0 oy
328 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (655 puan) tarafından

11 günlük oğlum hem mama hem anne sütü alıyor başka birşey de vermedim hiç 

Birde metsil gaz damlası kullaniyoruz

Dünden beri sürekli kusuyor bu gün de 2 oldu böyle yeşil yeşil kusuyor yarın diktora goturecem ama size de sormak istedim 

image

2 Cevaplar

0 oy
(2,350 puan) tarafından
Damladan büyük ihtimal verme onu doktora danis
(655 puan) tarafından
Mamadan olma ihtimali var mı peki
(2,350 puan) tarafından
Tarihine bak gecmediyse olmaz ondan bsy
(655 puan) tarafından
Yok baktım tarihi geçmemiş doktora götürmeli miyim gene de
(2,350 puan) tarafından
Bak canım goturemem diyorsan ara sor
-Reklam-
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Mutlaka doktora danış canım benim kızıma da ben zinco verince kusardı o yutar yutmaz az mamasıyla çıkarırdı mutlaka doktora danış bide boşa metsil kullanıma hiç bir işe yaramaz ki eczaneci bayan dedi bana hiç boşa metsil alıpta para verme art yarısı su eski metsil değil dedi
(1,426 puan) tarafından
Vallahi hiç bilmiyorum benim kızım da mamayla büyüdü ama öyle hiç kusması olmadı kaka da yeşillik yapar bazı mamalar ama kusmayı bilmiyorum canım
(655 puan) tarafından
Benim ilk oğlum da mamayla büyüdü hiç böyle birşeyle karşılaşmadım şimdi eşim de mama yaramıyor diyip duruyo vijdan azabı çekiyorum resmen kendimi suçlu yorum eşim öyle dedikçe benimxde kafam karışıyor
(1,426 puan) tarafından
He ya de sende bi tane çocuk buyurmuşsun eşin daha mi iyi bilecek boşver gitsin takılma valla kızım beni hiç emmedi 45 gün kadar anne sütü aldı sagfim verdim çoğunluk mamaydı sonra kesildi şuan 16 aylık ve hala mama alıyor çok şükür büyüdü gelişimi de iyi
(655 puan) tarafından
Allah bağışlasın kuzum ilk oğlum da 1 ay anca sütümu alabildi ben de şagdim verdim ama kesildi bunda da sahip veriyorum ama çok az geliyor sütüm
(1,426 puan) tarafından
Zamanla artar benim çok güzel sütüm vardı bi göğsümde sağmada 150 160 ml çıktığını biliyorum Bide süt sağma makinası da çok önemli iyi çekiyorsa güzel çıkar sütün elle sğılacak gibi değil sen bol bol meme ver belki zamanla daha çok emer emdikçe de artar

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 94 göst.
29 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 157 göst.
16 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 102 göst.
12 Mart 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 62 göst.
17 Ekim 2022 Aile kategorisinde Kurabiye canavarim (703 puan) tarafından soruldu

381,364 soru

11,417,454 cevap

34,969 kullanıcı

...