun :(

(253 puan) tarafından
Krem falan sürdüm geçmez yada hafiflemezse eşim işten gelince goturucem canim
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Elibese zarar vermiş olabilir merhem falan sur yazık
(253 puan) tarafından
Sürdüm zaten gerekli kremleri inşallah geçer

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 163 göst.
16 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esra125 (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 137 göst.
8 Nisan 2021 Diğer kategorisinde yolunyolcusu (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 243 göst.
6 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Mustafaseyma (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 417 göst.
20 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,990 soru

11,313,885 cevap

34,753 kullanıcı