+1 oy
488 göst.
Diğer kategorisinde (980 puan) tarafından

Kızlar bugün kaynanamlarla eltime geldik bir kaç gün burada kalacağız. Neyse 1 saatlik yol boyu kızım araba koltuğunda oturarak geldi ama yol boyunca yazık çocuğu mu oraya bağladın çocuk sıkılıyor kucağıma ver dedi durdu güvenliği için mecbur desemde laftan anlamadı. Neyse geldik kahvaltıya oturduk kızım bu arada daha 8 aylık ve alerjik. Ben birşeyler yediriyorum yok şunu ver yok bunu yedir abuu yavruma yazık herşeyden yesin bişey olmaz demeye başladı alerjik desemde yine laftan anlamadı konuştu durdu. Gün boyunca da su verdin mi çocuğa yada bişey yedirdiğim de az önce verdin şimdi verme vb dedi durdu gün boyunca da böyleydi . 

Şimdi asıl konu şu eşimle bir konu hakkında ters düştük atıştık uzatmadık kapattık konuyu biz eltimle mutfaktayken yanımıza gelip bana eşine cevap verme hele ki babanın yanında öyle yapma kadın kısmı cevap vermez sen şöyle sen böyle diye konuşurken dayanamadım vee "Anne biz konuyu uzatmadık ve kapattık sende uzatmasan karışmasan mı acaba dedim sonunda ve kadına kal geldi bişey diyemedi çünkü hep alttan alan beni delirtti ve aldı cevabı oturdu aşağı. Eltim bile şaşırdı sana noldu sen böyle yapmazdın diye. Umarım artık bize karışmaması gerektiğini anlamıştır. Linçleyecekseniz de linçleyin valla pişman değilim bi rahatlama gelmedi değil yani

Sizce iyi mi yaptım kötü mü ;)

18 Cevaplar

0 oy
(152 puan) tarafından
Oh iyi yapmışsın vede haketmiş o karşılığı o
(980 puan) tarafından
Vallahi normalde bende gerçekten peygamber sabrı gibi sabır vardır fakat sonunda beni de delirtti.
-Reklam-
0 oy
(394 puan) tarafından
Ohhh benim yapamadığımı yapmassın aferin sana
(980 puan) tarafından
Bazen insanlar üstüne vazife olmayan şeylere fazla müdahil oluyorlar. Bu güne kadar saygımdan susmuştum fakat bir cesaretle söyledim gitti pişman değilim. Ara da sanki gerekiyor böyle ayar vermek
(394 puan) tarafından
Çok doğru şuan ben de saygımdan susuyorum ama ben de patlamaya hazır bomba gibiyim yakında post açarım zaten :)))
(980 puan) tarafından
Bir gün belki sende yaparsın belli olmaz.  Bizde insanız bizim de bir sabrımız var yani
(394 puan) tarafından
Aynen öyle valla bende  1 2 saat önce kaynanamla ilgili post açmıştım kızımı o cıkar Dı sanki yada cocuklarımızı onlar doğurdu birde demezlermi çocuğum kızım yoo benim  bebeğim sinir bozucular
(980 puan) tarafından
Benimki de Annem annem dedikçe sinirlerim zıplıyor
0 oy
tarafından
Linç edilecek birşey yok bazı insanlar yerini bilmeli çok konuşmak çok bilmek anlamına gelmiyor o çocuğun annesi sensin en iyi kararı sen verirsin kaynana da olsa yerini bilecek alttan almak yerine göre değişir ama çocuk yetiştirken Bi höst desdur desin kendine 
(980 puan) tarafından
Bazıları bunu saygısızlık olarak yorumlayabiliyor o yüzden cnm.  İnşallah bi destur der canın amacım niyetim oydu çünki
0 oy
(69 puan) tarafından
Agzına saglık ben rahatladım sanki
(980 puan) tarafından
Sende bile etki yaptıysa. Sen bir de benim rahatlamamı düşün ☺️
(69 puan) tarafından
,:)) iyi olmus bende buna benzer sorunum var cunku
(980 puan) tarafından
Vallahi bu güne kadar sustum sonunda bu bardağı taşıran son damla oldu ve dayanamadım. Ben nasıl dolduysam bunca zaman
(69 puan) tarafından
Ben her seferinde patlıyorum ama cok arsız en son gorumceme dedım bide biz aynı evdeyiz ondan sonra biraz duruldu ama bilmem cok durcagını zannetmiyorum :))
(980 puan) tarafından
Bakalım buna rağmen devam edecek mi göreceğiz zamanla artık
0 oy
tarafından

Canm linçlenecek bisey yok hiç bisey yapmamışsın ki :D ben senin gibi sabırlı olmazdm valla neler derdim neler 

(980 puan) tarafından
Bazıları bunu bile saygısızlık olarak yorumlayabiliyor o yüzden
0 oy
(1,850 puan) tarafından

