0 oy
104 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar bebegimin burnu tıkalı sabaha kadar dogru duzgun emziremedim burnundan nefes alamadigi icin memeyi tutamadi ememedikce de surekli agladi resmen sabahladik surekli deniz suyu sıktım ama burnunu acmadi pecetenin ucunu sivri yapip hafiften sokup temizlemeye calistm ama hala hırıltısı var ne yapmam lazim serum da kullanamam bebegim daha 39 gunluk

10 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

Gunaydin bu arada ben hic uyuyamadigim icin gün bana aymadi:angel:

-Reklam-
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Biz çekme  aparati almıştık rahatti kucukya lazim oluyo kuzum
tarafından
Bi de o sıkıntı var di mi :D canlari sagolsun ne yapalim
(2,765 puan) tarafından
Oyle oyle  büyüdükçe  tatlaniyolar yaramazliklar uçuşup  gidiyor dünyayı  yaksa iyi yaptin  kizim diyorum☺️❣
tarafından
Benimki de buyuse de azcik dove dove sevsem suan cok narin kiyamiyorum minciklamaya :D
(2,765 puan) tarafından
Biz ısırma  moduna gectik heryer saat heryer☺️☺️☺️
tarafından
Oyy yerim onu ya :)
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım.bir eczaneye danış burun tıkanıklığı için yardımcı olabilirler
tarafından
Sagol canim bugun cumartesi ya acik midir yoksa nobetci mi aramak lazim
(5,406 puan) tarafından
Internette en yakın nöbetçi eczaneye bak canım
tarafından
Tm canm sagolasin
0 oy
(399 puan) tarafından
Cnm ben kullandım serum fizyolojik su ile çekme aparatı tıkalı olunca mecbur bi de burun deliklerine birer damla sütünden damlat hemen açar
tarafından
Yaa süt hic aklima gelmedi ise yarar mi ki
(399 puan) tarafından
Ben de geçen okudum oğlumun burnu çok tıkalı idi en son çare dedim hemen iyi geldi bir damla zaten
tarafından
Deneyim canim sagol
0 oy
tarafından
Dogdugundan beri serum fizyolojik sıkıp aspiratörle çekiyorum. Aspirator biraz gücü kestigi icin aspiratorun hortumuyla direkt cekiyorum bazen sümük yedigim oluyo ama napim sende çek muhakkak sıkar sıkmaz yoksa genzine kaçar 
tarafından
Canim ne bileyim doktorumuz tavsiye etmedi bebek kucuk diye ama sen de dogdugundan beri diyosn
tarafından
Allah allah inan 6 7 farkli dr gittim hepside özel burnu tikanik dedigimde fizyolojik sık çek dedi hepsi
tarafından
O zaman ben de alayim cnm boyle tikanik gezmesindense
tarafından
Hem beslenmesi cok etkilenir hemde ben bir kere uyandim tamamen tikanmis cocukta nefes yok. Bebekler agizdan da alamiyor nefes ay bir ciglik attim hemen koştu babasi getirdi actik. Onlarin nefes yolu minicik kucuk bir sümük bile tamamen tıkıyor muhakkak al
tarafından
Tamam canim sagolasin
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Serum kullanabilirsin neden kullanmaya sın aspiratör ile hafifçe çek rahatlar kullanmazsanız daha kötü
tarafından
Doktorumuz kullanma dedi kilcal damarlari zedelersin diye ben de almadim o yuzden
(25,224 puan) tarafından
Valla biz kullandık hiçte bşy olmuyo o pisliklerin Bi şekilde çıkması lazım yani çocuk rahat edemez başka türlü
0 oy
(2,020 puan) tarafından
Serum fizyolojik ve aspirator kullan canimm
tarafından
Bebegim cok kucuk oldugu icin doktorumuz kullanma dedi kilcal damarlari zedelersin diye
(2,020 puan) tarafından
Cok  hafif bir sekilde yapabilirsin canim baska turlu acilmaz o tikaniklik biz 20gunkukken hastamede yattik 2 3 hafta hemsireler hep bu sekilde yapti
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Cold mix aldım bende o bile hiç fayda etmedi zamanla kendi gecti
tarafından
Emmesine yansimasa ben de dokunmam da ememiyo ki
0 oy
tarafından
Doktor benim kızıma şurup vermişti çok iyi verdiğim gibi ise yarıyordu
tarafından
Esim eczaneye gitsin hangisini oneriyosa ondan alsin o zaman
tarafından
Sağlık ocağına da goturebilrsin diyeceğim ama bugünde hafta sonu , eczaneye gitsin
tarafından
Evet aslinda tikanikligi hep vardi da deniz suyundan sıkınca biraz aciliyodu emmesinde sıkıntı olmuyodu ama dun gece sabahladik resmen dogru duzgun ememedi uyuyamadi da
tarafından
Benim kızimda öyle , şurup verdikçe rahatlıyor,

Deniz suyu kaç defa kullandım fayda etmedi
tarafından
Benim bebegime de fayda etmedi
0 oy
(3,443 puan) tarafından
Söylenenlere ek olarak yattığı odaya soğanı kesip koyun.

Nette serumla nasıl temizlenmesi gerektiğini gösteren videolar var. Burna gidin yolları temizlemek şart. Hiç rahat edemiyor bebiş
tarafından
Sogani besigine mi koycm yoksa odanin herhangi bi yerinde olur mu
(3,443 puan) tarafından
Odanın herhangi bi yeri olur.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 53 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Buket masal (2,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 65 göst.
0 oy
7 cevap 134 göst.