0 oy
290 göst.
Diğer kategorisinde (225 puan) tarafından

5 tane 5 li set
3 tulum
5 tane 0.3 ay zibin
3 tane üst
5 tane alt
2 yelek
7 tane 3.6 ay zibin
2 tane 3.6 ay takım
Müslin örtü
Battaniye
Yenidoğan icin Yeterlimi baska ne almam gerek hanimlar corap alıcam bikactane daha 

image

image

image

<!-- /data/user/0/com.samsung.android.app.notes/files/clipdata/clipdata_bodytext_210409_223144_152.sdocx -->

9 Cevaplar

0 oy
(28 puan) tarafından
Yelek ve ağız mendili eksik geldi bana
(225 puan) tarafından
Agiz mendili hic almadim canim oda aklimda tesekkur ederim temmuz sonu dogucak allah nasip ederse kisada kayinvalidem ordu bikactane o yuzden almadm
(28 puan) tarafından
Orme yelek hc gydrmedim ben penye yelek alıp gydiryorum ama seninki yaz bebegi belki gerek olmayablir birde bitane battaniyeyse az geldi bana en azndan bi iki tane daha al bide alt acma al cnm
(225 puan) tarafından
Alicam canim tesekkur ederim :)
-Reklam-
0 oy
(7,717 puan) tarafından

Fazlası zarardan gelecekler kıızz :D

(225 puan) tarafından
Cokmuki bana az geldi kiz :D
(7,717 puan) tarafından
Bana çok geldi canım ya. Annemler de aldılar sonra akrabalar da gönderiyorlar kendileri gelemese de
(7,717 puan) tarafından
Güle güle kullansın. Sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin Rabbim ❤️
(225 puan) tarafından
Amin insallahcanim bizmkiler cimri almaz bisi iste babannesi falan alirsa oda :)
(7,717 puan) tarafından
Kız alırlar öyle deme. Çocuk bir doğsun her şey çok değişiyor
0 oy
tarafından
Yaz bebeği olucaksa yeterli yoksanda hemen kurur ağız mendili birde alsan çok iyi olur 
(225 puan) tarafından
Temmuz bebegi canim hastane cikisi alicam 10 lu bitanede cevredende gelir agiz mendili aklimda
0 oy
tarafından
Şampuan yağ tarak  lif   tırnak makası  aldn mı 
(225 puan) tarafından
Kiz onlari alicam kiyafet yeterlimi diyorm :)
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Canım yeterli ama 1 2parca daha al istersen terliycek kusucak kakası kaçabilir bezden her zaman yedekte iyidir
(225 puan) tarafından
10 lu cikis alicam ondada 2 takim oluyor babannesi flnda alir bikac diye dusudnum
(3,099 puan) tarafından
Öyleyse iyi canım yeter zaten çok çabuk buyuyorlar doğduktan sonra gene alırsın
(225 puan) tarafından
Aynen cok tesekkur ederim canim :)
0 oy
tarafından
Bez , mama . biberon , pisik kremi ,bebek sampuani , bebek vücud losyonu .. sütünüz gelirmi belli olmaz ins hemen grlir. Benim bebegim küvezde kalmisti yukarda saydiklarimiza tonla para verip tekrar almistk yanimda goturmedigimiz icin
(225 puan) tarafından
Onlar aklimda canjm cok tesekkur ederim onemli bisy yok demi neden kalmisdi iyimi simdi
tarafından
Erken dogum yapmistm cnm 36 . Haftada solunum yeterszligi vardi 70 gunlik olduk cok sukur iyi teyzesi :)
tarafından
Kendin icinde bol bol ic camasiri al cnm kanaman olucak ped cok cabuk doluyo bebeginin bezlerinden koy yanina onlarin yan lastiklerini kesincr ped oluyo kullan mutlaka. Kendine parfum al koltuk alti losyoni al kolonta al sezeryan olursan 3 gun hastanede kaloyosn cnm
(225 puan) tarafından
Masallah canim cok sevindim alicam daha o kdr cok sey varki alincak :)
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Yeter canım yeni doğan hepsini giymiyo bile büyüdükçe alırsın
(225 puan) tarafından
Tamam canim cok sagol
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Temmuzda doğacakmış canım bunlar çok bile bence boool bol kısa kollu zıbın giydirirsin tek başına zaten yoksa pişer. Gerçi bilmiyorum oralar soğuk mu
(3,213 puan) tarafından
Hiç kasma o zaman her yer açık nasılsa yine alınır. İnsa boşu boşuna herşey tam olsun diye paralıyo kendini
(225 puan) tarafından
He valla ve daha o kdr cok alincak sey varki
(3,213 puan) tarafından
Hepsi hallolur de ki olmadı biri gider alır hiç korkma
(225 puan) tarafından
Hayirlisi canim cok tesekkur ederm sana
(3,213 puan) tarafından
Sağlıkla huzurla vaktinde gelsin inşallah kuzun :)
0 oy
(780 puan) tarafından
Hayırlı gelsin bebiş güle güle giysin hepside çok güzeller ama sanki bana biraz fazla almışsın gibi geldi çünkü 0.3 ay gurubu cabuk büyüyor ben az aldım 3.5 parca bisey aldım büyüdükçe alaçam dogsunda hayirlica bebegim 28 günüm kaldı bu uygulamaya göre  
(225 puan) tarafından
Masallah canim saglicakla al kucagina insallah

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 313 göst.
1 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Huzurumcocuklarim (155 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 153 göst.
0 oy
2 cevap 46 göst.
7 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 156 göst.
25 Ekim 2022 Aile kategorisinde neslihan yilmaz (160 puan) tarafından soruldu

379,868 soru

11,371,279 cevap

34,854 kullanıcı

...