Bazen hak edene hak ettiği cevabi vereceksin net :)oh agzina saglik 

(980 puan) tarafından
Rahatladım doğrusu
0 oy
tarafından
Burnunu herşeye sokmasın oda iyi yapmışsın 
(980 puan) tarafından
Ahh keşke herşeye hakları olduğunu düşünmeseler
tarafından
Aman onlara kalsa herşeyi onlara sorup alalım. Herşeyden haberleri olsun. Boşver o yüzden canin nasıl istiyosa öyle yap
0 oy
(2,529 puan) tarafından
niye lincleyelim bazıları kaynanayim diye karışmadığı şey kalmıyor ve bence kimsenin hayatına karışmaya hakkı yok bu oğlu bile olsa.. kendiler 30 yıl önce öyle görmüş bu devirde bile öyle yapmaya çalışıyorlar bence iyi yapmışsın kimsenin evine hayatıma çocuğuna karışmaması gerektiğini anlasin ben ne kayinvalideler biliyorum gelinine gık demiyorlar yazık nerede konuşmasını gerektiğini çok çok iyi biliyolar ama bazilarida ışte senin ki gibi ota boka karışıyor bence kendilerini bilmeleri gerek iyi yapmışsın 
(980 puan) tarafından
İnşallah herşeye karışmaması gerektiğini anlamıştır zamanla göreceğiz bakalım
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Ohhhh içimin yağları eridi helal sana benimkide aynı böyle hiç susmaz her şeye karışır yorum yapar akıl verir tek akıllı kendi sanki de kadın cevap vermez ayıp kadın susar bende çileden çıkıyorum artk kaynanam konişinca iyi bisey dese bile rahatsız oluyorum artık o kadar tiksindim
(980 puan) tarafından
Bende öyleyim tahammül kalmadı artık bende
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Valla ben bile rahatladım iyi yapmissin arayana aradığı cevabı vereceksin 
(980 puan) tarafından
Ahh inşallah anlamıştır zamanla göreceğiz bakalım
0 oy
(10,953 puan) tarafından
Sana söyle diyim bacım cok once yapman gerekirdi. Boyle yapmayınca kendilerini bir *** sanıyorlar. Bu sadece kaynana için degil kimi alttan alırsan al bokunu cıkartıyor. Birde huy bu huy hem cahiller hem karısma huyları var. 
(980 puan) tarafından
Ben cahil gördüm de bunlar gibisini İlk kez gördüm cnm.  İnşallah herşeye karışmaması gerektiğini anlamıştır umarım yani
(10,953 puan) tarafından
Bir iki kere daha tekrarlaman gerekebilir.
(980 puan) tarafından
Öyle gibi görünüyor bakalım
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Ay okurken içim darlandı başında ama sonu güzel bitti oh iyi yapmışsın çocuğunla ilgili dediklerini de hiç duymuyomuş gibi yap haddini bilsin cahil kadın. 
(980 puan) tarafından
Bugüne kadar duymamış gibi yaptım sonuç bu herşeye karışma hakkı oldu ve sonunda beni delirtti
0 oy
(723 puan) tarafından
Aynı benim kaynanam ya var ya hep kaynanalar mi böle bilmiyom sürekli dediğini diyip duruyo benimki de bozuk plak gibi. Ben şu şöyle diyom mesela en basit bisi de iddalasmaya gidiyo yok diyo o öle olmuyodur diye konuşup duruyo. Bende sabir aşamasındayim kuzum 3 yıldan beri ama ne zmn patlarım bilemicem.
(980 puan) tarafından
Ben 2. Yılda patladım sen benden sabırlıymışsın cnm
0 oy
tarafından
Su lafa ayri deli oluyorum ya sen kadinsin zıtlaşma alttan al. Sinirlerim tavan yapıyor.  Inadina zitlasasim hatta kavga edesim geliyor
(980 puan) tarafından
Ve bunu diyen de bir kadın. Zamanın da erkeğin boyunduruğu altına girmiş ve başkasınında onun gibi olmasını istiyor
0 oy
(48,690 puan) tarafından
hem pisman değilim diyosun hem iyi mi yaptim diye soruyosun ☺️☺️☺️☺️ iyi yapmissin
(980 puan) tarafından
Yaa işte bi ohh iyi oldu diyorum bir de çok mu oldu diyorum ayarlarımı nasıl bozduysa artık ☺️☺️
(48,690 puan) tarafından
dir dir bi sussun oda ☺️
(980 puan) tarafından
Umarım susar göreceğiz bakalım ne olacak ☺️
0 oy
(699 puan) tarafından
Ayyyy bunun aynı türü bende var aynı model bacım. Eline diline sağlık. Benimki de çok karışrdi hep cevap vere vere sustrdm şimdi arada diyor da ses etmiyor. Benimi de kocam tlfla arıyor ya bise konuşyrz ne dedi ne oldu. Oradayız mesela diğer odaya çağırıp bise dyck ona soramyo noldu ne dedi. Bende birinde sinirlydm eşime işte kavga ettik dediğin gibi konuyu kapattık ama ben sinirlydm sordu gene. Ben sana herseyi söylemek zorunda mıyım belki özel bise dedim sustu küstü bana hatta 
(980 puan) tarafından
Bu kaynanalar özellikle mi böyleler anlamadım gitti
(699 puan) tarafından
Hepsi değil bacım bize denk gelenler böyle eller de ne kaynanalar var. Biz kime ne yaptıysak :D
(980 puan) tarafından
Şanş işte ☺️
0 oy
tarafından
Az bile yapmışsın 
(980 puan) tarafından
Buna rağmen bakalım düzelecek mi göreceğim
0 oy
(321 puan) tarafından
Valla bana bile bir rahatlama geldi :) 
(980 puan) tarafından
Değil mi nasıl delirttiyse artık ☺️
(321 puan) tarafından
Hahaha okurken ben bile delirdiysem seni düşünemiyorum iyi sabretmişsin
(980 puan) tarafından
Yani sabır da bir yere kadar sonuçta

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 318 göst.
1 Ağustos 2021 Aile kategorisinde H&S (294 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 215 göst.
10 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Gunani (13,821 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 544 göst.
31 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Beauty Alya & Mom (1,358 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 369 göst.
1 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,055 soru

11,377,252 cevap

34,864 kullanıcı

...