0 oy
276 göst.
Diğer kategorisinde (153 puan) tarafından

Kızlar 1 aylık bebeğim var gazdan uyuyamiyor mama bile icemiyor ıkınmaktan kıpkırmızı oluyor. Özellikle sabah üç gibi uyanıyor sabah a kadar ıkınıyor uyuyamiyor . Doktor bioagia ve nurse Harvey verdi hangi saatlerde kullanmalıyım. Hangisini hangi saatte vereyim siz nasıl kullanıyorsunuz saat kaçta ? 

7 Cevaplar

0 oy
(2,493 puan) tarafından
Nurse harveys bizde çok işe yaradı ama nasıl veriyordum hatırlamıyorum. Şurup olanını kullandım ben
-Reklam-
0 oy
tarafından
biogai bağırsak düzenleyici günde 1 defa beş damla kullanıyorum sabah kullanıyordum biogai bir hafta içinde fayda gösteriyor ayrıca metsil gaz damlası kullanıyordum nurse hakkında bir bilgim yok ama eğer gaz damlası ise sabahları biogai verin gün içinde nurse kullanın 
0 oy
tarafından
Biogaoia hergun saat 10 da 5 damla nurse hurvey gunde 3 kere 10 damla veriyordum ama bence sab simplex al nirse hurvey yerinw daha etkili ben nurse hurvey kullaniyordum ona gectim rahatladi cocuk
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Gazını çıkardığı halde ağrısı varsa bi tahlil yaptırın idrar kültüründe bizim enfeksiyon çıkmıştı bizim gaz sandığımız şey.. 
(153 puan) tarafından
Gazını cikartiyo canm ama ıkınıyo ikinirken de alttan gaz cikiyo bazen gaz yani büyük ihtimal
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Eğer nurse hurweysin surubunu kullanıyorsan bana 5 saat arayla 1 tatlı kaşığı vereceksin dedi tek kurtulusum oldu o surup çok şükür eger surup kullanıyor san kapağındaki ilacı mutlaka boşalt değilse bi ise yaramaz 
(153 puan) tarafından
Damla cnm
0 oy
(55 puan) tarafından
Biogiya kuzum bizi o geçirdi senin dediğin gibi mosmor oluyordu ikinmaktan şükür ebe onu önerdi çokta iyi geldi 1 defa 5 damla
(153 puan) tarafından
Ne kadar sürede etki etti canım
(55 puan) tarafından
Vala kuzum bizim iki üç günde rahatlatti
(153 puan) tarafından
İnşallah bizimde öyle olur
(55 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(79 puan) tarafından
Nurse harveys cok iyi geldi ogluma saat tutmuyorum sabah 10 aksam 10 damla veriyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 123 göst.
16 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 908 göst.
2 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Es25 (3,757 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 77 göst.
18 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 176 göst.